Skocz do zawartości

Borderlands: The Pre-Sequel


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

Misja z duchami na czterech jest super, szkoda, że taka krótka. Zabrakło jakiegoś bossa jak np Pianki xD

 

Nie wiem czy to wina mojej czarnulki czy nowego patcha, ale zwiesiła mi się dzisiaj dwa razy gra na TVHM :/ W podobnych momentach, bo przy ubijaniu Kraggonsów w Serenity's Waste podczas pobocznej misji. Na normalu zero zwiech itp.

 

Jak wcześniej narzekałem na Grinder, tak dzisiaj wyrzucił mi legendę po przemieleniu trzech fioletów i to bez użycia kamyków :D Trzeba pofarmić trochę pomarańczy, a później te mało użyteczne wykorzystać w maszynie w celu kompletacji dobrego sprzętu.

Odnośnik do komentarza

o__O A podobno bez kamyków i dwóch pomarańczy nie ma prawa wypaść legenda. Plus dobry przepis. Do farmienia pomarańczowych to najlepiej na Iwajire. 

Mnie tylko animacja dropi po ubiciu bossa (w dwójce to samo zresztą) czyli gdy wyrzuca tony lootu. Zwiechy nie uświadczyłem jeszcze :) 

Mnie brakuje bossa na miarę Terramorphous (dziękować sir Hammerlock'owi). W ogóle mało bossów w Pre Sequelu. Borserlands 2,5 czy może jednak 1,5. Dyskutujmy.

Odnośnik do komentarza

Raz mi zmroziło konsolę parę kroków od początku lokacji. No i przy Sentinelu to czasami mam chyba z 5 klatek w trakcie walki.. 

 

Wczoraj jak robiliśmy quest w 4 to wszystko płynnie, a myślałem że coś zetnie.

 

Też czekam na jakiegoś konkretnego raid bossa w DLC, a najlepiej dwóch. Swoją drogą popatrzcie sobie w górę po ubiciu Sentinela ile itemów leci poza mapę, chociaż może to i lepiej nie patrzeć:)

Edytowane przez messer88
Odnośnik do komentarza

Fajny drobiazg w tej grze w porównaniu z poprzednimi częściami: w B1 i B2 przeważnie przy mniejszych i większych rozpierduchach przeciwnicy mieli przeważnie dwa kolory pasków energii, jakoś nie mogę sobie przypomnieć sytuacji, kiedy walczymy z grupą, gdzie są tarcze, mięsko i blacha, co pozwalało na większą swobodę przy doborze broni, w Pre Sequelu dużo jest akcji, gdzie jednocześnie wszystkie 3 są obecne (ot walka z Bosunem).

 

No i skusiłem się na Fragtrapa, przed jego wyborem gra pyta nas 3 razy, czy jesteśmy pewni :) A gra nim to, jak łatwo się domyślić, duży random, który czasem potrafi nieźle załatwić. Odpalam jego skilla mając latających przeciwników i wybiera mi moc w stylu Kriega, because reasons?

 

Mam wrażenie, że już przy drugim przejściu gra jest dużo trudniejsza od poprzedniczki, jakoś więcej jest badassów, którzy mogą powalić jednym strzałem i przy fight for your life nie ma lekko z uwagi na dużą ruchliwość przeciwników. 

Odnośnik do komentarza

A mi przed chwilą wyskoczył bug uniemożliwiający kontynuację gry. Podczas questy związanego z główną osią fabuły, trzeba spotkać Davisa Pickle. Odnalazłem go, quest został odhaczony, ale nic nie zmienia się :( Jedyne rozwiązanie jakie znalazłem to przejście tego questa z kimś on line, więc jeśli ktoś na TVHM nie przeszedł tego questa. Niech jak najszybciej się do mnie odezwie ! 

