Skocz do zawartości

The Last Of Us Remastered Edition


KOŁD

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Po raz pierwszy zagrałem w multi i powiem tylko JEST MOC !!!!. Już dawno nie widziałem tak skierowanego multi na komunikację i wzajemną współprace.

Ps. Singla ukończyłeś?

 

Cholera nie skończyłem jeszcze bo ja nie gram w tą grę ja ją przeżywam i się nią delektuję ;), a tak na serio coś tracę że od razu poszedłem w multi 

 

Nic nie tracisz, tak tylko pytam z ciekawości.

 

 

 

Cholera nie skończyłem jeszcze bo ja nie gram w tą grę ja ją przeżywam i się nią delektuję  ;), a tak na serio coś tracę że od razu poszedłem w multi 

 

Chyba tylko to, że zobaczysz miejscówki przed zobaczeniem ich w singlu i wiesz gdzie będziesz i dokąd zmierzasz. 

 

Racja, ale tak chyba jest z każdym multi.

Odnośnik do komentarza

Czy znajdzki z przedniej gry zostają czy grając nowy poziom trudności trzeba wszystkie od początku zbierać?

I drugie pytanie czy przypadkiem wszystkie poziomy nie miały być dostępne od razu?. Chciałem zagrać na brutalnej rzeczywistości + jednak jest zablokowana

 

Najlepiej jest zrobić tak jak napisałem stronę wcześniej. Grounded + można odblokować już po jednym przejściu na dowolnym niższym poziomie, nawet Easy i Normal. 

 

Wszystkie poziomy są dostępne od razu ale + są zablokowane, więc przynajmniej raz musisz ukończyć grę na jakimkolwiek poziomie.

 

Dodatek Left Behind wystarczy na jakieś 2 do 3 godzin

 

  1. Uwaga a teraz sztuczka na nieskończone Shive, przyda się na Grounded i na Survivor. 

 

Dopiero od miasteczka Bill's Town można ją zastosować.

  • Przed dwoma Klikaczami na początku, na dachu małego budynku znajdziemy gotową broń melee weapon z już wpasowanymi ostrzami.
  • po zabiciu dwóch Klikaczy ich i otwarciu przez Ellie bramki od tej pory możemy stosować ten Glitch.
  • mając tę znalezioną pałkę z gotowymi ostrzmi, podnosimy z ziemi czystą pałkę, a następnie podnosimy te z ostrzami znalezioną na dachu, w plecaku pojawią się materiały na zrobienie nowego ostrza_1.  :woot:  :woot:  :woot:
  • znów podnosimy czystą, i następnie znów podnosimy tę znalezioną z ostrzami i w plecaku pojawiają się materiały na zrobienie ostrza_2, 
  • teraz można z tej znalezionej zrobić drugą melee weapon, i znów podnieść tamtą gotową i znów pojawią się materiały na ostrze_4
  • nie wiem czy trzeb mieć nożyczki i taśmę w plecaku, ja miałem tylko 3/4 taśmy i 1/2 nożyczek i nie mogłem zrobić ostrza, ale po poniesieniu gotowej pałki brakujące elementy ostrza pojawiły się w plecaku więc zakładam że nie trzeba mieć wszystkiego.

Mam nadzieje że jasno wytłumaczyłem. Chodzi o to że po podniesieniu z ziemi tej pierwszej gotowej pałki z ostrzem, w plecaku pojawiają się materiały na zrobienie ostrza. 

Edytowane przez ussr
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Zawsze warto mieć min. jedno, aby mieć czym wyłamać zamek w drzwiach z dodatkowymi fantami i narzędziami do ulepszeń broni. Dużo zaoszczędza się stosując combo butelka/cegła + deska/łom na ogłoszonego przeciwnika, bo styka tylko jedno uderzenie. Wraz z postępem w grze dochodzą poradniki szkoleniowe znacznie usprawniające tworzony osprzęt i apteczki, więc warto eksploatować wszystkie pomieszczenia i szafki. Do tego jest cała masa stuffu umożliwiającego cichą eksterminację, jak łuk, którego strzały można używać ponownie, duszenie, czy zwykłe pięści, które z powodzeniem można używać na pojedynczych Runnerów.

Naprawdę nie ma potrzeby być growym Januszem. Hurr Durr pif paf 24/7. Odpalcie sobie multiplayer, a zobaczycie że rozgrywka z żywymi graczami opiera się przede wszystkim na stealth oraz kombinowaniu z tworzonymi przedmiotami.

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

Gra zdecydowanie tylko zyskuje wraz ze wzrostem poziomu trudności. Podstawke przeszedłem na normalnym poziomie, teraz DLC Left Behind próbuje rozgryść na brutalnej rzeczywistości - jest dużo, dużo ciekawiej. Trzeba kombinować, amunicji jest tyle co kot napłakał, nie wspominająć o takich bajerach jak niewidoczna ilość ammo, czy ukryty pasek zdrowia - zdecydowanie pogłębia to wrażenia z gry i poziom zaszczucia.

 

Jak już dokończe DLC (a czuje, że to już końcówka) to na 100% odpale główną fabułę też na brutalnej rzeczywistości.

 

P.S - bdb patentem jest to co opisał nobodylikeyou - cegła, albo butla w łąpę i później dobicie z broni białej (lub rękoma) ;) pozwala zaoszczędzić masę amunicji.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj gierke o 12 kupilem i dzisiaj przeszedlem na hardzie.

Grałem juz w tlou na ps3 ale ta gierka w 1080p i 60 fpsach rozpierdziela system.Nie pamiętam kiedy ostatnio tak katował em konsole.

12h 49min to jest masakrejszyn. Teraz biorę się za dodatek,który nie miałem przyjemności zagrać,a pozniej multi.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj gierke o 12 kupilem i dzisiaj przeszedlem na hardzie.

Grałem juz w tlou na ps3 ale ta gierka w 1080p i 60 fpsach rozpierdziela system.Nie pamiętam kiedy ostatnio tak katował em konsole.

12h 49min to jest masakrejszyn. Teraz biorę się za dodatek,który nie miałem przyjemności zagrać,a pozniej multi.

 

12h ? woow ja to nieraz 3 min siedzę w koncie i myślę jak tych sukinsynów załatwić ;)

Odnośnik do komentarza

Po wielu latach z xklocem,przesiadka na ps4 przyprawiala mnie o gesia skorke na mysl o tych ekskluzywnych grach na maszynke sony.....the last of us mnie urzeklo....gra dekady i petycja o przyznawanie oskarow gra tak wybitnych jak ta.nisamowita pzygoda,nie przypuszczalem ze w moim wieku:-) mozna nie spac tzy noce z rzedu:-)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

Czy w zestawie PS4 + TLoU gra jest w normalnym wydaniu czy jakiś bundle?

 

ktoś tutaj na forum kupował bundle TLOU i konsola okazała sie rewizji 4A, imo lepiej brać bundle z WD albo poczekać na Destiny

 

Możesz więcej napisać odnośnie tej rewizji? 

Najtaniej wychodzi kupno samej konsoli 1450-1500.

 

 

sprecyzuj co chcesz wiedzieć, jak coś wal na PM aby nie robić tu offtopu, albo w dziale ogólnym PS4

4A to rewizja z początku 2014, 4B to najnowsza (jest na pewno z bundle WD), w której poprawiono gume na analogach, temp i głośność konsoli

4C pewnie wyjdzie z Destiny

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...