Skocz do zawartości

Call of Duty: Advanced Warfare


Rekomendowane odpowiedzi

najsmieszniejsze jest to ze na xbox one nie ma takich dropow jak na ps4

 

tak gralem w 2 wersje.

 

 

Nie od dzis wiadomo, ze marka CoD silnie zwiazana jest Microsoftem, niczym nieskrepowana milosc dwoch gejow na paradzie wolnosci. Nawet w erze Ps3 dalo sie odczuc gorszego Cod'a na platformie Sony. I wcale mnie nie dziwi, ze wersja na Ps4 zalicza dropy animacji. Activision jest wierne jednemu partnerowi, i jemu co roku robi laske. Na 100% podobna sytuacja bedzie w przypadku CoD:AW.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...





Z tego co widzę to zwiększyli ilość życia w multi co mnie niezmiernie cieszy. Teraz ta gra troszkę bardziej przypomina genialne MW1 :) Tak czy siak, jednak wolałbym coś bardziej klasycznego, bez tych wszystkich dodatków i z umiejscowieniem akcji w przeszłości lub ewentualnie współczesności. Treyarch liczę na ciebie ! :D

Poczekam z tą grą na pierwsze recenzje, opinie youtuberów i ludzi z forumka i wtedy kupię lub nie :)


EDIT.



Propsy dla gościa, który to montował. Kawał świetnej wykonanej roboty :) Edytowane przez terror
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...



Mogę się założyć, ze kampania dla pojedynczego gracza będzie dobra :) W multi wszystko będzie zależeć od balansu, boję się tych wszystkich futurystycznych gadżetów. Błagam Treyarch, niech wasze Call Of Duty, które wyjdzie w 2015 roku nie będzie futurystyczne. Troszeczkę jestem zawiedziony trybem w coopie, wygląda bardzo podobnie do singla i multi. W Black Ops 1 i 2 oraz World At War ogromną zaletą zombies był kompletnie inny klimat, tutaj tego niestety nie uświadczymy. Mimo wszystko, jednak myślę, że warto z oceną końcową wstrzymać się do momentu w którym samemu się w to zagra. A co wy myślicie ? I proszę, jeśli komuś na tyle nie spodobała się gra od początku, że tylko na nią hejci niech nie robi tego dalej w tym temacie, bo będzie to tylko zaśmiecanie go.
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Zależy co masz na myśli mówiąc o rzetelnej ocenie. Według mnie biorąc pod uwagę obecne standardy oceniania (7 - średniak, 8 - spoko giera, 9 - super giera, 10 - kosmos) to Ghosts został sprawiedliwie oceniony i mam tutaj na myśli średnią około 75 na metacritic. A z tym filmwebem to oczywiście pisałem pół żartem, pół serio :)

Osobiście nie spodziewam się bomby na miarę Modern Warfare 1 czy genialnego Black Ops 1, ale jestem pewien, że będzie lepszy niż "Duchy" ;)


Tak swoją drogą to jest polska wersja trailera:

Edytowane przez terror
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...