Skocz do zawartości

FIFA 15


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Ja obserwuje lekkie przyciecia przy podaniach czasem macie cos takiego? Zla optymalizacja? W demku tez bylo ale olalem bo demo...

Ja mialem to przy kazdej FIFIE na PS3, mam to tez teraz na PS4. Co ciekawe, przy zadnej innej grze tego nie mam.

U mnie rozwiazaniem sa... ustawienia telewizora. Musze wylaczyc poprawe krawedzi, tryb z Dynamicznego na Standardowy. Wtedy tych problemow nie mam.

Works!!!

Samsung z opcja DNle+ jak mniemam? :)
Odnośnik do komentarza

Jest tutaj ktoś kto porównywał u siebie demo w wersji na PS4 i PC? Interesuje mnie czy są jakieś różnice czy nie ma kompletnie żadnych. Byłbym bardzo wdzięczny za opinie na ten temat. 

PS. Jeżeli udałoby mi się dzisiaj/jutro zdobyć wersję na PC to myślicie, że mógłbym już zagrać skoro premiera u nas jest 25-tego? bo jak wiadomo na PC jest ten śmieszny Origin i dlatego nie wiem czy bym w ogóle zagrał jakby udało się kupić wcześniej ;/ 

Odnośnik do komentarza

pare spotkań offline, no jest moc, mecze zwłaszcza topowych drużyn mają oprawę naprawdę znakomitą. Sama rozgrywka zrobiła duży krok na przód, również gra konsoli dużo lepsza. W tym momencie PES wygląda jak półprodukt, albo  indyk za 89.99 zł. Z minusów, razi nie poprawione wygładzenie krawędzi na zbliżeniach zawodników ( naprawdę trzeba oglądać takie rzeczy w 2014 roku ? ). Żal, że w karierze nie da się grać równocześnie 2-3 zespołami, może w 2031 r. No nic szykujemy się do gry online, jak to nie zostało zepsute to będzie najlepsza gra o piłce nożnej w historii

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Ja obserwuje lekkie przyciecia przy podaniach czasem macie cos takiego? Zla optymalizacja? W demku tez bylo ale olalem bo demo...

Ja mialem to przy kazdej FIFIE na PS3, mam to tez teraz na PS4. Co ciekawe, przy zadnej innej grze tego nie mam.

U mnie rozwiazaniem sa... ustawienia telewizora. Musze wylaczyc poprawe krawedzi, tryb z Dynamicznego na Standardowy. Wtedy tych problemow nie mam.

Works!!!

Samsung z opcja DNle+ jak mniemam? :)

 

LG42LM640S

Odnośnik do komentarza

no jest fifeczka w napędzie, kodów na paczki nie ma w pudełku, są do odbioru w grze co poniedziałek w UT

 

hmmm nic nie mówiliście ale jak byliście w Div 1 w FIFA14 to tu was od razu wrzuca do Div 8, ciekawe przesunięcie, janusze będą miały spokój w Div10-9, gra się robi coraz bardziej przyjazna

 

ja bylem w 3 i tez od poczatku przeniioslo mnie do 8. i jeszcze w nagrode dostalem puchar weterana ut za 14stke ale zadnej paki :(

Odnośnik do komentarza

 

no jest fifeczka w napędzie, kodów na paczki nie ma w pudełku, są do odbioru w grze co poniedziałek w UT

 

hmmm nic nie mówiliście ale jak byliście w Div 1 w FIFA14 to tu was od razu wrzuca do Div 8, ciekawe przesunięcie, janusze będą miały spokój w Div10-9, gra się robi coraz bardziej przyjazna

 

ja bylem w 3 i tez od poczatku przeniioslo mnie do 8. i jeszcze w nagrode dostalem puchar weterana ut za 14stke ale zadnej paki :(

 

 

Skąd niby te paki co poniedziałek?

 

Dzisiaj brat kupił w MM z paczkami i dał mi kod, bo mu się nie przyda <3 To się wpisuje w PSS, czy gdzieś w grze?

Odnośnik do komentarza

Bramkarze są mega słabi więc nie wiem w co Ty grasz:)

 

Narazie się grać nie da gra sie tnie po tym patchu... Raz mi się odcieło i zagrałem mecz i mega minus, że nie można wyjść przed 5min bo nie ma pokazanego stanu połączenia i wiele osób laguje...

 

No tak, EA chwaliło się poprawą zachowań bramkarzy a wydają się najgorszym elementem gry. Można zauważyć dziwne zachowania, niewiarygodne parady kilumetrowe czy jakieś dziwne przyspieszenia animacji bramkarzy, dużo gorzej to wygląda niż w F14 :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...