Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

The Collector's Edition guide is delayed to include important game changes applied through the Day-One-Update, ensuring that it will be up-to-date and that online-only elements are covered. The page count is increased from 400 to 528 pages.

 

In Day1 patch we believe :banderas:

Wrzucałem już to :)

Pewnie rozbudują opis warstwy online i ewentualnych zmian w balansie broni (plus możliwe, że w tym patchu kilka zostanie dodanych)

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Czytam sobie dalej opinie ludzi już grających i moją uwagę przykuwa powracający motyw narzekania na to, że Blood vials (fiolek leczących) jest za mało (naraz można mieć przy sobie 20), nie odnawiają się tak jak estusy przy ognisku, dropią z przeciwników rzadko i kosztują stosunkowo dużo (360 gelda).

 

Ech ci 014'erzy :banderas:

No bo to spadkobierca Demonsow, a nie latwiejszych Darkow.

Odnośnik do komentarza

No ja mam na miejscu, ale z tego co widzialem to wlasnie idzie zwykla poczta, a nie 1st class (tez za darmo) jak w shopto.net Jest, ze na 27 ma byc czyli w dzien premiery. I teraz nie wiem czy zawsze pisza tak, bo musza i przyjdzie wczesniej, czy jednak dopiero na 27. Oby wczesniej, bo po weekendzie premierowym 4 dni nie bede grac, dopiero nastepne dni wolne bo bank holiday'e dwa sa i mi wyjdzie 5 dni wolnego ^^. No zobaczymy. W sumie szybko mi zlecialo :)

Edytowane przez Jerome
Odnośnik do komentarza

Myslicie, ze jezeli gralem w Demonsy i w Dark Souls 1, ale zadnej z tych gier nie ukonczylem (przeszedlem tak z 40%?) to powinienem sie interesowac Bloodborne? Jakas straszna posucha i z checia bym przygarnal jakiegos szpila, ale sam nie wiem.

 

Jedno przejscie DeS to wlasnie okolo 40% bo cala gra zaczyna sie na ng+ i ng++ tak wiec jezeli nie skonczyles watku glownego mozna mowic o ukonczeniu moze 20% gry :)

Odnośnik do komentarza

Ja olalem edycje Nightmare. Rozsadek przemówił i zapytał "Po co Ci to? Soundtrack na plycie jest? Nie ma. Listy bedziesz pisal tym piórem do HIV'a? Czasy debila miesiaca sie juz skonczyly". No i ten wyglad ksiazek na półce jest niezbyt specjalny bo wyglada jak...książki :P

Odnośnik do komentarza

W pewnym wieku jaranie się gierkami jest lekkim obciachem, a co dopiero taki badziew do stawiania na półce. Tylko płytka z grą mnie interesuje, ale spinam poślady i czekam na premierę. Obiecałem sobie jakiś czas temu, że żadnego preordera już nie zamówię i nie chciałbym być niesłowny jak wiadomo kto.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...