Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

Przeszedłem drugi raz używając BoM na zmianę z Burial Blade i się zastanawiam co na trzecie podejście. Myślałem nad Chikage, ale może macie inne pomysły? Moja postać to typowy s(pipi)isyn:

 

Wit - 40

Wyt - 39

Sił - 34

Umi - 40

Zab - 22

Taj - 21

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

 

to wyfigurował każdy kto pamięta choćby cover Braterstwa Wilków

 

cover srouwer. samą maską bym się nie podniecał, ale pamiętam cały film, bo widziałem z 10 razy co nie. a że mam spóźniony zapłon to inna historia

 

 

No wszyscy przed premierą się jarali że Braterstwo wilków + Van Helsing, a potem się okazało że ayyyy lmao :kaz:

 

huya tam van helsing    

 

co sie okazało ? 

Odnośnik do komentarza

do stania za kolumną i łojenia fiolek to i dyszka styknie  :lapka:

 

do pve polecam więcej staminy, zwłaszcza w lochach. więcej biegamy po lochu, a mniej chodzimy. przy openingach dużo bijemy. przy royal rumble dużo unikamy i bijemy.

 

rozi - chuyowe masz te statsy pod chikage. bazowy str i arc, vit i end wedle potrzeb, ale end nigdy powyżej 40, a vit raczej do 50 max. jak bez level capa pod pvp, to opór w skill i blood. zasada jest prosta - one hand to pure skill scaling, a two hand to pure blood scaling. soft cap 25, hard cap 50. wyfiguruj

 

latam nową postacią z chikage i polecam tą broń. jest w huy fajna i jako że bloodborne ma rozszerzony moveset względem soulsów, to w końcu machamy kataną.....fajnie 

Odnośnik do komentarza

Nic nie wystarczy. Dla niego na lvl 100 kiedy zawalczy z levelem 150 machnięć mu nie starczy by zabić, dodatkowo na bank nie ma najlepszych gemów i run. Na lvl 100 wszystko musi być dokładnie wyliczone i z endem 15 bez run nie zabije nikogo chyba ze zrobi build pod Lost Chikage i bedzie polował l1 z r1 w 2h to wtedy tak, jeszcze dałoby rade

Odnośnik do komentarza

Gram od wczoraj gierka jest kozak itp. ale faktycznie to gra nie dla każdego. Nie grałem nigdy w żadne soulsy od razu powiem i tutaj z normalnymi przeciwnikami nie mam problemów tak np. ten grubas z toporem zaraz na początku w zaułku wyciera mną podłogę. Co robię źle? Lockuje się na nim ale ma taki zamach że nie (pipi)a nie idzie go ogarnąć. I do tego moje 2-3 ciosy (pipi)a mu zabierają a jego jeden mnie rozpierdala na atomy. Ciężko wyczuć moment żeby go za stunować...

Co by nie powiedzieć to 30 minut rozkminiałem ustawienia - nie powiecie mi że łatwo wpaść na to (bez manuala) jak się ustawia skróty do przedmiotów (jakieś to takie zagmatwane).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...