Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ehh sorry ludzie. Po moim ostatnim poście w temacie DkS3, miałem siedzieć cicho i nie karmić go wiecej, ale jednak musze sobie trochę ulżyć. Wezme wszystko w spoiler bo chce cytować także jego wyrzygi z tamtego tematu. Ludzie z pełnym ignorem na Jemora niech tego nie otwierają bo dostaną raka. Moge też zaproponować aby jakis admin wycinał te wszystkie rakotwórcze posty wrzucając do jakiegoś oddzielnego tematu z odpowiednim onkologicznym ostrzeżeniem.

 

 

Zle to ujales, mnie nikt nie karmi, bo to olewam, ewentualnie miazdze odpowiedzia - dlatego mnie to bawi. Nie widzialem nigdy tak peknietych dup.
Nie ktorzy nie moga zniesc, ze gosc ktorego nie lubia jest nr1 w pvp i wie wiecej na temat serii Souls i BB niz cale te forum razem.

 

To co mnie najbardziej wku.rwia to łatwość z jaką przyszywasz sobie łatkę najlepszego gracza pvp w całej serii. No i ten Twój monopol na wiedzę o tych grach  :yao: Za każdym razem gdy wyjedziesz swoimi fantazjami poza mini światek Bloodborna, zainterweniuje ja, DaN, lub ktoś inny, a Ty z uporem maniaka znowu zaczynasz pier.dolić o BB, przytaczać pm'ki od jakichś randomów, lub zwyczajnie kłamać:

 

Arena miarodajna? Nie wylacze konsoli przez tydzien? Wywalalo mnie codziennie po kilka razy takze dobilem do 70 zwyciestw pod rzad

 

Odświeżyłem sobie temat. Mitro 57 zwycięstw do 50sl, DaN 49 do 200sl, Ty pisałeś o 42, a po dwóch miesiącach (kiedy juz wszyscy arene odpuścili) napisałeś, ze tez sobie dałeś spokój z wynikiem około 40. Takie są fakty. Po ch.uj kłamiesz z tym 70? DaN robił swojego streaka do 3:30 w nocy, więc jakim cudem zrobiłeś wiecej jeśli wywalało Cie kilka razy dziennie z netu? No i w końcu, jak sie mają te wyniki do ok 200 (tak, nie 100 a 200) zwycięstw Pepa i Twinkle_Maruo? Czaisz już co znaczy "czołówka soulsowego pvp"? I nie ściemniaj teraz, że arena nic nie znaczyła bo byłeś nią zachwycony. Nawet wtedy gdy już wszyscy hejtowaliśmy konieczność grania przy jednym posiedzeniu,  byłeś jedynym w opozycji. Coś Wam to mówi ludzie?

 

Dalej pierdzielenie liperta, ze w BB nikt nie gra - rece opadaja chlopie. Sen, Oro, skilzzz, hermit i wielu innych graja caly czas. Mergo pelne, sobotnie fc pelne, wiec skoncz pierdzielic.

 

Hehe, łyknąłeś jak pelikan. Właśnie dlatego cały czas pisze o pierwszym Dark Souls. Grze w której lała sie prawie cała ekipa z Twoich ukochanych Demonsów. Umbasa i forum wikidot. Silna (jak sam nieraz pisałeś) nasza polska ekipa, czy wreszcie Twitch huczący akcją jeszcze pare lat po premierze (Spades do dzisiaj streamuje, zajrzyj czasem zobaczyć jaki to jest poziom). Ogólnie, największe community z dotychczasowych w soulsach. Gdzie są ci wszyscy ludzie teraz? Gdzie pep, jumi, maruo (z cała resztą japońskiej ekipy z którymi nigdy nie graliśmy), hells, spades i inni z CZOŁÓWKI pvp znani każdemu z tego jak grają a nie z internetowych legend  :yao: Sen, Oro? Sorry ale ja tu nie pisze o celebrytach tylko o maszynach do wygrywania. Tacy ludzie jak oroboro (który zresztą nie streamuje z BB, nie sciemniaj) czy peeve to świetni goscie, gospodarze twitcha i autorzy bardzo fajnych eventów ale nie o nich myśle pisząc "czołówka pvp".

