Skocz do zawartości

Call of Duty: Advanced Warfare


Rekomendowane odpowiedzi

Po tym pokazie to czuję tylko nic.  Jakbym chciał sobie poskakać to wziąłbym Titanfalla albo Halo czy inne Destiny. Jestem z tych którzy uważają że najlepszy to był Modern Warfare pierwszy i później pierwszy Black Ops. Obie gry zarówno w multi jak i w singlu trochę mnie połechtały i setki, jak nie tysiące godzin ograłem. Bywało gorzej MW2 i 3 lekki spadek formy, ale nadal grywalne, Black Ops 2 IMO wcale niegrywalne. Ghosty fajne , ale dalej to samo.

 

Dziś co pokazali to na kolejny rok pokazuje fakersa Acti i ich nowym deweloperom. Bo wcale mi się nie podoba. Kopiuj- wklej od konkurencji i nic więcej. Wolę CoDa w czasach dzisiejszych, ewentualnie trochę wstecz.

Może za rok, inny developer jak IW czy ten drugi znowu coś sensownego pokażą, teraz to niesmak pozostaje i rozgoryczenie że znowu muszę się posiłkować konkurencją. No ale wybaczcie, czemu nie poszli w ślady Modern Warfare 4 i dalej to rozwijali. Mieli wszystko, świetną historię i moim zdaniem najlepsze multi ever.

Odnośnik do komentarza

jakby zrobili cos na wzor modern warfare1 to by wszyscy plakali ze bieda ze pusto ze nie ma dodatkow tylko karabin noz i pistolet i koniec najwiecej krzycza wyjadacze ktorzy cale zycie by grali w starego counter strike 1.6 na swoim starym pentium2 a jak gra sie sprzeaje i wiekszosc ludzi chce fajerwerki to inni placza to jest gra dla tych ktorym sie takie cos podoba i na pewno dobrze sie sprzeda na bank

Odnośnik do komentarza

No to mnie oszukali na youtube ;/ W takim razie uważacie, że twórcy Advanced Warfare mieli szpiegów i pomysł na swoją grę ściągnęli od ludzi odpowiedzialnych za tytana ? ;p 


Tak swoją drogą to zabawnie to teraz wygląda. Jak wychodził Titanfall to narzekania były, że wygląda, jak Call Of Duty, a teraz jak wychodzi nowy cod to narzekania, że wygląda, jak Tytan xDDD

Edytowane przez terror
Odnośnik do komentarza

Nie porównywałbym tak AW do Tytana bo jedyne co ma nowy CoD z tej gry to domieszkę SF. Sam egzoszkielet i podwójne skoki to nie wymysł Respawn Entertainment. Z resztą nie dzięki skokom rozgrywka w Titanfall wygląda jak wygląda tylko dzięki bieganiu po ścianach.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z tobą Mazzeo, ale mam tutaj na myśli masowe narzekania na grę odkąd pokazali multi. Dla mnie wygląda fajnie i pewnie gierkę kupię. 

Nie jestem czasem w stanie troszkę tego zrozumieć. Jak wychodził Ghosts i wyglądał, jak wyglądał, a był reklamowany jako gra next-genowa to sam miałem bekę. Teraz, jednak AW wygląda już o wiele lepiej, pozmieniali sporo rzeczy w multi i rozgrywka wygląda inaczej niż w poprzednich częściach, ale to nadal CoD. Dlaczego, więc hejterzy wchodzicie tutaj tylko po to, żeby pohejtować ? Formuła Call Of Duty wam ogólnie nie odpowiada i twórcy musieli by zrobić całkowicie inną grę, żeby się wam podpasować. Nie ważne, jak bardzo zmienią grę dopóki główny rdzeń będzie ten sam to i tak będziecie narzekać. Np.: Yeti, czy tobie kiedyś podobał się jakikolwiek COD ? Bo z tego co piszesz na forumku to lubisz skillowe multi w którym jest dużo życia, czyli np.: Halo, Destiny. Nie przepadasz za innymi rodzajami rozgrywki wieloosobowej w fpsach oprócz Battlefielda w którego, jak sam przyznałeś grasz sobie od czasu do czasu dla rozluźnienia. Czemu więc wbijasz do tematu coda skoro dobrze wiesz, że ten typ rozgrywki ci nie odpowiada ? 

