Skocz do zawartości

Call of Duty: Advanced Warfare


Rekomendowane odpowiedzi

Czyli co tomci...jest dobrze? :thumbsup:

 

Aha...gdyby ktos w Trojmiescie widzial do niedzieli wlacznie gdzies ta gre na polce sklepowej to niech da cyne ;) Co prawda mam rezerwacje w EURO na poniedzialek, ale jeszcze nie zaplacilem i zawsze moge zrezygnowac ;)

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza

CoDy mają to do siebie, przynajmniej w moim przypadku, że zaczynają zayebiście irytować po ograniu kilkudziesięciu godzin w multi.( nie wlicza się w to CoD4) Po parunastu, czy parudziesięciu minutach ciężko coś powiedzieć o tym trybie, a już na pewno nie kupiłbym tego po ograniu przez kogoś 2-3 meczy.

Odnośnik do komentarza

 

Czyli co tomci...jest dobrze? :thumbsup:

 

Aha...gdyby ktos w Trojmiescie widzial do niedzieli wlacznie gdzies ta gre na polce sklepowej to niech da cyne ;) Co prawda mam rezerwacje w EURO na poniedzialek, ale jeszcze nie zaplacilem i zawsze moge zrezygnowac ;)

Dzisiaj wykladali w media na matarni ps4 i xo

 

Wykladali...znaczy sie co...pojutrze beda puszczac w obieg? ;) Jutro wiadomo...sklepy zamkniete. W razie jakby co, to bede w niedziele w Dupsku, znaczy sie w Slupsku i tam w galerii Jantar maja rowniez Kretyniarnie. Moge sprawdzic ;) Tak czy inaczej jakby sprzedawali gdziekolwiek prosze dac znac.

Odnośnik do komentarza

Kurde a ja muszę czekać do Poniedziałku eh też już bym sobie pobiegał. I zgadzam się z opinią, iż singiel mało mnie obchodzi, ta gra jest budowana pod doznania multi :D

Odpuściłem sobie Ghosta, więc teraz zaszalałem i zamówiłem wersję "Call of Duty Advanced Warfare PL Atlas Limited Edition" 309 zł. Trochę boli, ale skoro na poprzednią część nic nie wydałem to inaczej patrzę:P

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem zabawa w multi wypada bardzo pozytywnie, grając ctf mialem nieodparte wrażenie ze to samo przezywalem ladnych kilka lat temu w quakeu, skoki exo to poprostu rocket jumpy, jest spawara jest szybkie tempo. Jedyne do czego mogę się przyczepić to grafika, ta gra nawet nie ma prawa leżeć kolo Killzona, graficznie to ciągle generacja w dół, nowy silnik to ściema.

Odnośnik do komentarza

https://www.youtube.com/watch?v=TqPHweSrTRc

 

Mam nadzieje, że tak to wygląda, ale na xboxie 360, a nie na xone/ps4.

 

 

To chyba jest z xboxa 360, bo wątpię by wygladało to tak słabo na xo/ps4, newt jeśli któraś z konsol nie miałaby mieć full hd tylko np 900p.

Edytowane przez czarek250885
Odnośnik do komentarza

kupiłem sobie atlas edition za 200 zł ze zniżką i odbiorem w paczkomacie :)   Cebula mode on: Jak mi się nie spodoba sprzedam w ciągu tygodnia z malutką stratą :)  Cebula mode off:  Potrzebuje dobrego pif paf bo od Ghosta w nic po sieci fajnego nie grałem (Destiny za mało urozmaicone i nużące w multi po kilku godzinach tak samo titanfall)

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Ja kupilem i wyslali mi nawet już. Nie wstydzę się tego xd

Ostatni CoD w jakiego grałem to był black ops, a mam ochotę na 5h singla w stylu coda i dobre multi (się okaże).

Wolałbym MW4, bo jakoś te skakanie i widzenie przez sciany mi nie leży, no ale zobaczymy

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...