Skocz do zawartości

Assassin's Creed: Unity


Rekomendowane odpowiedzi

Tip dla tych, którzy zabierają się za DLC Dead Kings: żeby uruchomić dodatek odpalamy naszą przygodę ("kontynuuj"), po czym transportujemy się pod naszą willę. Tuż przed głównym wejściem po lewej stronie stoi dorożka- podchodzimy do niej i odpalamy DK.

Ciekawe, że nie ma żadnej informacji jak ten dodatek odpalić (nawet ikonki na mapie brak), sam musiałem w sieci poszukać heh...

Odnośnik do komentarza

No w poprzednikach to bylo. Tak jak gwizdanie aby przeciwnik podszedl do winkla. Ale nie Ubi wycielo podstawy :/

 

Ja pierdziele jak tego brakowalo. Taka (pipi)a, ale w poprzednich czesciach byly i stalo sie to podstawa w skradankowej rozgrywce. Szczegolnie, ze w Unity ten aspekt znacznie rozwineli, ale takie rzeczy wycieli :/

Odnośnik do komentarza

Takie sobie to DLC. Rozwiązywanie zagadek jest nudne jak kupa (za dużo tego!), do tego w całej Franciadzie unosi się jakaś sztuczna mgła (Smoleńsk chcieli zrobić? :D ) i psuje ładną grafikę z podstawki. Misje schematyczne, wyzwalanie posterunków to młócka ze zbirami, szukanie Orła Sugera to to samo co Nostradamus. Nowa broń? Raz tylko użyłem wystrzału. Tylko eksploracja podziemi jest spoko.

DLC zrobione na siłę, bo "musi być".

Odnośnik do komentarza

kurde dopiero zauwazylem trofik: 

Ukończ wszystkie wyzwania trybu jednoosobowego w Paryżu.

 

troche tego jest, a mam tylko kilka na 100% ....  panowie powiedzcie tylko o co chodzi w tym " snajperzy doprowadzeni do szału"

jak to zrobić?  albo cieżko zbrojni doprowadzenie do szału

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

utknąłem w dodatku w katakumbach gdzie pojawia sie duch i są 4 koła na ziemi, je trzeba w jakiejś kolejności ułożyć?

jaka jest zasada?

 

 

 

 

9.50

robie tak i nic sie nie dzieje

 

edit: na innym znalazłem 3,1,2,4 ale też mi nie wchodzi, gościowi za którymś razem dopiero zaliczyło, ktoś wie o co w tym chodzi?

 

 

 

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza
utknąłem w dodatku w katakumbach gdzie pojawia sie duch i są 4 koła na ziemi, je trzeba w jakiejś kolejności ułożyć?

jaka jest zasada?

 

 

 

 

9.50

robie tak i nic sie nie dzieje

 

edit: na innym znalazłem 3,1,2,4 ale też mi nie wchodzi, gościowi za którymś razem dopiero zaliczyło, ktoś wie o co w tym chodzi?

 

 

 

 

 

 

Kolejność 3,1,2,4 jeśli dobrze pamietam a czemu tak to nie wiem

 

 

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jest 100%. Odnośnie pucharka za 100%- trzeba całe DLC przejść na maxa (skrzynie, bikorny, wszystkie Paryskie Opowieści, śledztwa itd.) a nie tylko synchronizacje za podstawowe misje. W DLC inaczej niż w podstawce, znajdźki są ukryte i nie wszystkie widoczne na mapie (myślałem że to bug z początku), tak więc np. w podziemiach trzeba nieźle się naszukać żeby wszystko znaleźć.

Odnośnik do komentarza

Spotkał się ktoś z dziwnym błędem graficznym dotyczącym ducha ostatniej pozycji Arno? Odchodząc od ducha na pewną odległość na ekranie pojawiają się różne graficzne artefakty, natomiast gdy ostatnia pozycja Arno zniknie to wszystko wraca do normy (gdy stoję bliżej tego ducha również wszystko wydaje się być w porządku). Dodam że chodzi o wersję na PS4, a tutaj filmik:

 

https://www.youtube.com/watch?v=wz2dVCyI3Ms

 

Najbardziej jest to dostrzegalne od 2:00 do końca filmu. Nie wiem czy mam do czynienia z jednym z "Unitowskich" błędów, czy może z konsolą dzieje się coś niedobrego. Mógłby to ktoś zweryfikować? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...