Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

gunrapier, obrzyn, być może także ten gatling gun. co dalej? dynamit?

 

Qjon wiem że niniejsze pytanie to piąta woda po kisielu, ale doświadczyłeś zrąbanych hitboxów w alphie? bo to chyba jedyne co może nie wypalić w mechanice rozgrywki, a o co się aktualnie martwię najbardziej. 

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

Nie, na szczęście nie było typowego soulsowego aż takiego phantom range z dupy (choć hitboksy dalej sobie przenikały przez ściany itd), ale za to występował niewielki problem w drugą stronę - battle axe, zwłaszcza w formie halabardy miał hitboks mniejszy niż można było tego od niej oczekiwać (wizualnie też jakoś dziwine było "wyczuć" tę broń), przez co była najgorszą dostępną w Alfie :dog: No i ogólnie bronie wydawały się mieć raczej mniejszy zasięg niż w Soulsach.

Edytowane przez Qjon
Odnośnik do komentarza

W tej ofercie jest sam steelbook czy również gra?

 

http://www.amazon.de/Bloodborne-Limited-Steelbook-exklusiv-Amazon/dp/B00TE2XFC0/ref=sr_1_1?s=videogames&ie=UTF8&qid=1424525539&sr=1-1&keywords=Steelbook

 

Edit: ok już skumałem, że gra jest w to wliczona, w Auchanie francuskim również dodają tek kozacki steelbook, ale nie da się zarejestrować na Polskę :(

Edytowane przez Pure Bladestone
Odnośnik do komentarza

rozgladam sie już powoli za BB, pojawiło sie troche nowych ofert, na razie najlepsza cena 245zł z przesyłką

tylko wszędzie jest "wersja polska" nie chce znowu trafić tak jak w Orderze

 

- czy wiemy już coś o wersjach jezykowych, będzie angielskie audio i pl napisy?

- jest potwierdzony polski dubing?

- są zapowiedziane już jakieś DLC? jeśli tak to kiedy mają sie pojawić?

- cyfrowej nikt nie bierze?

 

do tej pory oglądałem tylko same gameplaye, ale zaczynam sie bardziej wkręcać :)

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

<walczy z samym sobą by nie kliknąć>

 

Gra jeszcze nie wyszła a z powodu tych kilkań widziałem już z pięciu.

 

- wielki wilkołak na moście

- bydlak na cmentarzu

- płonący wielki pies

- jakieś mackowate (pipi)

- wysoki, chuderlawy wilkołak

- olbrzym na schodach

 

Dla por. w Demon's Souls było ich łącznie ok. 18. O pięciu za dużo. :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...