Skocz do zawartości

Assassin's Creed: Unity


Rekomendowane odpowiedzi

1969693921.png

 

Serwis Kotaku donosi, że w tym roku dostaniemy dwie gry z serii Assassin's Creed. Jedna z nich to Assassin's Creed Unity i trafi wyłącznie na Playstation 4 i Xboxa One. Gra ma miejsce w Paryżu w czasie rewolucji francuskiej, a główny bohater to Asasyn Arno. Oczywiście wszystko to, jak na razie jest tylko plotką, ale raczej na 100% się sprawdzi, ponieważ mamy również zdjęcia z gry.
Zdjęcia:


1944207629.png

1122067625.png

2030055600.png

1741518992.png

461771036.png

 

 

 

Osobiście czas i miejsce akcji BARDZO mi się podobają. NIestety sama gra zbytnio nextgenowo się nie prezentuje na chwilę obecną, ale pewnie zdjęcia są z bardzo wczesnej wersji, więc z oceną końcową należy się wstrzymać do premiery tytułu.

Edytowane przez terror
Odnośnik do komentarza

Czwórka była super gameplayowo ale fabularnie strasznie ssała. Głównie chodzi mi o wydarzenia rozgrywające się w rzeczywistości. Uważam, że UBI okrutnie się męczy i łapie idiotycznych rozwiązań aby jakoś utrzymać fabułę w kupie. Historia z czasów obecnych kompletnie nie trzyma się ładu i skłądu, dostajemy skrawki informacji i mocno naciągane cele działania głównych bohaterów. Liczyłem na to, że pogramy wreszcie na poważnie Desmondem w czasach obecnych - wtedy całe te jego szkolenie w animusie miałoby jakiś sens. UBI jednak postanowiło inaczej, co w sumie może nie wyszło serii na złe (IV jest genialna) ale imo totalnie pogrzebało klimat szpiegowsko-spiskowo-illumiantishit :)

 

Tak bardziej odnośnie V / UNITY, to Francja może być (wreszcie będzie na czym poużywać sobie parkouru no i tylko czekam na pierwsze screeny z Quasimodo :P) ale chyba ja bardziej cieszyłbym się Chinami, Japonią lub ewentualnie Egiptem. Możliwości twórcy mają ogromne i o ile utrzymają poziom oraz, jakimś cudem, świeżość tego tasiemca, to o efekt końcowy się nie martwię. 

Odnośnik do komentarza

Chiny bylyby niemozliwie rajcujące. Tylko nie wiem jaki okres. W AC musi byc motyw walki zepsutej większosci z moralną mniejszoscią, a wydaje mi sie ze waśnie międzydynastiowe są zbyt malo kontrastowe na takie cos. Nie wiem, historiie chin znam w takim stopniu, co kazdy bialy człowiek.

 Niech celują w czas i miejce, których jeszcze w tej branzy nie bylo, a napewno nie przedstawionych w taki sposób, w jaki robi to ac. Dla mnie najbardziej szalenie ciekawym pomyśłem byłaby rewolucja bolszewicka i pan Orlov (dobrze mowie?), któremu posiwecono jeden czy dwa komiksy. Lokalizacja do tej pory w grach nie znana, a dołóżmy do tego assassynskie klimaty i mamy wręcz unikatowy kąsek. Minusem posuwania sie w czasy coraz bardziej nowoczesne, byloby wg mnie coraz wieksza ilosc giwer, co pasuje tej serii, jak pięść do oka. No i druga rzecz, ze jest to jeden z najbardziej śliskich tematów XX wieku i nie wiem, czy by sie nie obyło bez bojkotów i kontrowersji. Ubi jest wyjątkowo łąse na kase, nawet w dzisiejszych czasach sie wyrozniaja pod tym wzgledem, watpie by chcieli zaryzykowac.

Co tam moze byc jeszcze? Industrializacja XIX wiecznej japonii. O ile tematy ninjowskie pojawialy sie juz nie raz i nie dziesięć w grach wideło, to jesli ugryzliby to w sposob nawiązujący do ostatniego samuraja, mogloby wyjsc ciekawie. Egipt? W sumie tez zaden znaczący deweloper tam jeszcze nie był. 

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

Nie jaram się Paryżem. Wolałbym Chiny, Japonię lub Egipt. Dziwi też podtytuł w tytule gry. Czyżby pierwszy AC bez "cyfry" i bez nawiązywania do konkretnego bohatera wstecz?

 

 

Czwórka była super gameplayowo ale fabularnie strasznie ssała. Głównie chodzi mi o wydarzenia rozgrywające się w rzeczywistości. Uważam, że UBI okrutnie się męczy i łapie idiotycznych rozwiązań aby jakoś utrzymać fabułę w kupie. Historia z czasów obecnych kompletnie nie trzyma się ładu i skłądu, dostajemy skrawki informacji i mocno naciągane cele działania głównych bohaterów. Liczyłem na to, że pogramy wreszcie na poważnie Desmondem w czasach obecnych - wtedy całe te jego szkolenie w animusie miałoby jakiś sens. UBI jednak postanowiło inaczej, co w sumie może nie wyszło serii na złe (IV jest genialna) ale imo totalnie pogrzebało klimat szpiegowsko-spiskowo-illumiantishit :)

 

Tak bardziej odnośnie V / UNITY, to Francja może być (wreszcie będzie na czym poużywać sobie parkouru no i tylko czekam na pierwsze screeny z Quasimodo :P) ale chyba ja bardziej cieszyłbym się Chinami, Japonią lub ewentualnie Egiptem. Możliwości twórcy mają ogromne i o ile utrzymają poziom oraz, jakimś cudem, świeżość tego tasiemca, to o efekt końcowy się nie martwię. 

