Skocz do zawartości

The Last Of Us Remastered Edition


KOŁD

Rekomendowane odpowiedzi

  • Nie śpiesz się.
  • Obserwuj przeciwnika.
  • Duś kogo się da. 
  • Z łuku strzelaj zawsze w głowę, duża szansa że odzyskasz strzały
  • Klikacze są ślepi ale mają super słuch. Dlatego przechodź obok nich swobodnie jednocześnie celując. Dzięki temu że celujesz twoja postać porusza się bezgłośnie !!!!
  • Cegła twój najlepszy przyjaciel. 
  • Używaj Ostrz-Glitcha

 

 

Jeśli masz materiały na zrobienie pałki z ostrzem to zrób to jak tylko znajdziesz pałkę. 

Następnym razem jak znajdziesz pałkę bez ostrzy i masz pałkę z ostrzem to podnieś tę bez ostrzy, a następnie podnieś te z ostrzami.

W plecaku pojawią się znikąd materiały na zrobienie ostrza.

Powtórz to 3 razy i będziesz miał trzy nowe materiały na zrobienie ostrz potrzebnych do otwierania drzwi.

Ewentualnie poszukaj na Youtubie jak to działa. "Shive Glitch" 

 

 

Odnośnik do komentarza

a ja ostrzegam że błędy AI wychodzą w tym trybie jak poyebane, że niektórym może to obrzydzić grę. survivor to poziom najwłaściwszy dla tej gierki, no i nie ma tam nawet możliwości włączenia wallhacku.  :sir::trophy_silver:

 

oglądacie czasami montaże najlepszych akcji online? niektóre są totalnie chore:

 

https://www.youtube.com/watch?v=6zB428wCVSk

 

jak będę duży chce być taki jak on. 

Edytowane przez nobodylikeyou
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Z jednej strony przykre jest to ze siadlem do gry na ps4, w dodatku bylo to moje 4te przejscie (na ps3 przeszedlem 3 razy do platynki i zostalo tylko multi i pare znajdziek, ktore juz chyba nie dokoncze skoro na ps4 mam to wszystko w lepszym opakowaniu) i odkad mam ps4 to jest najlepsza gierka w jaka gralem na tej generacji poki co. Idealny kompromis miedzy naparzaniem, skrywaniem, eksploracja i wchlanieniem fabuly. Mialo to byc tylko przejscie just for fun by sprawdzic jak sie w to bedzie gralo w 60fps i prawilnym 1080p na niecalych 130 calach. No i chyba sie bede przymierzal do platynowania jak tylko czasu troche sie znajdzie ;D

Odnośnik do komentarza

Heja.

 

Będę kupować TLOU i pytanie jest.

Na niektórych aukcjach sprzedawca pisze "dubbing PL", albo "wersja polska" itp. Na zdjęciach jest też naklejone info, że gra po polsku.
Czy w takich wypadkach można zmienić dźwięk na angielski i np. ustawić polskie napisy, czy tylko zostaje nieszczęsny dubbing?

 

Pozdro.

Edytowane przez Maciejjy
Odnośnik do komentarza

Ludzie podpowiedzcie, co robić bo już wymiękam.
Otóż ukończyłem grę na normalu, następnie na przetrwanie+ (z pomocą glitcha).
Brakowało mi jeszcze 3 rozmów, 1 żartu i paru odznaczen bez pucharów.
Skacząc po rozdzaiałach "dosłuchałem" brakujące rozmowy ale platyny nadal nie ma.
Ponadto zauważyłem, że tak jak np. po ukończeniu przetrwania wybrałem rozdział pittsburgh, żeby wysluchac zarty, to w menu odznaczenia, (tam gdzie są po lewej pucharki, a po prawej poziome kreski oznaczajace zaliczenie),

poznikało mi częśc tych poziomych kresek - myslalem, ze to przez to, ze jak przechodzilem przetrwanie+ to na etapie pittsburga nie mialem tego zaliczonego, wiec pozaliczałem brakujace rzeczy jeszcze raz.

Aktulanie wszystkie pucharki z podstawki mam i wszystkie kreski w odznaczeniach porobilem, nawet przy tych, przy których nie ma pucharkow, takich jak mistrz bomb dymnych, czy zabicie czychacza od tylu.
Zauwazylem teraz, ze w menu statystyki, jak skakalem po rozdzialach i np. zdobylem to 1 zabicie czyhacza, to potem w statach pokazuje 0, bo skoczylem do innego rozdzialu wczytujac inny save (myslalem ze staty sie zapisuja ogolnie w grze w save profilowym).

Wiec Jeszcze raz zabilem tego czyhacza i juz jest 1.
Ogólnie wszystkie cyferki w statach sie teraz zgadzają
tzn 30 niesmiertelnikow, 30 bomb dymnych, 13 ostrzy, 12 podrecznikow itd, wg wymagan do zaliczen, tak jak wpadaly trofea. tylko komiksow pokazuje mi teraz 14?!
Czy jesli juz mam puchar za komiksy, jak i za wszystko inne a platyny nie ma, to powodem moze byc to ze w menu statystyk zrobilo sie 14 i musialbym znalezc jeszcze raz brakujacy komiks (mimo, ze w menu odznaczen jest puchar i kreska przy komiksach)?

Sorry, że tak chaotycznie napisane, ale juz nie wiem jak to przedstawic.
Mial ktos podobny problem? A moze do platyny nalezy jeszcze zdobyc trofea z left behind (którego nie ruszalem), badz/i zdobyc trofea z online?

Pomozcie bo po przetrwanie+ narzeczona juz mnie chciala z chaty wyrzucic, a tu jak bede musial jeszcze raz to przechodzic to sie chyba sam wyprowadze :D
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

 

Rzuciłem okiem na twój profil i tak, musisz jeszcze zrobić 4 trofea za multi. Pucharki z DLC (Left Behind i mapy) nie są wymagane do platyny.

Czyli chcąc zdobyć platynowe trofeum, gracz zmuszony jest wykupić subskrypcję ps plus, bo bez tego nie grać online, tak?

Przepraszam, za być może banalne pytania, ale mam konsole od niedawna (co widać zresztą po trofeach).

Odnośnik do komentarza

W czwartek będę wieczorem, możliwe że też w piątek.
PS. Na mojej liście znajomych wieczorem zazwyczaj gra kilka osób po sieci, piątek i sobota, to customy 4 na 4 i nocka zerwana :). Ludzie nie brakuje, zazwyczaj jest problem z nadmiarem, bo brakuje miejsca dla chętnych do customów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...