 

A Ty mi tu piszesz o jakimś 4chanie  :facepalmz:

 

 

Oralem was wiecej niz wy mnie grajac bez deffow z nozami ze smiesznym dmg i innymi buildami podczas gdy wy graliscie w havlach z dzidami. Bys sie nie osmieszal chlopie. Do tego caly czas pisalem, ze dks1 to najgorsze pvp, bo ze wzgledu na bsy nie wiadomo jak grac takze byly placze i lamenty. Gralo sie fajnie, bo byla fajna ekipa i tylko tyle.

 

O tym właśnie cały czas pisze. Nikogo nie orałeś a pvp DkS było właśnie tym najlepszym (niech Ci bedzie, ze obok Demonsów), czego dowodem byli wszyscy ci ludzie którzy grali wtedy a nie grają teraz. Wszyscy ci ludzie którzy zaczeli hejtować i odchodzić z DkS2 poł roku po premierze. Poza Toba oczywiście. Byłeś jedynym który ma racje.

 

Ja nie mówie, że w BB NIKT nie gra. Każda gra ma swoich zwolenników i wierze, ze fightcluby są pełne. Bądź sobie tam najlepszy. Nic mi do tego bo w to nie gram, ale nie pisz ciągle "soulsy" bo nie jesteś na tym forum sam i zaglądają tu ludzie którzy wiedzą jak było.

 

Wiesz co? Mam dla Ciebie propozycje. Choć zagramy w tego DkSa. Grę w której byłeś w "czołówce światowej". Choc mnie zaorzesz. Specjalnie dla Ciebie odpale pierwszy raz w tym roku konsole. Moze nawet wpadnie pare osób. Forrescik, Round (z którym nigdy nie grałeś) a Mordeks zrobi streama i forumek zobaczy jak nas wszystkich orzesz. I nie pie.rdol mi tu o backstabach bo to jest element gry, tak jak Twoje kolumny w BB. Element który można wyćwiczyć (raczej nie te kolumny) i bronic sie przed nim. Coś co japończycy pojeli już na samym początku a Spades promuje od dłuższego czasu na streamach. Gdy odrzucisz kurtuazje i przebieranki w ciuchach, nie bedziesz miał powodów do tłumaczenia porażki. Zostanie sam skill. 

 

 

 

 

  • Plusik 5
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Tez wezme w spoiler.

 

 

Widac jaki jestes polamany z rozwalonym dupskiem z bolu, ze byles leszczem u motyla. Owszem pisalem o 42, ale pisalem o 70 liczac dalsza gre po wywaleniu przez net, a nie porazke, wiecnie rozsmieszaj mnie. Sam wklejales tabelki gdzie jestem na 2 miejscu w tych turniejach gdzie jako jedyny chyba nie bylem scrubem, a w lidze mam sporo mnie walk rozegranych. Teraz ci dupsko peklo bardziej i piszesz, ze juz wszyscy mnie lali. ty i kilku twoich smiesznych ziomkow ktorzy zjawiaja sie by popisac od tak.

Co do eventow to co ty mi tu wyskakujesz z ocenianiem eventow? Gdzie te twoje eventy, bo walcze tam gdzie sa areny pvp w stylu motyla, kazdy wie gdzie sa najwieksze fc i tam gra, wiec skoncz z tymi twoimi maszynami do zabijania, bo to juz nawet zabawne nie jest.

Dalej to pisalem nie raz, ze ps3 sprzedalem w pazdzierniku 2014. Po drugie z czym tu mi wyjezdzasz teraz skoro u motyla siedzialem caly czas i przypomniec ci jak bylo ja>wasze scrubo buildy czesto i gesto z dzidami, a ty mi tu bedziesz gadal, zeby znowu zagrac jak 3500h tam nawalilem, wez powaznie puknij sie w glowe.

