Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

yaczes chciał być cool i pod prąd hejtując soulsy i teraz mesjasza, niestety zabrnął za daleko i w jego małym umyśle wytworzyła się blokada, która nie pozwala przyjąć do wiadomości, że jakby zagrał (w sensie zagrał a nie odpalił na 5 minut) to poraziłby go geniusz bloodborna. no bo jak fan slaszerów może narzekać na system walki w BB, nazywając to drewnem, jednocześnie podniecając się.....wiedźminem ? lata chopek i ciupie mieczykiem jak ci.pka ? a wiem, bo w wiedźminie SĄ RANY NA CIAŁACH PRZECIWNIKÓW WHOOOAAA !!! HOW COOL IS THAT ? już nie drewno.

a nie czekaj, on chce mechanike z ninja gaiden w świecie bloodborn. mhmmm, to ja poproszę GTA z modelem jazdy z gran turismo

 

albo może lepiej niech nie gra. zaraz byłby lament, że nie ma fabuły i nie wiadomo o co chodzi, bo nie ma 150 cutscenek tłumaczących świat, albo za trudna i niesprawiedliwa (pro tip - kiedy jaczes nie wygrywa to gra jest huyowa i źle zbalansowana, taki typ)

 

w sumie to nie ma co się litować nad ludkami nie ogarniającymi geniuszu gier from software. niech tkwią w matriksie. gdyby kiepsko się sprzedawały to można próbować ich budzić, a tak....

 

w sumie, to nie wiem, czy dobrze się czuje z rosnącą popularnością tych gier. z jednej strony dobrze, ale z drugiej......tyle casualowego bydła bez wyobraźni usiłuje kąpać się w szampanie...no nie wiem. 

 

dobra mniejsza z gów,nem. ogarnę dwa runy pod zakończenia, poczytam, ponurkuje w lore i atakuje kanał vaati vidya (pyszny deser po tak zayebistej grze). cudowna branża, cudowne hobby.  szkoda, że roger ebert nie dał się przekonać

 

pierwszy raz kupuje konsolę dla jednej gry wcześniej, niż zamierzałem i od razu taki strzał w dziesiątkę. aż zjadłbym pępowinę i obudził się we śnie

  • Plusik 9
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam pytanie podchodzące chyba pod spoiler więc:

 

 

Właśnie dostałem się do Kliniki Iosefki z Zakazanego Lasu. Tam wita mnie coś "ala" grzyb... oraz Iosefka, która od razu mnie atakuje. Coś od(pipi)ałem, że ona jest wrogo na mnie nastawiona?

 

 

tak powinno być. wszedłeś tam przed pewnym kluczowym zdarzeniem. gdybyś wszedł po, to byłoby nieco inaczej. ani gorzej, ani lepiej, tylko inaczej. dostałbyś też inny item.

 

z tym questem jest sporo niuansów. najciekawszy jest powód, dlaczego ten NPC ma takie nastawienie. jak wiele rzeczy w BB nie opowiedziany wprost, ale można wyciągnąć bardzo sensowną konkluzję, biorąc pod uwagę szereg zachowań tej postaci w różnych momentach gry, zależnych od naszych poczynań. o jeśli ktoś się nie domyślił, a zżera go ciekawość i nie czytał wiki/internetu, to w dużym skrócie....

 

 

josefka po dotarciu do katedry, kiedy zaczyna prosić cię o przyprowadzanie ludzi......to nie josefka, tylko impostor z healing church

   

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...