Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

Niezle zakrecona jest ta fabula - 2 przejscia i w ogole nie wiem o co chodzi ^^

 

az zaczalem sie sam zastanawiac, czy to my nie jestesmy bestia i nie polujemy na ludzi (stad ich okrzyki Monster w nasza strone, gdy z nimi walczymy), albo czy po poswieceniu trafiamy do miasta by na nas polowano? skolei jak zabijemy dziadka to sami stajemy sie zwyrodnialcem, a noc polowan w jakims odstepie czasu zaczyna sie ponownie

 

Swietna gra !

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

3 dzień gry lochów i już mam dość tego, wszystko jest takie same każda lokacja, różni sie tylko minimalnie zakrętami i gdzie ta losowość

chodzisz w kółku i napierdalasz to samo, imo z(pipi)ali ten element gry

nie podoba mi sie, zszedłem na 5lvl tego pierwszego

 

tam trzeba znalezc ten gem, który wypada z moba, skrzynki, bossa itp i ubić jednego bossa w loran i tyle tak?

nie wszystkie matsy można kupić do kielichów?

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Pies w Cursed padl szybko. Nowym buildem na lvl 100 do pvp go dojechalem. Jutro lece dalej :) Btw mi sie kielichy za(pipi)iscie podobaja. Podobno Sinister Chalice jest do pvp, ktos potwierdzi, ze tam najazdy itd?

Tak w sinister są najazdy (jest babka z dzwonkiem jak w Nigthmare'ach). No i warto short ritual root chalice'a używać wtedy (tego z końcówki Hintertomb). Mam tylko wrażenie, że mniej ludzi ma ten kielich i rzadko korzysta (bo sam Hintertomb Chalice ludzie omijają). Z drugiej strony ostatnio w BB miałem ustawiony local zamiast worldwide, więc pula osób automatycznie zmalała.

 

Ja poczekam chwilę z postacią pod PVP, dziewczyna ma teraz pierwszeństwo jeśli chodzi o BB. Na szczęście został jej tylko Orphanage i NoM/ Mergo's, więc długo czekać nie będę. Poza tym "praca" jako GM w 76ers też swoje zabiera, szczególnie jak gra się pełne 48 minut :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Pies w Cursed padl szybko. Nowym buildem na lvl 100 do pvp go dojechalem. Jutro lece dalej :) Btw mi sie kielichy za(pipi)iscie podobaja. Podobno Sinister Chalice jest do pvp, ktos potwierdzi, ze tam najazdy itd?

Tak w sinister są najazdy (jest babka z dzwonkiem jak w Nigthmare'ach). No i warto short ritual root chalice'a używać wtedy (tego z końcówki Hintertomb). Mam tylko wrażenie, że mniej ludzi ma ten kielich i rzadko korzysta (bo sam Hintertomb Chalice ludzie omijają). Z drugiej strony ostatnio w BB miałem ustawiony local zamiast worldwide, więc pula osób automatycznie zmalała.

 

Ja poczekam chwilę z postacią pod PVP, dziewczyna ma teraz pierwszeństwo jeśli chodzi o BB. Na szczęście został jej tylko Orphanage i NoM/ Mergo's, więc długo czekać nie będę. Poza tym "praca" jako GM w 76ers też swoje zabiera, szczególnie jak gra się pełne 48 minut :D

 

 

Tez w NBA 2k15 w karierze caly czas gralem mecze jak w realu :D Dzieki za odpowiedz, bo sam Hinterbomb ominalem sadzac, ze tam nic ciekawego nie znajde :) Ale dzis tam pojde.

Życie i staminę!

Staminy nie. Ja mam 20 + rune ze zwiekszeniem 20% i spokojnie wystarczy nawet do agresywnej gry. Levelujesz to pod co robisz build - u mnie Chikage i Evelyn. I pod swoj styl ukladasz statsy. U mnie wyglada to tak - Vit 40, End 20, Ski 30, Str 10, BT 41 i Arc bazowy i to jest lvl 100. Do tego farmie gemy jeszcze i koncze kielichy ogolnie. Po tym juz tylko pvp :) Do momentu robienia kolejnego nowego buildu pod cos. W tej chwili mam dwa na lvl 100.

Odnośnik do komentarza

Do czego w pgole sluza 2 ostatnie statystyki umiejetnosci-zabarwienie krwi i tajemny?

Blood odpowiada za damage broni palnej i damage broni ktore skaluja sie z Blood ( Te najwazniejsze to Chikage w 2 rekach i Beast Claws ) 

Arcane odpowiada za damage czarow, podnosi drop z przeciwnikow i tez skaluje damage z niektorymi broniami ( np Noob Sword czy Kolo )

Odnośnik do komentarza

Pokonałem

Bestię Żądną Krwi

w dolnym Yarham (idealna nazwa bossa). I dostałem info o skierowaniu się do kuźni Kościoła. W katedrze gdzie siedzi ten krwisty ulung otworzyły się drzwi gdzie

po wjechaniu windą koleś na wózku poczęstował mnie z gatling guna

No i tu zgłupiałem. Biegam po tej wieży, zebrałem wszystko ze skrzyń, zwiedziłem szczyt, ale chcąc dostać się na jej parter zostaje mi tylko zginąć w wyniku upadku, lub teleportować się do Nexu.... Snu Tropiciela. Da się tam teraz zeskoczyć bezpiecznie? 

 

hqdefault.jpg

 

Bo w połowie trasy urywają się poziomy. ;/

Odnośnik do komentarza

Pokonałem

Bestię Żądną Krwi

w dolnym Yarham (idealna nazwa bossa). I dostałem info o skierowaniu się do kuźni Kościoła. W katedrze gdzie siedzi ten krwisty ulung otworzyły się drzwi gdzie

po wjechaniu windą koleś na wózku poczęstował mnie z gatling guna

No i tu zgłupiałem. Biegam po tej wieży, zebrałem wszystko ze skrzyń, zwiedziłem szczyt, ale chcąc dostać się na jej parter zostaje mi tylko zginąć w wyniku upadku, lub teleportować się do Nexu.... Snu Tropiciela. Da się tam teraz zeskoczyć bezpiecznie? 

 

hqdefault.jpg

 

Bo w połowie trasy urywają się poziomy. ;/

 

Da się, nie widzisz belki bo masz za mały brightness ustawiony.

Odnośnik do komentarza

BloodBorne to moja trzecia platyna w "Soulsowych" grach. Może to trochę nad wyraz, ale to prawdopodobnie najlepsza gra, w którą miałem okazję zagrać.

Absolutnie mistrzowski design, świetny gameplay, perfekcyjna mechanika, story, które IDEALNIE wręcz oddaje ducha Eldritch Horroru. Im dalej tym większy mętlik w głowie. Lore będzie odkrywany latami. Coś nieprawdopodobnego. Pomijając to - każda minuta spędzona z grą to frajda, jakiej trudno zaznać w innych, często bardzo dobrych grach.

BloodBorne to Perfekcja w najczystszej postaci. A wyjątki - w sensie ułomności techniczne - jedynie ją potwierdzają. 10 na 10

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...