Odkryli bronienie sie przed backstabami? Kiedy? 2 lata po premierze to jest szybko? karva pekne ze smiechu.

Idz placz gdzie indziej, ewentualnie spotkamy sie w dks3, bo ps3 juz dawno nie mam, albo daj mi kogos w BB. Teraz piszesz o Spadesach i maszynach, a gdzie oni byli od 2011 do 2013 od premiery dks do premiery dks2? Gralem na tych najwiekszych FC rowniez, chodzilismy z robertsonem czy gregiem i spytaj czy bylem orany. U Mordexa tez gralem i spytaj niech ci wymieni najwiekszych scrubow ktorzy za wszelka cene chcieli wygrywac i co najgorsze nie udawalo im sie to, gdzie sobie bez defow i poise wygrywalem.

No i czy ja nie lalem hela, pepa czy valkyrie? Popytak robertsona, mitra, grega i innych ktorzy grali ale bez bolu pupy. Walki byly wyrownane, nie mowie, ze bylem tam najlepszy bo powtarzam dks uwazalem za najgorsze pvp. Backstaby sadzilem wam jak mllody, wystarczy wrzucic filmiki z turniejow, moge to zrobic, wiec gdzie ta wasza obrona byla? Kurde 5 lat po premierze, a ty teraz cos wychwalasz, ze ktos tam jeszcze gra. Hallo, ja tu pisze o BB caly czas gdzie tez graja za(pipi)isci gracze. Zbliza sie dks3, zobaczymy co bedzie. Juz sie niemoge doczekac.

Pozdrawiam i dzieki bo dawno sie tak nie usmialem.

 

Edytowane przez Jerome
  • Plusik 1
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Ja w arcane nic nie laduje jesli nie mam zamiaru uzywac nic z tego co dzieki arcane moge, a imo nie oplaca sie, chyba ze w pure arcane pujsc. Cap jest do 70, wiec jak bedziesz chcial isc w Pure Arcane to nie laduj nic w str i skill tylko do 70arc i potem szukasz gemow arcane. Jesli jakas bron ma splita to wtedy juz zalezy od broni.

 

W kwestii samego poziomu Arcane sprawa jest prosta, bo praktycznie każdy build wymaga i tak minimum 50Arc.

Nic nie wymaga. Nie wiem skad to wziales.

 

Farmeros nie lepiej tak jak w filmiku? Bedzie cie mniej bolec.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

VaatiVidya i EpicNameBro to goscie ktorzy czynia Soulsy i BB jeszcze bardziej zaebistymi doswiadczeniami, dziwie sie ze niektorzy fani tych serii ich nie znaja ;p

 

Polecam ten filmik jako szczegolnie ryjacy beret (glownie dla ludzi, ktorzy sa zainteresowani cudownym Lore tych gier)

 

Uwaga mocne spoilery

 

 

 

Odnośnik do komentarza

W kwestii samego poziomu Arcane sprawa jest prosta, bo praktycznie każdy build wymaga i tak minimum 50Arc.

Nic nie wymaga. Nie wiem skad to wziales.

 

Kolega zapytał ile Arkejna pakować chcąc 'grać w arcane' (w domyśle - build?).

Ja rozumiem, że z pisaniem po polsku masz dość duże problemy, ale nie spodziewałem się, że z czytaniem też.

Edytowane przez Qjon
Odnośnik do komentarza

w moim przypadku to docenienie. zwłaszcza gdy VV nie ma monopolu na ogłaszanie rewelacji odnośnie lore i sekretów, a te poznało się wcześniej gdzieś indziej 

 

jeden z najlepszych nagrań n.t. BB i jego referencji z Lovecroftem popełnił rok temu choćby super bunny hop

 

W takim razie troszke beqa z wielkich fanow doceniajacych vaatividya

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...