Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

aha verminy mają łowcy w Hunter's Nightmare, ale w ng znalazłem trzech, więc dopiero w ng+ uzbierałem potrzebną ilość, ale ja gram offline

 

nieograniczone verminy - za każdy coop będąc w lidze (covenant rune)

 

3 verminy od old hunterów z oczkami świecącymi się na czerwono w hunters nightmare (czyli po 3 na każde playthrou) 

 

DZIĘKUJĘ PANIE "BLOODBORNE WIKI"

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Pierwszego Wilkolaka rozwalilem piachami, pierwszemu bossowi wskoczylem za plery to mnie znalesc nie mogl ale to co doznalem przy drugim bossie Gascoigne pocac sie naginajac go 4 min by pozniej przy jego tranformacji dostac poteznego strzala po ktorym odrolowalem i spultalem sie tracac caly animusz nie moglem poprostu do konca walki dojsc do siebie patrzac co on za akcje odpier... Tauntujac mnie samymi poteznymi ciosakami odpalanymi w powietrze.

Nie bilem tylko biegalem z wyrazem twarzy jak karp na swieta O_o

Za 3 razem go ubilem w sumie to padlismy razem, zaliczylo mi i stracilem kompletnie pewnosc siebie w tej grze :/

A wszyscy mowia ze bedzie jeszcze lepiej XD

Edytowane przez Zetta
Odnośnik do komentarza

Gascoigne to spacerek w parku w porównaniu z niektórymi późniejszymi bossami :yao:

 

Dobre odgłosy z siebie wydawałeś podczas starcia z nim :usmiech:

Jak tak piszesz to pozniej to ja juz sobie nie wyobrazam Masorz XD

W sumie dzieki Waszym podpowiedziom go zalatalem sam to bym pewnie nadal tam z karpiem biegal XD

Edytowane przez Zetta
Odnośnik do komentarza

U mnie to poszło tak

 

Każdy boss oprócz poniższych - pokonany max za trzecim razem

Rom ~5

Micolash ng+ ~5

BSB ~8

Amelia na ng+ ~9

Rom w lochach ~10

Skur.wiel hunter w byrgenwerth ~15

Ludwig 60-70

 

Najłatwiejsi bossowie to zdecydowanie Gascoigne, Wet Nurse, Gehrman, Celestial Emissary i Ebretias. Trochę dziwi mnie, że wiele ludzi uważa Ebrietas za trudną walkę, ten boss ma tylko jeden mocny atak.

Odnośnik do komentarza

Ja pyerdole, co to za fun jak stoi się ciągle podpierając kolumne i atakuje z zaskoczenia.

Jakieś 2 dni temu się bawiłem w pvp z nadzieją że natrafie na Jerome, jedynie co widziałem to chyba jego fantoma (stał dokładnie w jego miejscu, ubiór też by się zgadzał).

 

No ale kilka akcji się nagrało.

 

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze polowe czasu spedzam w Fishing Hamlet. Po drugie tylko noob zginie z zaskoczenia i nawet noob pamieta jak zginal, wiec kolejny raz staje do walki normalnie, a czesto walczy sie z tymi samymi osobami nawet kilkukrotnie. Po trzecie podoba mi sie tam stac, jestem jak black phantom npc ktorego postawilo tam FROM :Coolface:

Wojnar jaki tryhard :lol: ale pierwsze strzaly, pierwsze kilka sekund i juz widac, ze to nie pierwsza liga pvp :), nawet nie druga.

 

BTW: Jaki masz level wojnar? Bo moze nie bedziemy mieli nawet szansy na siebie trafic. Moje wszystkie na 120.

Edytowane przez Jerome
Odnośnik do komentarza

Ej, ale serio Ludwig jest uznawany za ciężkiego bossa? Gdy widziałem jakieś glimpsy opinii na temat bossów dlc, przewijało mi się jedno imię na L, ale nie pamiętałem które. I o ile Laurence faktycznie mnie trochę ubił (nie miałem cierpliwości do jego beznożnej fazy), tak Ludwiga zabiłem za pierwszym razem po prostu siadając mu na pysk i maszując ataki. Co prawda wciągnąłem chyba z 15 fiolek, ale wciąż było to pierwsze, ślepe podejście (nawet zapisałem sobie filmik po jego ubiciu, bo byłem zaskoczony, czy to był na pewno ten "prze(pipi)any bos z dlc").

Odnośnik do komentarza

Ej, ale serio Ludwig jest uznawany za ciężkiego bossa? Gdy widziałem jakieś glimpsy opinii na temat bossów dlc, przewijało mi się jedno imię na L, ale nie pamiętałem które. I o ile Laurence faktycznie mnie trochę ubił (nie miałem cierpliwości do jego beznożnej fazy), tak Ludwiga zabiłem za pierwszym razem po prostu siadając mu na pysk i maszując ataki. Co prawda wciągnąłem chyba z 15 fiolek, ale wciąż było to pierwsze, ślepe podejście (nawet zapisałem sobie filmik po jego ubiciu, bo byłem zaskoczony, czy to był na pewno ten "prze(pipi)any bos z dlc").

 

No to gratulacje, ja tak jak ty z Ludwigiem miałem właśnie z Ebrietas. Zginąłem za pierwszym razem bo nie byłem przygotowany na aoe, a jak już wiedziałem, to pokonałem za drugim razem w zasadzie tankując i maszując. Byłem lekko rozczarowany tą walką, a potem czytałem że ludzie się z Ebrietas męczyli. Ja już ataki Ludwiga po prostu znałem na pamięć. Inna sprawa że DLC przechodziłem za pierwszym razem na ng+, gdzieś ok na 115lvl.

Odnośnik do komentarza

No i wlasnie skonczyl sie Fight Club gdzie dostalem zaproszenie, miejsce walk najlepszych. Rowniez najlepszy bilans i tam udalo mi sie osiagnac przez co 2 osobom pekly dupy :Coolface: 49w-11p-1r taki bilans, a poziom najwyzszy z jakim sie mozna spotkac. Takze jestem zadowolony, ze udowodnilem to co mowilem, ze z zasadami czy bez, czy za kolumna czy nie - i tak zawsze jest to samo. :Coolface:

Fight Club 4chana, reddita itd zawsze w soboty od 24 00 do 6 00 czasu polskiego. Jutro podam glypha tutaj i zasady jesli ktos z was by chcial wpasc dac sie rozruszac najlepszym :)

Tak to wygladalo. Timing, kontry i kazdy lezy :D

Edytowane przez Jerome
Odnośnik do komentarza

Edycja gry z Old Hunters na PSS w cenie 125zł, kto jeszcze jakimś cudem nie grał w najlepszą grę na PS4, teraz już nie ma żadnej wymówki.

 

Co do Old Hunters, niestety ale jestem juz przed ostatnim bossem, niestety bo dodatek jest świetny. Więcej łowców, co jest dużym plusem, nowe, oryginalne i pomysłowe bronie, no i poziom trudności, który przewyższa ten z podstawki. Wprawdzie gram na NG+, ale wątpię że jest jakoś znacznie trudniej niż bym grał od nowa. Widać, że FM z każdym kolejnym projektem mocno się rozwija we właściwym kierunku. Ciekawe co osiągną przy DSIII i czy sama gra będzie tak trudna jak Old Hunters (w to akurat wątpię). GOTY dodatek, do goty gierki, 10/10.

Edytowane przez YETI
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...