Edytowane przez terror
Odnośnik do komentarza

Ja narzekam bo czuje lekki przesyt multi z domieszka SF, chciałbym dostać muli w klimatach BO ewentualnie pierwszego MW, prędzej czy pózniej czuje że tak sie stanie bo bedzie sytuacja podobna do początku poprzedniej generacji i lat wcześniejszych gdzie do porzygania serwowali nam fpsy w klimatach IIWW.

Odnośnik do komentarza

Ja narzekam bo czuje lekki przesyt multi z domieszka SF, chciałbym dostać muli w klimatach BO ewentualnie pierwszego MW, prędzej czy pózniej czuje że tak sie stanie bo bedzie sytuacja podobna do początku poprzedniej generacji i lat wcześniejszych gdzie do porzygania serwowali nam fpsy w klimatach IIWW.

Tutaj masz rację. Ostatnio był przesyt FPSów we współczesności (MW1,2,3, BF:BC, BF:BC2, BF3, BF4), teraz zaczyna się robić przesyt FPSów SF lub z elementami SF (Ghosts, Black Ops 2, AW, Titanfall, Crysis 2,3  Halo 4, 5, Destiny, Killzone 3, Killzone: SF ). 

 

Ja zastanawiam się jak to będzie wyglądało z CoDem. Idealnym rozwiązaniem dla mnie byłoby gdyby linia produkcyjna wyglądała tak : Infinity Ward - Modern, Treyarch - World War 2/Cold War, Sledgehammer - Future/Sci-fi.

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Myślę, że będzie dokładnie tak jak piszesz Radothan. Jedno studio zajmie się przyszłością, drugie współczesnością, a trzecie przeszłością. Wszyscy będą wtedy szczęśliwi :) W 2015 roku wychodzi Call Of Duty od Treyarch i z plotek wynika, że będzie to World at War 2 ^ ^ Na samą myśl o grze, której akcja dzieje się w czasie 2 wojny światowej i wychodzi na konsole z tak dużą mocą obliczeniową mam mokro :P

Edytowane przez terror
Odnośnik do komentarza

Mnie martwi to że może już nie dostaniemy gierki takiej jak MW gdzie miałeś karabin + celownik , pistolet i trzy killstreak'i .Teraz do COD'a z roku na rok wpycha się coraz więcej i więcej , nie ma już szans żeby twórcy "zdowngradowali" rozgrywkę do poziomu z MW. :confused:

Chyba jedyne na co możemy liczyć to remaster...

Odnośnik do komentarza

No ciekawe jestem właśnie, jak rozwiążą kwestię przeszłości. Nie mogą przecież tam wrzucić tyle rzeczy co w codach, których akcja dzieje się w przyszłości lub współczesności. 3 killstreaki na 100% nie powrócą już, ale też jestem pewien, że wyjdzie cod w którym nie będzie nawalone tyle tych rzeczy.

Odnośnik do komentarza

http://segmentnext.com/2014/08/16/call-of-duty-advanced-warfare-multiplayer-to-include-split-screen-and-hardcore-modes/

 

Multiplayer reveal of Call Of Duty generated a lot of buzz as we were shown some of the new features of the game’s multiplayer recently at Gamescom.

There was a lot of focus on the exoskeleton suit, which adds numerous new movement options, including boost jump, dodge, slide, and slam. From weapons customization to a more vertical map design similar to the recent Titanfall, Call Of Duty Advanced Warfare looks incredible so far.

 

Today, Sledgehammer Games Co-founder Michael Condrey Took to twitter to reveal some more tidbits about the upcoming First Person Shooter.

According to the revealed details Advanced Warfare will have split-screen play, hardcore modes, and in addition will include either 10 or 15 Prestige levels. His team is “Still Debating” over the numbers of these levels.

Furthermore, he mentioned that they believe they have “got the right balance” when it comes to time-to-kill and that “it seemed validated at Gamescom,” but the studio “still got some dev time too,” if they feel the need to make any changes to the experience.

From the looks of it, the game is set to take the franchise a step forward in the right direction and has surely got the fans excited.

Call Of Duty: Advanced Warfare will be made available on November 4, 2014 for PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, PC and Wii U.

 

Tak w ramach ciekawostki, będzie split w nowym CoDzie - myślałem że z tego zrezygnują ;)

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...