Skocz do zawartości

Assassin's Creed: Unity


Rekomendowane odpowiedzi

dziwnym sposobem ustałem gdzieś wziałem mape zaczałem pisać posta, skończyłem i pojawiło sie 4/4 kokardy lol :P

ale trofeum "Ukończ Wersal na 100%." nie wskoczyło, zebrałem 11/11 skrzyń i 4/4 kokardy

na mapie zostały tylko 2 niebieskie skrzynie, których nie moge otworzyć i Punkt Nomad, gdzie nic sie nie dzieje

 

coś trzeba dodatkowo jeszcze zrobić na ten trofik?

 

powiedz jeszcze gdzie tą mape kupić? :P

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

właśnie doczytałem ja (pipi)e, skutecznie zniechęcają takie rzeczy

 

GLITCHED: This trophy might not unlock, even after getting 100% completion in Versailles. If this happens, leave this trophy until last then start a new game and go to Versailles straight away.

 

powiedz tylko gdzie tą mape kupić?

bo może już ją mam nie wiem, widze kokardy na mapie, ale nie wiem czy wszystkie

Odnośnik do komentarza

A jak mam odblokować kolejne misje paryskie opowieści. Mam np na obszarze mapy 2/3 a trzeciej nie widać... Swoją droga monotonne te misje. Po przejściu głównego wątku gram sobie średnio 1-2h dziennie i poza paryskimi opowieściami pozbierać skrzynie po drodze i zrobię przypadkowe zdarzenia a czasem nawet 1% progresja nie wpada w ciagu dnia ;o mam obecnie 65% ale nie wiem cy dotrwam do chociażby 90 bo tych synchronizacji misji głównych nie widzi mi się robić. Nigdy nie lubiłem tego zarzucenia z góry jak mamy ukończyć etap

 

Kupiłem właśnie mapę z tymi misjani i nadal na mapie pusto... Teraz mam dawać poprostu z wskaźnika postępu śledzenie tych misji?

 

Edit. Mam już mętlik. W wskaźniku postępu mam ukończone 92% tych misji a jest ich podobno ogółem 50 a zostały mi 4 nie ukończone wiec rzeczywiście to się zgadza ale na mapie nadal mam pełno 2/3, 3/4 itp. Tak jakbym miał do zrobienia jeszcze masę tego wszystkiego. Zapewne to jakiś bug?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez kacprzak1991
Odnośnik do komentarza

kacprzak1991, misje typu "paryskie opowieści" oraz te, w których rozwiązujemy sprawy jako detektyw, podobnie jak kotyliony nie wszystkie są dostępne od razu na mapie. Musisz sprawdzać, w której dzielnicy brakuje Ci misji bądź kotylionów i przechadzać się dokładnie po nich. Jeśli będziesz w pobliżu to od razu Ci pokaże na mini mapce. Swoją drogą jest to frustrujące ;)

Odnośnik do komentarza

No to nie wiem. U mnie tak było, tych misji i kotylionów, których nie było na mapie sam szukałem i znalazłem. Co nie oznacza, że wszystkie znajdę, bo zrobiłem sobie chwilę przerwy z AC i jeszcze nie "oczyściłem" wszystkich dzielnic. Za jakiś czas znowu zacznę grać w Unity i wtedy sam zobaczę, czy będą problemy z wyszukaniem poszczególnych misji.

Odnośnik do komentarza

A ja właśnie zrobiłem opowieści paryskiej na 100%. Brakowało mi 1 misji która była nie widoczna na mapie i szara w wskaźniku postępu ale jakimś cudem znalazłem w necie ze trzeba było zrobić jedna z misji klubów towarzyskich żeby się ona odblokowała. Niestety na mapach nadal widnieją "ułamki" misji

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...