Skocz do zawartości

The Last Of Us Remastered Edition


KOŁD

Rekomendowane odpowiedzi

no dorwałem się do gry, na ps3 nie grałem bo wyszła już po tym jak mi padła pierwsza ps3 a na drugiej tylko gta v mnie interesowało. Wygląda dobrze, ale nie bardzo dobrze, w 30 klatkach jest nie grywalna, wygładzenie krawędzi leży i kwiczy oraz w cut scenkach występują denerwujące bugi. Ale scenariusz i sam gameplay póki co wciąga.

Odnośnik do komentarza

no dorwałem się do gry, na ps3 nie grałem bo wyszła już po tym jak mi padła pierwsza ps3 a na drugiej tylko gta v mnie interesowało. Wygląda dobrze, ale nie bardzo dobrze, w 30 klatkach jest nie grywalna, wygładzenie krawędzi leży i kwiczy oraz w cut scenkach występują denerwujące bugi. Ale scenariusz i sam gameplay póki co wciąga.

Nie zauważyłem na swojej konsoli podobnych problemów ;)

 

Ja ogólnie jestem zachwycony grą, niesamowicie mi się spodobała, przeszedłem na normalu, ale nie mogłem zacząć potem Grounded + , nie wiem czemu... Więc muszę zrobić Grounded, a potem Grounded +. Ale jakoś mnie to nie boli :P Po przejściu podstawki złapałem od razu dodatek , szkoda, że niestety taki krótki.

 

Najlepsze jest to , że pożyczyłem od kolegi tę grę niedaleko po premierze jeszcze na PS3 i w ogóle mnie nie wciągnęła :) Ciesze się,że dałem jej szansę na PS4 , bardzo dobry wybór :)

Pozdrówki

Odnośnik do komentarza

Gdyby to multi było podobne do tego z Tomb Raider albo z Uncharted to może i bym się wknrwiał a tak mam totalnie wyj3bane  :whistling: brne przez dni, odznaczam tygodnie i skupiam się na 100% zagrożeniach dla klanu. Już mam 24 tygodnie za sobą i trofea z PS3 więc te z PS4 to tylko kwestia czasu. 

 

Singla w 100% zaliczyłem, został multiplayer.  :banana:

Odnośnik do komentarza

Gdyby to multi było podobne do tego z Tomb Raider albo z Uncharted to może i bym się wknrwiał a tak mam totalnie wyj3bane  :whistling: brne przez dni, odznaczam tygodnie i skupiam się na 100% zagrożeniach dla klanu. Już mam 24 tygodnie za sobą i trofea z PS3 więc te z PS4 to tylko kwestia czasu. 

 

Singla w 100% zaliczyłem, został multiplayer.  :banana:

 

IMHO multi w TLOU >>>>>>>>> multi w TR/Uncharted

Odnośnik do komentarza

Gdyby to multi było podobne do tego z Tomb Raider albo z Uncharted to może i bym się wknrwiał a tak mam totalnie wyj3bane :whistling: brne przez dni, odznaczam tygodnie i skupiam się na 100% zagrożeniach dla klanu. Już mam 24 tygodnie za sobą i trofea z PS3 więc te z PS4 to tylko kwestia czasu.

 

Singla w 100% zaliczyłem, został multiplayer. :banana:

Ty grasz coś dla przyjemności czy tylko te trofki? Bo co post twój to widzę ten aspekt poruszasz.

Odnośnik do komentarza

 

Gdyby to multi było podobne do tego z Tomb Raider albo z Uncharted to może i bym się wknrwiał a tak mam totalnie wyj3bane :whistling: brne przez dni, odznaczam tygodnie i skupiam się na 100% zagrożeniach dla klanu. Już mam 24 tygodnie za sobą i trofea z PS3 więc te z PS4 to tylko kwestia czasu.

Singla w 100% zaliczyłem, został multiplayer. :banana:

Ty grasz coś dla przyjemności czy tylko te trofki? Bo co post twój to widzę ten aspekt poruszasz.

Panie tolerancja, a może mu te trofiki sprawiają przyjemność?

Odnośnik do komentarza

 

Gdyby to multi było podobne do tego z Tomb Raider albo z Uncharted to może i bym się wknrwiał a tak mam totalnie wyj3bane :whistling: brne przez dni, odznaczam tygodnie i skupiam się na 100% zagrożeniach dla klanu. Już mam 24 tygodnie za sobą i trofea z PS3 więc te z PS4 to tylko kwestia czasu.

 

Singla w 100% zaliczyłem, został multiplayer. :banana:

Ty grasz coś dla przyjemności czy tylko te trofki? Bo co post twój to widzę ten aspekt poruszasz.

 

 

 

Wiesz tak na początku jak zaczynałem na PS3 robić platynę bo po prostu chciałem ją mieć, to sądziłem że zrobię bez problemów. Skończyłem singla i zabrałem się za multi. I zmieniłem zdanie grało mi się ciężko nie ogarniałem, nie podobał mi się online. A komu podoba się ciągłe obrywanie w dnpsko??

Ale wraz z kolejnymi meczami szło mi coraz lepiej odnalazłem swoje umiejętności i bronie i spodobało mi się. 

 

Teraz gram dla przyjemności. Bo wiem że skoro zrobiłem na PS4  :banana: Dziś zaważyłem że wpadają mi srebrne trofea z DLC (down or kill 5 enemies on DLC maps) gdy położę tylko 3 przeciwników a nie 5  :woot: Dziwna sprawa. Te trofea wpadną więc naturalnie podczas 24 tygodni. 

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza

Nie. Przechodzisz pierwszy epizod.

do momentu 20 YEARS LATER i pierwszej sceny Joela i Tess.

Robisz save i wychodzisz do menu. Z chapter select uruchamiasz pierwszy rozdział i wybierasz survivor lub grounded (co wolisz). Potem grasz normalnie do końca ng+ na nowo wybranym poziomie trudności.

Edytowane przez zimzvm
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...