Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

teleportacje do lampy, no ale najpierw trochę ich pozbieraj/ pokupuj

To nie rozumiem. Po co się teleportowac do lampy? Mam skrót to po śmierci skrótem do bossa? Czy jak...?

 

 

jak wiesz, że nie dasz rady bossowi, to możesz się przenieść do lampy, zamiast ginąć i zasuwać do bossa po dusze

Odnośnik do komentarza

Wczoraj coś pękło. :-) Ponad tydzień biegalem po jednej ulicy w centrum (pierwsza lokacja) a wczoraj coś poszło i za pierwszym podejściem wybilem wszystkich w Centrum, zatluklem creric beast za pierwszym podejściem. Przeszedłem przez kanały, doszedłem do cmentarza. Spotkałem kolejnego bossa (jakiś dziadek) który padł za pierwszym podejściem. Doszedłem do katedry i po rozwaleniu kilku poszedłem do snu, podbilem statsy i wyłączyłem bo spać trzeba było iść. Dumny z siebie jestem :-)

Odnośnik do komentarza

A ja nadal nie kupiłem BB. Od dobrych sześciu miesięcy coś mnie ciągle odciąga i tylko myślę i tu piszę. :sorry:  Teraz niby promo na psnie, ale takie średnie, bo cyfra w cenie używanego pudełka z alledrogo. Jedynie opłacalnie wychodzi combo podstawka + DLC, ale bez sensu kupować, skoro nie wiem czy podołam samej podstawce. Więc pewnie wyłapię używkę po świętach. Pewnie...

Odnośnik do komentarza

Nikt przeciez nie zmusza do skonczenia w jeden wieczor :) Gra jest obok Demonsow gra wszech czasow i jesli ktos nie kupil jeszcze to robi sobie zle. Zaufajcie mi.

 

Na zachete dla was moj filmik z walki 10min temu. Uciekal, uzywal leadow i wszystkiego zamiast dac sie zabic od razu, bo koniec zawsze jest ten sam :Coolface:

 

Dla was instynkt Stalkera. Krola Vilebloods. Bo w moich oczach jest ciemnosc. Ten skok, ten instynkt :)

  • Plusik 1
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

Dwa pytania:

 

1. Jak zginalem w walce z bossem to tetnienia są pewnie u niego chyba że znowu zginę albo zginę zanim do niego dojdę. Ale czy mogę dobrowolnie wracać do snu tropiciela, podbijać statsy z walk w innych miejscach i zakładając że nie zginę i wrócę do bossa to tetnienia będą u niego?

2. Co to za oko w prawym górnym rogu pod licznikiem tetnien?

Odnośnik do komentarza

Dwa pytania:

 

1. Jak zginalem w walce z bossem to tetnienia są pewnie u niego chyba że znowu zginę albo zginę zanim do niego dojdę. Ale czy mogę dobrowolnie wracać do snu tropiciela, podbijać statsy z walk w innych miejscach i zakładając że nie zginę i wrócę do bossa to tetnienia będą u niego?

2. Co to za oko w prawym górnym rogu pod licznikiem tetnien?

1. Tak, zgadza sie. Mozesz.

2. Insight. Kupujesz za to, dzieki temu przywolujesz do pomocy, widzisz rzeczy ktore wczesniej nie widziales, czy zwiazek np u jednego bossa.

 

Dzieki Bansai. Mam rozne na kanale, imo duzo lepsze ;)

Odnośnik do komentarza

Alez ta gierunia jest cudowna  gusta.png

 

Na poczatek gralo mi sie dziwnie. Brak tarczy byl dokuczliwy. Meczylem sie z pierwszym bossem. Potem okazalo sie, ze okienko czasowe na stun przeciwnika jest duzo wieksze w pistolecie bloodborne niz tarczy dark souls i od tego momentu jest juz z gorki.

Fajny pomysl z ta regeneracja zycia. Mozna wpasc na 3-4 mobkow jednoczesnie i polozyc cala grupe w kilka sekund. Nawet jezeli Cie ktos trafi to hp wraca po kilku ciosach. Smuci mnie jedynie brak pomyslu From Software na wielkowymiarowych bossow. Nadal wystarczy wejsc pomiedzy ich konczyny i mlocic w ciemno. Amelia padla za pierwszym razem, podobnie jak wiedzma i cienie. Czuje platynke w powietrzu . sir.png

Odnośnik do komentarza

He he, też tak mam - lubię tu zajrzeć i poczytać wynurzenia czubków, stawiających ołtarze From Software (spokojnie, nie bijcie - też się do nich modlę, choć po DSII ciut mniej, ale Bloodborne odbudował moją wiarę). Ledwo liznąłem BB, na razie tylko Cleric Beast na rozkładzie (za pierwszym razem, choć zupełnie się walki z bossem nie spodziewałem), a zaraz być może Father Gascoigne, który kilka razy ostro mnie już sprał.

 

Pytanko odnośnie dodatku - zakupiłem przed chwilą, ale nie pojawiła się opcja "Download" - WTF?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...