Skocz do zawartości

Borderlands: The Pre-Sequel


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdzę na Wilhelmie bo chyba jeszcze nie robiłem tego questa. Weź następną misję od Niny jak Ci się pojawi tylko, ja chciałem czekać do 50 żeby się doskalowała ze względu na suke:) no i w ogóle tego questa nie miałem.. nie wiem co to się podziało ale na 2giej postaci wszystko normalnie zaskoczyło.

Edytowane przez messer88
Odnośnik do komentarza

Na Nishy mam lekko ponad 100h. :) 

Nie wydaje mi się że tak łatwo same wpadną, często śmigam z szotgunem a ten challenge od tego mam ledwo co ~90 killi. W 2 można było to w miarę szybko nabić w barze i przy okazji tokeny pozbierać. Zamiast Jenkinsa jest chyba http://borderlands.wikia.com/wiki/Phonic_the_Kraggon chociaż nie wiem czy ten challenge się też liczy do trofki.

Odnośnik do komentarza

Messer tu masz filmik jak szybko zrobić ten challenge z shotgunem:

Podstawa to robić to na normalu. Wykoś wpierw wszystkich ludzi by ci nie zabili królowej. Dzięki niej masz praktycznie nieskończony respawn torków (choć zdarza się, że znika z mapy). Uważać też musisz jeśli masz aktywny skill z rykoszetem by przez przypadek nie sprzątnąć Queen zza rogu. Jeżeli jednak ci zginie bądź zniknie to na mapie masz blisko wyjście z lokacji (na dole mapy) wtedy wyjdź, wróć lokacji i wyjdź do menu głównego. Continue i zabawa od początku. Dobrze jest też zaopatrzyć się w absorb shield by nie brakło amunicji. Mnie to chyba coś koło godzinki zajęło (przy 90 killach).

Z grinderem to prosta sprawa. Po prostu wrzucaj co popadnie bez kamieni. luneshine'ny gorsze do zrobienia bo kamienie zżera. Najlepiej spluwy na niskim levelu i białe (najmniej kamieni schodzi).

Edytowane przez Farmer.
Odnośnik do komentarza

Próbowałem z torkami na początku Titan Industrial, ale wolno szło. Znalazłem za to sposób którym wyfarmiłem 600 killi chyba w 15min ;) Quest Guardian Hunter, akurat miałem nie zaczęty na TVHM, guardiany które mamy tam łapać od razu się respawnują, wystarczy stanąć przed tym miejscem. Praktycznie cały czas da radę strzelać w trakcie actionskilla, gorzej jak ten się skończył to od razu grę zamrażało. Zapisywałem grę wyłączaniem BA rank średnio co 100 killi i gitara, challenge skończony. :)

 

Challenge z 20 Luneshine grindami mam na końcówce:) Często wypadają luneshine pomarańczki, tylko 3 takie grindy i kamyków brak. 

Edytowane przez messer88
Odnośnik do komentarza

@Messer Daily grind - bierzesz 3 bronie tego samego koloru, najlepiej te białe z automatu z broniami, wrzucasz do GRINDERa i wciskasz "kwadrat" - grind standardowy ( bez użycia moonstone's )

A co do trofika za challenge's, trzeba tak jak w B2 zrobić wszystkie włącznie z ostanią kategorią "Misscellaneous" pomijając te za poszczególne mapy..

Edytowane przez bickamil5
Odnośnik do komentarza

Leci Challenge do przodu powoli, zbieram co wypadnie z Sentinela i do grindera, przeszkadza tylko brak miejsca w plecaku. Szkoda kasy na białe z vendora. :)

Ten 3 tryb to chyba im się nie chcący wprowadził przy jakimś patchu, czekam na oficjalny UVHM.

 

Farmer. bo Ci się doskalował RedBelly do 50 po skończeniu TVHM. :P 

Odnośnik do komentarza

Brakuje mi jeszcze jeden achievement (Who you gona call?). Do challengy usiadlem i w dwa dni ubilem wszystko bez wiekszych problemow. Iwajira pomogla w tym wydatnie.

 

Probowalem ten przypadkowy tryb, ale jakos dziwnie latwo bylo wiec pomyslalem, ze to jednak caly czas TVHM wiec odpuscilem. Ktos posunal go dalej niz Concordia?

Odnośnik do komentarza

No właśnie tych związanych z lokacjami nie trzeba, chyba, że poprzez levelowe masz na myśli te które mają 5 poziomów ;)

Z trójkątem jest zwykły grind, mieląc fiolety szybko mi to wpadło.

A jak tam z trofikiem za Clapa? Który trzeba mieć minimum poziom aby zaliczyć całego vaulthunter.exe?

 

Btw. mamy temat odnośnie pucharków :D

Odnośnik do komentarza

No właśnie tych związanych z lokacjami nie trzeba, chyba, że poprzez levelowe masz na myśli te które mają 5 poziomów ;)Z trójkątem jest zwykły grind, mieląc fiolety szybko mi to wpadło.A jak tam z trofikiem za Clapa? Który trzeba mieć minimum poziom aby zaliczyć całego vaulthunter.exe?Btw. mamy temat odnośnie pucharków :D

Wszystkich modów claptrapa jest 15. 9 z nich można zrobić już po kupieniu skilla, 6 pozostałych ( po 2 z każdego drzewka ) maksymalny level to bodajże 25, żeby wykupić ostatnią z nich

Edytowane przez bickamil5
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...