Ok. Udało mi się rozwiązać problem :)

Edytowane przez SetoPL
Odnośnik do komentarza

Ja od wczoraj próbowałem coś wskórać i w końcu dołączyłem się do kogoś innego, kto akurat był w tym momencie gry i u niego mi zaliczyło. Już się martwiłem, że save do wy(pipi)ania. 
Source: @source - 5 Keys
Release Date: Nov, 9
Expire Date: Unknown
PC: KB5BT-J3KR3-H5JXK-BJ3BT-9SFKC
PS3/Vita: KJWJ3-FJ9TZ-RH65B-ST5TB-KTBJ9
XBOX: CTCT3-3CSRX-T5WWR-KRBJB-T9B9B

Edytowane przez SetoPL
Odnośnik do komentarza

Ten patch jest głównie pod dodanie Jacka jako grywalną postać, nic szczególnego chyba nie zmienia. Nie martw się, ja na kilkanaście prób tylko dwa razy dorwałem legendę z Iwajiry, a w sklepach nie miałem jeszcze ani razu, a kasy sporo. To samo jeżeli chodzi o jednorękiego :/ Za to dzisiaj kolejny raz dostałem pomarańczę z przemielenia trzech fioletów :D Trzy sztuki pistoletów i w efekcie czego wypadł Increas'd Zim. Z Grindera wpadła też Maggie oraz Cat O' Nine Tails, obie spluwy w wersji Luneshine :)

Odnośnik do komentarza

Tak jak wspomniał messer, obojętne dwie pomarańcze i fiolet konkretnego typu. Taka kombinacja daje nam legendę zawężoną do danej grupy broni.

Jak dasz trzy legendy to wynik jest losowy. No i pamiętać należy, że poziom tego co wypadnie to średnia tego co wrzucimy.

Kilka razy miałem legendę z samych fioletów, ale za to nie trafiam nic ciekawego w automatach :/

Zawsze można dodatkowo się pobawić z kopią sejwa.

Odnośnik do komentarza

Na myśli miałem wczytywanie backupowego sejwa gdy nie wypadnie nam to co chcemy po przemieleniu wszystkich pomarańczy.

Niestety dopóki nie dadzą farmienia wszystkich kluczowych postaci to backup jest jedyną słuszną opcją. Na PC jest bajka, bo robisz tylko sejw do odczytu, bez wyłączania gry.

Odnośnik do komentarza

A to się zgodzę chociaż jak miałem sporo Thingy to je mieliłem do jakiegoś w miarę przyzwoitego efektu.

Wczoraj siedziałem prawie z 2h próbując dorwać Dastardly Maggie i nic, widziałem za to Haroldy i Logan's Gun z chyba każdym możliwym prefixem i luneshinem. :D

Edytowane przez messer88
Odnośnik do komentarza

Mi po kilku razach znudziło się farmienie Iwajiry (strasznie słaby ten boss), podobnie Sentinel, nie można szybko tego ogarnąć tylko trzeba lecieć kawałek, potem jeszcze ta animacja nie do skipnięcia, a podczas samej walki sporo przestojów :/ Może na 52 lvl będzie to ciekawsze.

Ja czekam na 39 lvl i to jak wypróbuje Sukę, ale brakuje mi porządnej elektrycznej pukawki. Jedynie Vibra Pulse i ta po przejściu TVHM wydają się być na poziomie, a u Atheny shock to podstawowy element (fire tylko tam gdzie jest tlen :().

Odnośnik do komentarza

Powinni zrobić jakiś hotfix co wyłącza animacje z Sentinelem po skończeniu gry, też mnie to denerwuje. Wolę Iwajirę bo raz dwa i większe szanse że rzuci coś do zmielenia. Baby maker jest chyba z shock, ale nawet fioletowe smg Maliwan mocno dają radę. 

 

Jak mówisz o laserze co dają za skończenie TVHM to jest mocno przegięty;) 

Odnośnik do komentarza

Ja Maggie wyrwałem z pierwszego tłoczenia. I to tyle jeśli chodzi o szczęście. Iwajira dziś wreszcie zaczęła dawać profity. Na 7 podejść, dwa razy rzuciła legendy.

Ja niedawno fajny laser lodowy wyrwałem. Szybko łamie tarcze i kosi życie choć przydałaby się lepsza szybkostrzelność. Ogólnie jak dobiję do 50 lvl to przypuszczam atak na ten przegięty smg: IVF

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...