Skocz do zawartości

Assassin's Creed: Unity


Rekomendowane odpowiedzi

Ja właśnie również, ukończyłem fabułę i mnóstwo misji pobocznych, zajęło to kilka dni wielogodzinnej gry i dopiero dzisiaj coś takiego dostrzegłem. Jednak z drugiej strony chyba po raz pierwszy oglądnąłem się za siebie w trakcie pościgu i akurat "ostatnia znana pozycja" Arno znajdowała się w oddali. Już myślałem, że poza spadkami animacji oraz kilkoma zawieszkami z zacięciem dźwięku, błędy w Unity mnie nie dotyczą.

Odnośnik do komentarza

Na początku wybaczcie wpis pod wpisem.

 

Piszę odnośnie anomalii graficznych związanych z duchem ostatniej pozycji, zauważyłem że występują one tylko wówczas, gdy Arno założy strój mistrza Asasynów. Wyjaśnia to więc dlaczego przez wiele godzin gry nie zauważyłem tego typu problemów i jednoznacznie wskazuje na kolejny błąd samej gry. 

 

Niestety, jako wieloletni fan całej serii, jestem zawiedziony poziomem jakości Unity. Z jednej strony ogromny potencjał, niesamowite miasto oraz klimat, a z drugiej tragiczna wręcz warstwa techniczna (wersja na PS4, ale z tego co wiem pozostałe wcale nie lepsze) i tego typu błędy jak powyżej ciągną ten tytuł na dno. Mam nadzieję, że wraz z premierą Victory wszystko wróci na właściwy tor, na którym seria ta jeszcze nie tak dawno się znajdowała (trylogia Ezio). Dodatkowym minusem jest również brak muzyki w tle w trakcie eksploracji Paryża, co daje się odczuć podczas poszukiwania znajdziek (w AC2 to właśnie świetna muzyka sprawiała, że z zapałem szukałem kolejnych piór). Naprawdę nie wiem co poszło nie tak... 

Odnośnik do komentarza

Naczytalem sie juz o bugach sporo, ale w koncu odpalilem swoja wersje, jak narazie jedyny bug jaki mnie dopadl to cos co jeszcze chyba tu nie bylo wymienione: jak spauzuje

gre i zmienie cos w ustawieniach, muzyka, hud, itd. Itp. I wroce do gry Arno przestaje reagowac na pada xD Moge wejsc do menu PS4 ale w grze nic, zero reakcji jedyne co pomaga to zamkniecie aplikacji i odpalenie od nowa

Odnośnik do komentarza

jestem po 2h i pomimo, że włączyłem dla sprawdzenia "mocy komputerka" to jest to historycznie pierwszy assassin w historii którego nie wyrzygałem i w którego planuję dalej zagrać - w końcu sensowne miasto i jakiś taki bohater nawet (póki co). graficznie miazga

Same here, dostalem jakis czas temu po namowach kumpla, ktory od dluzszego czasu chcial mnie przekonac, ze pomimo bledow, niedociagniec to najlepszy Assasin jaki sie w ostatnich latach pojawil. Nie wierzylem, wiec nawet nie wlozylem gry do czytnika. Czekajac na premiere Dying Light, z nudow i czystej ciekawosci wlozylem plyte. Bylem pewny, ze po 40 minutach z czystym sumieniem bede w koncu mogl ja oddac i skonczylem dopiero teraz. Jedno z wiekszych zaskoczen poprzedniego roku - w koncu swietny poczatek gry, ciekawie zapowiadajaca sie fabula, fajne misje, lepsze animacje przez co pojedynki wygladaja ciekawiej, a do tego bardzo dobra oprawa audio wizualna! Lekki szok, bo zapowiada sie kawal solidnej gry! (nawet aplikacje mobilna sciagnalem)  ^_^ 

 

Edytowane przez easye
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ale jak za niski level? ja mam te czerwone kwadraciki z białymi znakami zapytania (mam ich w sumie 3 albo 4) w menu broni jak wcisnę krzyżaka i chcę wybrać jakąś broń. Na krzyżaku oprócz bomb, petard, lekarstwa i dwóch rodzajów strzałek mam do wyboru tylko pistolet, więc gdzie niby mogę wybierać pomiędzy muszkietem, a bronią białą? 

Odnośnik do komentarza

a myślałem, że chodzi ci o sklep, że nie możesz kupić, z krzyżaka możesz wybrać tylko broń na proch typu strzelba muszkiet albo szable

w menu postaci wybierasz jaką chcesz mieć, widły, buławy, szable itp

nie da sie w locie zmienić z cieżkiej na szable, z(pipi)ali to troche

 

lvl postaci czyli u góry w rogu ci pisze ranga czy coś takiego, ile masz godzin gry?

pewnie niedawno zacząłeś jak jeszcze nie wszystko odblokowane

Odnośnik do komentarza

pozniej jak pamiętam są dłuższe i trudniejsze sekwencje, na początku tylko tak uber szybko leci

po skończeniu 12 sek, nie będziesz i tak miał pewnie kasy na najlepsze stroje i bronie

ja robiłem dużo zadań pobocznych i różnych misji coop itd itd, skończyłem gre gdzieś z max wszystkim i 500k na koncie waluty

 

stroje całe odblokowuje sie za misje i nieraz w skrzyniach są, dodatkowo za zagadke nostradamusa jest strój