 

W 100% popieram opinię o fabule w dzisiejszych czasach. Padaka na maksa, jak oni to potraktowali, ale przesłanki ku temu były już w AC3 :(

Odnośnik do komentarza

Ahhh, gdyby choć troszkę zmienili gameplay, żeby nie był on taki mega casual-friendly ;( Fajnie jakby zmienili troszkę parkour, zamiast trzymać jednego przycisku i gałki do przodu mogli by go jakoś lekko rozbudować. Spełnieniem marzeń byłoby też zrobienie od podstaw  nowego system walki, bo ten obecny, no jest ... kiepski. 

Ale tak czy siak ogram. Czy kupię nie wiem, ale pożyczę od kogoś na 100%, żeby zobaczyć, jak odwzorowali Paryż. W sumie każdego asasyna przechodziłem i się dobrze bawiłem, więc może ten zostanie PIERWSZYM jakiego kupię :D

Odnośnik do komentarza

 

jeśli to jest in-game footage, to nie mam pytań

 

lol, ale wy się łatwo nabieracie, i to po raz kolejny :D

 

'jeśli'

 

nowy batman podobno też ma ryć beret oprawą graficzną; watch dogs też miało. Nadzieja umiera ostatnia i chyba trzeba zacząć wreszcie wymagać czegoś od tych nowych konsol. 

Odnośnik do komentarza

Swietnie, ze gra trafi tylko na next geny. Bardzo dobry ruch. Mozliwe, ze na PS3 i X360 trafi osobna gra tylko im poswiecona, co powoduje, ze trzeba nagle zaopatrzyc sie w 2 gry :D

 

Kalinho to nie jest in-game, bo tradycyjnie Ubi karmi nas CGI, ale jest nadzieja na swietna oprawe, skoro robia gre tylko na PS4 i XONE.

Odnośnik do komentarza

Swietnie, ze gra trafi tylko na next geny. Bardzo dobry ruch. Mozliwe, ze na PS3 i X360 trafi osobna gra tylko im poswiecona, co powoduje, ze trzeba nagle zaopatrzyc sie w 2 gry :D

 

Kalinho to nie jest in-game, bo tradycyjnie Ubi karmi nas CGI, ale jest nadzieja na swietna oprawe, skoro robia gre tylko na PS4 i XONE.

UBI twierdzi, że to wszystko ALPHA FOOTAGE

 

http://uk.ign.com/videos/2014/03/21/ubisoft-confirms-assassins-creed-unity-release-date-teased

 

 

czyli ALPHA CGI? :P

Edytowane przez Kalinho_PL
Odnośnik do komentarza

Osobny dział dla tego crapa? Haha.

Tracę nadzieję w ludzkość, zastanawiać sie czy ta gra będzie tak wyglądać... Coś wam powiem, są spore szansę, ze na E3 pokażą gameplay, który w dzień premiery gry nie będzie miał nic wspólnego z finalnym produktem. Całe ubisoft, niech giną, razem z EA.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Osobny dział dla tego crapa? Haha.

Tracę nadzieję w ludzkość, zastanawiać sie czy ta gra będzie tak wyglądać... Coś wam powiem, są spore szansę, ze na E3 pokażą gameplay, który w dzień premiery gry nie będzie miał nic wspólnego z finalnym produktem. Całe ubisoft, niech giną, razem z EA.

Ale uniwersum jest dosyć rozbudowane. Sam skończyłem tylko pierwszą część, która zraziła mnie do każdej następnej. MGS też jakiś wybitny nie jest moim zdaniem, a swój dział ma. Można wypieprzyć dział Ninja Gaiden i zastąpić AC, bo już jest zdechły od prawie roku.

Odnośnik do komentarza

Osobny dział dla tego crapa? Haha.

Tracę nadzieję w ludzkość, zastanawiać sie czy ta gra będzie tak wyglądać... Coś wam powiem, są spore szansę, ze na E3 pokażą gameplay, który w dzień premiery gry nie będzie miał nic wspólnego z finalnym produktem. Całe ubisoft, niech giną, razem z EA.

 

Wracaj grac w Knacka

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

 

Osobny dział dla tego crapa? Haha.

Tracę nadzieję w ludzkość, zastanawiać sie czy ta gra będzie tak wyglądać... Coś wam powiem, są spore szansę, ze na E3 pokażą gameplay, który w dzień premiery gry nie będzie miał nic wspólnego z finalnym produktem. Całe ubisoft, niech giną, razem z EA.

 

Wracaj grac w Knacka

 

Nie grałem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...