Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Troche szalenstwa dla zabawy, ale z kultura. Takie cos lubie. Jak ktos sciemnia z wygranymi lub peka mu dupsko i wyzywa to juz cebulactwo - i na takich spada miecz prawdy Rai'a.

 

Wyjasnienie - ostatnie zdanie napisane by troche rozbawic. Tak, pisze, bo sporo osob potrzebuje wiekszego dystansu. Inteligentni rozumieja, ameby wyzywaja.

 

człowieku przecież ty z każdej twojej najdrobniejszej porażki, czy trollingu na twoją "legendę" robisz poważny biznes i odpisujesz praktycznie na każdy jeden post. o jakim poczuciu humoru, ilorazie inteligencji, czy co już najśmieszniejsze dystansie do siebie chcesz w ogóle mówić? przez bardzo długi czas starałem się to tolerować, ale no kurfa w życiu nie dałbym ci więcej jak 16 lat, gdybyś nie ujawnił się w PST. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam jeszcze pytanie - jestem przed koncem mam Ludwiga na +9 i teraz zastanawiam sie nad czymś szybszym i albo chickage albo blade of mercy. Ci lepsze? Mam postać oparta o skill/str (32/30) a z tego co wi dze to chikage skaluje sie z blood do tego mocna postac zabiera hp. Minus bom jest taki ze musze zakonczyc questt eileen... Damn.

 

Jeszcze jedno zastanawiam sie czy po przejściu nie kupić dodatku ale czytam ze trzeba miec mocną postac + dostep tam jest w trakcie gry. Czyli musze skończyć zaczac ng+ i dojść do tego momentu żeby sie przenieść do dodatku?

Edytowane przez mozi
Odnośnik do komentarza

Czikago bez inwestycji w bloodtinge traci dosłownie połowę swojego potencjału. Żeby zdobyć BoM nie musisz kończyć questa Eileen, możesz ją zwyczajnie ubić (quest jest potrzebny żeby zdobyć runę covenantu HoH i strój).

 

Sam dodatek nie wymaga tyle mocnej postaci, co mocnej broni (żeby nadążać z DPSami za przeciwnikami). Ludwig +9/10 i jakieś endgame'owe gemy (to, co możesz zlootować w koszmarze Mensis) wystarczą, żeby dać sobie radę z dodatkiem na NG. Nie musisz kończyć gry, możesz do DLC wejść tu gdzie jesteś teraz w NG. Poza tym w ng+ będzie ci z dodatkiem jeszcze trudniej, jeśli boisz się o to, że masz za słabą postać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ok dzięki ale z tym questem eileen nie moge jej za(pipi)ac bo lezy pod katedra ranna więc jedyna opcja to zatluc goscia w katedrze z którym mam problem. Pytanie czy blade of mercy jest tego warte. Z tego co czytam to chikage bez bloodtinge szkoda prądu.

Czyli jesli ogarnę wszystkie miejscówki i za(pipi)ie wszystko po za ostatnim bossem to wskocze do dlc rajt? Bardziej chodzi o to czy jest jakis moment Gdzie zamykam sobie drogę do dlc bez ng+ aj?

Odnośnik do komentarza

Lepiej weź Chikage, bo się lepiej skaluje pod to co masz.

 

Co do dodatku, to tak- trzeba do tego momentu dojść fabularnie (Cathedral Ward, już powinieneś mieć dostęp) i mieć bardzo mocną postać, bo The Old Hunters jest sporo trudniejszy od podstawki.

Masorz :facepalmz:

 

Wez moze nie doradzaj jak masz doradzac zle m'kay?

Odnośnik do komentarza

Spoko zaatakuje blade of mercy i zobaczymy. W razie czego podpakuje i roz(pipi)ie goscia tak czy inaczej.

Fajne jestvw tej grze lore albo moze racz zej jak jest podane a właściwie jak nie jest. W(pipi)iaja mechanizmy ktore nie wiem czemu maja sluzyc np nightmare frontier olbrzymy z glazami na 99% tam sie dostaję w(pipi) i niczego mnie to nie uczy po za tym ze w(pipi)iony powtarzam pol levelu.

Edytowane przez mozi
Odnośnik do komentarza

 

Główny producent gry Bloodborne z ramienia From Software myśli już o przyszłych dwunastu miesiącach. Jest wielce prawdopodobne, że w 2016 roku otrzymamy kolejny ambitny projekt na wyłączność dla konsoli Sony.

W Sieci pojawiły się informacje dotyczące przyszłorocznych planów firmy From Software, a w szczególności twórcy gry Bloodborne (PS4), czyli najgorętszego exclusive'a na konsolę PlayStation 4 w tym roku. Niejaki Teruyuki Toriyama wypowiedział się na temat swoich planów. Producent chciałby dalej współpracować z Sony Computer Entertainment Japan i w nadchodzącym roku wydać kolejną ambitną grę dedykowaną systemowi japońskiej korporacji.

Niestety na chwilę obecną przywołany Toriyama nie ujawnia większej ilości szczegółów na temat nowej produkcji. Wiadome jest tylko to, że będzie to gra na wyłączność dla PlayStation 4, a słowo ''ambitna'', może wskazywać na kolejny duży projekt, możliwe, że również z gatunku RPG.

W przeszłości Teruyuki Toriyama zajmował się nie tylko przygotowaniem świetnego Bloodborne (PS4), ale również grą Soul Sacrafice na konsolę PlayStation Vita. Warto zatem czekać na zapowiedzi tego producenta, a co za tym idzie, na następną, miejmy nadzieje równie udaną grę popularnego From Software.

http://www.pssite.com/news/46792/tworca-bloodborne-chce-wydac-kolejna-gre-na-playstation-4.html

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...