Skocz do zawartości

Borderlands: The Pre-Sequel


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

Jeeeny, lookam na te challenge, ktore trzeba zrobic do trofka/aczika i jeden z grinderem lekko przegiety jest. Mam na mysli wygrindowanie 20stu luneshine weapons. Jest na nie slosob. Nalezy miec trzy giwery tego samego rodzaju, np smg, TEGO SAMEGO PRODUCENTA i oczywiscie tego samego koloru. Procz tego milion moonstones i jechane. Skutecznosc stuprocentowa.

Ja ubijam Iwojire na normalu i pomalu pcham tego challenge'a do przodu, ale zmudne to to jak wuj.

Odnośnik do komentarza

Trzy legendy plus 100+ kamieni za każdym razem dawało mi Luneshine. Wychodzę z założenia, że jak ma nam wypaść pomarańcza to z kamieniami zawsze będzie dodatkowy bonus.

 

Farmer, prawda. Mogli by dodać nowe rzeczy na czarnym rynku, bo ja wykupiłem wszystko zanim skończyłem fabułę na normalu :/

Odnośnik do komentarza

Ja też. Gdzieś jest już jakiś zestaw przepisów do grindera? Nie chodzi mi o regółke co i jak grindować ale o konkretny zestaw gunów do mielenia i otrzymany efekt.

Właściwie im bardziej zagłębiam się w grę tym mocniejsze mam wrażenie, że gra jest uboższa względem dwójki. Nie ma tak zróżnicowanych przeciwników, postacie już nie są tak fajnie nakreślone plus większość już znana z poprzednich części i dodatków. Fakt jest sporo innowacji ale nie oszukujmy się, coś jest nie teges.

Odnośnik do komentarza

Eh żałuję że nie kupiłem tych WTFów jak miałem okazję, ponoć da się teraz mielić też 3x legendy Oz kity i tarcze. :( 

Mogliby dać maszynę do grania za te kamyki, jak nic nie mielę co chwilę mam full a tak by było jakieś zastosowanie dla nich.

 

Zacząłem sobie grać Wilhelmem, wg mnie to ma chyba najlepsze teksty. :D 

Odnośnik do komentarza

Najwięcej pewnie na Nishy, to się sprawdza dołączając do czyjejś gry jak w 2 ? W sumie nie wiem czy chce to wiedzieć:D po premierze to parę dni zarywałem nocki. Jak obczaję napiszę. 

 

Koktajle kupuję tylko ten do DMG i regeneracji HP, na wbicie trofeum jeszcze czas. :D 

Odnośnik do komentarza

Excalibastarda nie mozna zmielic.

 

Wczoraj bawiac sie grinderem dostalem az cztery low level legendaries z fioletowych broni i gadzetow. Zaczynam sie lekko przekonywac do tej maszyny choc caly czas uwazam, ze zabija gameplay i to co faktycznie powinnismy robic w grze spod szyldu Borderlands - farmic bossow.

Odnośnik do komentarza

Jak tak z godzinkę podashboarduję, bo więcej to zazwyczaj nie mogę, to rzadko kiedy mam item który chce, ale za to zawsze coś trafię w vendorach, w Concordii całkiem ich sporo. :) Wczoraj w końcu znalazłem Celestial lawbringera +5:)

 

Nie ma czego farmić za dużo jak na razie, Sentinel sporo czasu zajmuje droga, a nie chętnie coś rzuca. Nel i układanie tych literek jeszcze gorzej wypada czasowo. Zostaje Iwa no i Felicity, quasar zawsze się przyda a i po drodze do niej są i vendory jak i skrzynie. 

Edytowane przez messer88
Odnośnik do komentarza

Jak zrobić w grinderze złote class mode dla Nishy ? a ogólnie to tochę zawiedziony jestem tą częścią. Mam nadzieje, że dodatki uratują tak na prawdę grę. Marzy mi się taki np. z Star Wars, Mass Effect, Star Trec. Idealnie by pasował w klimat tej części. Jak na razie jak zobaczyłem ,że dodatek z Jackiem jest zaliczany do season passa to śmiech na sali.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...