Odnośnik do komentarza

Ja tam miałem ponad 4mln;p stroje które chciałem mieć, miałem i nie wiedziałem na co mi ta kasa ;p ogólnie ta cześć assassina średnio oceniam. Misje dość monotonne i szkoda ze nie wytlumaczono na początku tych akcji przy misjach głównych ze jak się zrobi jakies poboczne zadanie to można w jakiś łatwiejszy i ciekawszy sposób załatwić cel. Dopiero w połowie fabuły to ogarnalem a tak kombinowałem na własne sposoby, jak ukończyć misje a konczylo się to zazwyczaj chaotycznie. Co do grafiki to szybko człowiek się przyzwyczaja i nie robi takiego wrażenia jak na początku, co śmieszniejsze gdy kuzyn do mnie wpadł i akurat grałem to zapytał co jest nowego w tym assassinie na next geny bo grafa nawet niemal identyczna ^^ co prawda kuzyn raczej poza sieciowki nie wychodzi i nie jara się nowinkami technicznymi w grafie itp. Ale jednak o czymś świadczy jego uwaga;p

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez kacprzak1991
Odnośnik do komentarza

Jeny ale ja te wszystkie stroje mam zablokowane nie z powodu zbyt malej iloaci kasy tylko jest napisane, ze musze cos tam przejsc, nie wiem czy chodzi o jakas aplikacje mobilna dotyczaca AC czy o cholere tam biega ;/ Jak w ogole wybrac takie szaty zebym mogl w nich zmieniac poszczefolne detale takie jak np. kolor, kaptur, spodnie itp. Bo jak wybiore gotowy juz stroj to nie mozna w nim nim zmienic. I tak jak powiedzialem, te gotowe stroje mam dostepne tylko dwa ;/ I dalej sie nie dowiedzialem czewmu po wcisnieciu krzyzaka gdy chce wybrac jakas bron to mam tam 3 albo 4 biale znaki zapytania na czerwonym kwadraciku.

Odnośnik do komentarza

Macie jakieś skuteczne rady odnośnie zabójstw z ukrycia? Próbuje schować się np. za filarem, odpalam petardy i nic, patrzą, coś gadają i nikt nie podchodzi... Naprawdę bardzo rzadko udaje mi się kogokolwiek zdjąć z ukrycia albo zza oslony. W ogóle to czemu nie można gwizdać? :| Przecież to był najlepszy sposób na takie akcje... Nie kumam tego

 

Pod niektorymi wzgledami jest to chyba najlepszy Assassin jaki wyszedl.

Odnośnik do komentarza

Macie jakieś skuteczne rady odnośnie zabójstw z ukrycia?

 

Nie ma takiego sposobu., gwizdać w tej części nie można (mega lipa UBI). Po prostu podchodź do strażników od tylca (na kucaniu po wciśnięciu L2) i wibjaij sztylet. Kup sobie najlepszy strój do niewidzialności, wtedy oponenci są już totalnie ślepi jak Steve'y Wondery :)

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

pogrywam w unity i... cholera nawet dobry ten asasyn. Fabuła narazie fajna, miałem już 3 duże zlecenia fabularne i całkiem przyzwoicie sie grało, co prawda gra jest technicznie nadal zabugowana (o zgrozo jak to jest załatana gra to nie chce wiedziec jak to wyglądało day one) no ale grafika bardzo przyzwoita, klimat tez jest super, paryż wygląda mega, jakiś tam system ekwipunku fajnie skonstruowany w końcu, no ale nadal sterowanie i detekcja kolizji przedmiotów i postaci woła pomstę do nieba, no i tak agresywnego i chamskiego modelu mikropłatności w DUŻEJ grze nie widziałem. zaczynam 7mą sekwencje na 12ście. narazie w pierwszej trójce u mnie najlepszych assasynów o ile o tym tasiemcu można mówic, że jest "coś lepszego" xd

Odnośnik do komentarza

Sterowanie i ogólnie mechanika zabawy wołają o pomstę do Nieba! Dawno się tyle nie naklnąłem przy gierce, a ile razy musiałem powtarzać CAŁE zlecenie zabójstwa, bo mi mój ziomuś przez okno nie chciał ucieć gdy gonili mnie strażnicy....

 

Za to Paryż i grafioza na pełnym wypasie. Od momentu Unity i FC4 zacząłem znowu masowo robić screeny na PS4, gdyż wróciła podnieta zayebistymi widokówkami jakie obie gry serwują.

 

No i przy ocenianiu dałbym +2 za Elise, która zasługuje na osobną grę, a nawet film...

Odnośnik do komentarza

Sterowanie i ogólnie mechanika zabawy wołają o pomstę do Nieba! Dawno się tyle nie naklnąłem przy gierce, a ile razy musiałem powtarzać CAŁE zlecenie zabójstwa, bo mi mój ziomuś przez okno nie chciał ucieć gdy gonili mnie strażnicy....

 

Za to Paryż i grafioza na pełnym wypasie. Od momentu Unity i FC4 zacząłem znowu masowo robić screeny na PS4, gdyż wróciła podnieta zayebistymi widokówkami jakie obie gry serwują.

 

No i przy ocenianiu dałbym +2 za Elise, która zasługuje na osobną grę, a nawet film...

Mógłbyś wrzucić kilka fotek z share do dzialu share? Na potwierdzenie tychże widoczków?:)
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja (pipi)e po przejściu dying light nie powinno włączać się tej gry. Sterowania i poziom kontroli nad postacią w tej grze jest 1000 raxy gorszy. Znowu sterujemy czołgiem który skręca powoli jakby zanurzony w wodzie.

 

Jedyne co mi się spodobało to Paryż. Naprawdę pięknie to wygląda.

 

Najlepszą recenzją gry niech będzie to że od piątku mam ac unity i grałem 2 h w unity po czym odpaliłem yakuze 4. Obecnie mam w yakuzie 6 h i chcę dalej grać a do unity może później wrócę; ).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...