Skocz do zawartości

FIFA 15


Rekomendowane odpowiedzi

Jak narzekacie na grę offline, to poczekajcie aż jakieś nolife'y powrzucają odpowiednie ustawienia suwaków, wtedy gra robi się trochę bardziej realistyczna. Ewentualnie możecie spróbować jakiś 'realistycznych' ustawień z poprzednich FIF, pełno jest tego w sieci, niektóre całkiem udane. A poza tym granie z kompem mija się z celem, wiadomo, otoczka i tak dalej jest fajna, ale to przez sentyment do grania za łebka w gierki piłkarskie, gdzie sobie wyobrażaliśmy, że prowadzimy swój klub do finału Ligi Mistrzów i w meczach pucharowych puszczaliśmy 'kaszankę' z komórki, stojąc na baczność.

Odnośnik do komentarza

Jak narzekacie na grę offline, to poczekajcie aż jakieś nolife'y powrzucają odpowiednie ustawienia suwaków, wtedy gra robi się trochę bardziej realistyczna. Ewentualnie możecie spróbować jakiś 'realistycznych' ustawień z poprzednich FIF, pełno jest tego w sieci, niektóre całkiem udane. A poza tym granie z kompem mija się z celem, wiadomo, otoczka i tak dalej jest fajna, ale to przez sentyment do grania za łebka w gierki piłkarskie, gdzie sobie wyobrażaliśmy, że prowadzimy swój klub do finału Ligi Mistrzów i w meczach pucharowych puszczaliśmy 'kaszankę' z komórki, stojąc na baczność.

od razu przypomina mi się ustawianie slidersów w nba 2k. całymi dniami sie kiedys z tym meczyłem. Czy cepy z EA nie potrafią sami zbalansować rozgrywki. ehhh... chyba ostatni raz fajnie grało sie karierę w fife 12, nie było takie handicapu.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj koleś miał tak ustawiony Real że mnie zniszczył 8-3. Obrona ustawiona bardzo nisko, praktycznie nie szło wyprowadzać prostopadłych piłek. Ja z kolei miałem ją wysoko i dość wysoki pressing i jednym podaniem koleś wypuszczał Ronaldo i leciała bramka za bramką.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

a w ogole jakie wyniki w sieci - takie futbolowe czy bardziej hokejowe? bo czy to pes czy to fifa to zawsze z odslony na odslone zmieniaja balans czy tym razem wersja gry jest bardziej ofensywna czy defensywna

 

Ja pierwsze dwa mecze zagrałem najpierw Realem przeciwko Barcelonie, potem wybrałem Bayern przeciwko Realowi i w obu przypadkach mecze skończyły się 0:0 :) Dywizja 8. 

 

Całkiem fajnie to wygląda, w wyższych ligach musi być jeszcze lepiej, ale na razie uczę się grać od początku.

Odnośnik do komentarza

a w ogole jakie wyniki w sieci - takie futbolowe czy bardziej hokejowe? bo czy to pes czy to fifa to zawsze z odslony na odslone zmieniaja balans czy tym razem wersja gry jest bardziej ofensywna czy defensywna

ja zagrałem 2 pierwsze oba 1-0 wygrywając, jeden grał w piłkę, drugi jak ostatnia du*a wołowa ustawiał się tylko na strzały z 40 metrów, ale że był łamagą to nie trafił ani razu w światło. Jak na razie gra się ciekawie, ale dziwnie, inaczej niż w 14 stce 

Odnośnik do komentarza

z16673107Q,Luis-Suarez.jpg

 

cóż rozmawialiśmy o twarzach jakiś czas temu i te z fify nadal są słabe (po lewej fifa, z prawej pes).

 

ale zagraj sobie w FIFE na next geny, bo takie porównanie jest z dupy, gra w ruchu prezentuje się super włącznie z twarzami większości zawodników, niektóre zostały przeniesione z past genów, ale te robione od nowa wyglądaj niesamowicie, w PESie oczywiście znajdą się twarze lepiej wykonane od tych z FIFY ale nie jest to reguła

Odnośnik do komentarza

Jejku jak strasznie mnie denerwują te bramki z dupy... wyniki po 5.4 itp. Nawet jak ja strzelam to to poprostu nie cieszy. Ale już w kółko to powtarzam:) Więc mam jeszcze do Was pytanie.

 

Gra ktoś z Was sezony online z kolegą? w sensie przy jednej konsoli?? Bo jest kilka problemów:

-Pierwsza rzecz, straszna lipa, aby dodać gościa musi On mieć konto w PSN...

-Druga sprawa to nie wiecie czy da się jakoś zminić kamerę jak gość wykonuje "5", rogi, karne itd? bo jest kamera z góry a nie zza pleców i najgorzej jest z rzutami wolnymi... 

Odnośnik do komentarza

Coś słabe oceny dostaje ta część. 82 na metacritic w wersji ps4 w momencie kiedy poprzedniczka miała coś koło 88.

w przypadku piłek kopanych, oceny kiedy online działa od 2 dni, a premiera jest dopiero jutro, to sprawa mocno naciągana. W końcu i ja trafiłem na wysokie wyniki, ale po przełączeniu się na zespoły 5 gwiazdkowe, trzeba się nauczyć grać w inny sposób i blokować rzeczy, których nie trzeba było blokować w 14 stce i tyle. 

 

ps. raz wyskoczył mi komunikat, że nie znajdzie mi przeciwnika, bo mam problem z NAT. Czy otwarcie portów da się zrobić samemu, czy trzeba truć tyłek dostawcy internetu ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...