Skocz do zawartości

Borderlands: The Pre-Sequel


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

No ja też. Shotgun idealnie się nadaje na FFYL. Nisha jest dobra na bossów pod warunkiem, że w pobliżu nie ma żadnych randomowych przeciwników. Wczoraj drugi raz dojechałem ostatniego bossa (20 min.) i nawet jak miałem celownik na bossie to po włączeniu skila przerzucało się na pobocznych przydupasów. 

 

Inna sprawa. Ktoś dorwał już tego ukrytego mini bossa Nel'a? Bo ja kilka minut męczyłem się by znaleźć te dwie tablice by go wywabić. Ubiłem go i co? Zero. Miała wypaść legendarna snajperka, a tu dupa. Wie ktoś czy da się to powtórzyć? 

Odnośnik do komentarza

@Farmer właśnie Nisha dopiero wtedy jak boss ma mniejszych kolegów to zaczyna robić konkretny dmg, jak się aktywują jej wszystkie kill-skille. ;)

 

Na pewno się da, save/quit i na nowo. Skullmasher Ci może z niego wypaść za 1szym razem, albo za 20. :D Też go dziś spróbuję pofarmić. 

 

3 klucze:

 

55C3B-CW5BK-SX3KJ-93KBJ-3RJBH

 

Edytowane przez messer88
Odnośnik do komentarza

Mi jak pojawia się jakiś randomowy mob, to nawet tego nie zauważam. Pada po sekundzie i widzę tylko, że 4 kill-skille się aktywują :D Jej skill jest totalnie odmóżdzający, ale dający niepohamowaną radość z mordowania przeciwników. Tak samo jak się wpadnie w grupę i widzi się, że skill ciągle się wydłuża to też czuje się moc postaci
Dziś koło 20-21 będę to można coś pograć. 33lvl TVHM pierwszy quest w Concordii

Edytowane przez SetoPL
Odnośnik do komentarza

Skończyłem i ja, ale nie będę się jakoś rozpisywał, TPS jest świetnym zwieńczeniem serii na stare konsole. Nie robi takiego efektu "wow" jak BL2, to po prostu więcej tego samego. Główna zmiana to oczywiście niska grawitacja i ta jest fenomenalna, skakanie i buttstompy dawały mi masę frajdy w takim stopniu, że w lokacjach gdzie było normalne ciążenie czegoś mi brakowało.

O graficie już pisałem poprzednio i tutaj nic więcej się już nie wyciągnie z PS3, fajnie, że poprawili zapisywanie i ogólne działanie gry. Widoczki superowe, pod tym względem BL2 się chowa. Czego niestety nie można powiedzieć o lokacjach, bo te przez większość czasu są bardzo podobne i to w kontynuacji było bardziej różnorodnie. Początek gry też niestety trochę niemrawy jest i trzeba go przeboleć, ale później akcja rusza z kopyta i nie zwalnia.

 

Fabuła w moim odczuciu jest bardzo ciekawa i idealnie pokazuje dlaczego w BL2 jest tak, a nie inaczej. Cieszy masa smaczków w odniesieniu do przygód na Pandorze jak np.

skąd się wzięły Threshery, dlaczego Jack chce zabić Lilith i Rolanda, czemu nosi maskę (pierwotnie myślałem, że to w końcówce BL2 powstał odcisk Skarbca na jego twarzy, trochę się zdziwiłem :D). Jak powstała armia Loaderów itp. Jest tego trochę.

 

Poziom trudności też mógłby być wyższy, bo jako takie wyzwanie robi się dopiero w ostatnich lokacjach już po

zniszczeniu oka.

 

Jeżeli chodzi o bossów to tylko z RK5 zginałem kilka razy, bo mój laser go nie sięgał i trzeba było zmienić taktykę. Ostatniego bossa za to Athena niszczy w trybie ekspresowym, 280 stacków (tyle to w zasadzie maks, bo każdy dodatkowy od razu znika, a statusami więcej się nie dodaje) i z broniami na niskich poziomach paski życia spadają w kilka sekund. Build jakiego używałem to skupienie się na prawym drzewku. Skończyłem na 28 lvl.

Zobaczymy jak będzie na TVHM. Jeżeli chodzi o zdobywanie legend to trafiłem tylko na granat Rolling Thunder, a w automatach też nie miałem nic ciekawego. Żaden z bossów też nie wyrzucił nic pomarańczowego.

 

Mimo swoich zalet i wielkości, TPS równie dobrze mógł wyjść jako duży/drogi dodatek (powiedzmy za 120-140 PLN), ale dla fana Borderlands to nie problem :)

 

 

Jeżeli ktoś nie zdążył zdobyć broni Jack-o'-Cannon to może wykorzystać kod.

 

9af8cad535cdaf0f4fd502350375cba395dab8b0

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja też. Nie wolno zapomnieć też komu podziękować za robale na Pandorze :)

Zastanawia mie co Athena porabiała w czasie B2 bo z Nishą i Claptrapem to wiadomo. Plus ojciec Tiny. Po pierwszych misjach myślałem, że to

Torgue (ten narwany charakter) nawet pomimo faktu, że mama Tiny sklasyfikowała go do friendzone ale grafiki koncepcyjne z creditsów niejako obalają teorię uczestnictwa nasienia Mr Torgue'a w poczęciu Małej Tiny.

 

Odnośnik do komentarza

Szaleją z tymi kluczami ostatnio.

 

Takie były moje przypuszczenia jak ją pokazali, ale chyba tego nie potwierdzili. Trzeba by sprawdzić na oficjalnym forum, może tam coś będzie pewnego.

 

Uwielbiam losowość tej gry. Wrzuciłem wczoraj do grindera trzy zielone spluwy (nie miałem nic lepszego przy sobie na zbyciu), doprawiłem 40 kamieniami, mówię może wypadnie coś niebieskiego z Luneshine (w teorii powinno) i ku mojemu zdziwieniu dostałem... przeciętny zielony pistolet bez żadnych dodatkowych statystyk :blink:

Odnośnik do komentarza

Zawsze mi wypadało wyżej niż kolor tego co wrzucałem jak dołożyłem kamyków. Luneshine dobra sprawa, szkoda tylko że niektóre efekty mało przydatne, raz chciałem trafić na ten z bonusem do krytycznych to po X próbach się poddałem. :)

 

W sumie obie mają plaster na nosie;) ale więcej to ich chyba nie łączy. 

Edytowane przez messer88
Odnośnik do komentarza

Jak wcześniej testowałem to bez kamyków wyrzucało mi kolor wyżej. Jako, że trochę pofarmiłem Iwajire to miałem na zbyciu kilka sztuk kamieni.

 

Z wyglądu są bardzo podobne. Tutaj bym bardziej powołał się na fakt, że Springs woli kobiety. No chyba, że Kreig zadziałał nielegalnie ;)

Odnośnik do komentarza

Mam problemy żeby się wydostać z nory Iwajiry inaczej niż przez save/quit, a wtedy stacki stracę pewnie. :D Właśnie jak to jest z tymi tarczami legendarnymi, wiem że Bulwark wypada z Zarpedon, a cała reszta? Farmie te vendory i farmię a tarcze co widziałem to tylko Whiskey tango foxtrot..

Chciałbym właśnie Sham albo Neogenator na Nishę, tylko skąd to leci. 

 

Znajdzie się dziś ktoś chętny na wbicie trofeum za Sub-Level 13? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...