Skocz do zawartości

FIFA 15


Rekomendowane odpowiedzi

po prostu autotackle jest bardzo osłabiony i obrońca stojąc przed napastnikiem z piłką nie odbierze (jak w FIFA14 gdzie nie musiałeś nic robić) piłki z automatu, musisz wcisnąć odbiór piłki albo ryzykujesz przeniknięcie 

 

do tego bramka się odblokowała i wchodzą strzały właściwie z każdej pozycji i z kątów jakich nigdy nie było, bramkarze też są nierówni ale generalnie puszczają strzały które byłyby w 14 wybronione, czasem uratują coś nową animacją wystawienia ręki/nogi w ostatniej chwili ale w tej edycji atak ma ogromną przewagę, stąd takie wyniki

 

śmiesznie się gra też z januszami którzy cisną pressingiem cały mecz a w 60min jak potrzebują goli to już nie mają kim biegać, teraz można takich typów dojechać finezyjnie ;)

Odnośnik do komentarza

@nero masz rację teraz teraz nie można tak szaleć. To jest bardzo dobrze ze to wyrazili w końcu :-)

Najgorsze zastrzeżenia mam do tej zwrotnosci zawodników w obronie. Tak jak by biegali po lodowisku.

Tempo mogło by być odrobinę wolniejsze. Zawodnicy teraz wybitnie dobrze przyjmują piłkę tak jak by każdy miał umiejętności na najwyższym poziomie.

Odnośnik do komentarza

Gra ktoś w sezony? Jeśli tak, to gracie swoje mecze losowo raz na wyjeździe raz u siebie? Bo ja na 20 meczów wszystkie jako gość.. :geek:

 

Mam też buga, z którym nie mogę sobie poradzić. Chodzi o rzucenie wyzwania drużynie tygodnia w UT. Po końcowym gwizdku pojawia się muzyka pomeczowa, a obraz staje na polu karnym i widać tylko stojących bramkarza i obrońcę, gdy wybieram pauzę mogę tylko poddać mecz w 90 minucie i tak ciągle.

Odnośnik do komentarza

To się nacieszyłem grą online. W końcu mi wyskoczył błąd połączenia "zamknięty NAT". Okno odsyla do strony pomocy EA, gdzie podobno wszystko jest wyjaśnione, jednak znalezienie tego tematu jest chyba tak skomplikowane jak znalezienie życia na Marsie. Ktoś wie jak rozwiązać problem? Mam liveboxa.

też 2 razy mi wyskoczyło o tym Nat, mam UPC, ale nie mam pojęcia jak i gdzie to sprawdzić i zmienić w razie czego

Odnośnik do komentarza

NAT musi byc otwarty, UPNP wlaczone, adres od dostawcy publiczny a jak nadal nie dziala, to sprobuj ustawic recznie DNS googla na konsoli.

Dobra, tyle też wiem, tylko jak to zrobić? Mam PC.

 

 

 

To się nacieszyłem grą online. W końcu mi wyskoczył błąd połączenia "zamknięty NAT". Okno odsyla do strony pomocy EA, gdzie podobno wszystko jest wyjaśnione, jednak znalezienie tego tematu jest chyba tak skomplikowane jak znalezienie życia na Marsie. Ktoś wie jak rozwiązać problem? Mam liveboxa.

też 2 razy mi wyskoczyło o tym Nat, mam UPC, ale nie mam pojęcia jak i gdzie to sprawdzić i zmienić w razie czego

 

Dzwonił do mnie koleś z EA i powiedział, że trzeba sie skontaktowac z dostawcą internetu.

 

Z innej beczki- czy wszyscy wyjadacze grają na analogu?

Edytowane przez Mordechay
Odnośnik do komentarza

Juz w demie na to zwrocilem uwage - na kazdym stadionie wstawili bramki treningowe ^^

A easye nadal będzie twierdził, że momentum nie występuje.

Dziwne, ze EA nigdy nie chcielo sie pochwalic tak innowacyjna rzecza, jak momentum.
2ga sprawa, ze z kazda kolejna edycja tematu sami sobie zaprzeczacie. Druzyna ktora strzela brame powinna dostac boosta z nieba, ale najlatwiej sie strzela po straconej bramce, szczegolnie za pomoca GLITCHA, gdzie jakiemus randomowi rozjezdza sie obrona jak nogi prostytutki...  :teehee: Przez ostatnie 4 lata nasluchalem sie o tym momentum do pozygu, glownie od ludzi, ktorzy wszystkie swoje porazki tlumacza rzeczami z dupy. 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Juz w demie na to zwrocilem uwage - na kazdym stadionie wstawili bramki treningowe ^^

A easye nadal będzie twierdził, że momentum nie występuje.

Dziwne, ze EA nigdy nie chcielo sie pochwalic tak innowacyjna rzecza, jak momentum.

2ga sprawa, ze z kazda kolejna edycja tematu sami sobie zaprzeczacie. Druzyna ktora strzela brame powinna dostac boosta z nieba, ale najlatwiej sie strzela po straconej bramce, szczegolnie za pomoca GLITCHA, gdzie jakiemus randomowi rozjezdza sie obrona jak nogi prostytutki...  :teehee: Przez ostatnie 4 lata nasluchalem sie o tym momentum do pozygu, glownie od ludzi, ktorzy wszystkie swoje porazki tlumacza rzeczami z dupy.

 

No ciężko wytłumaczyć to człowiekowi co łyka wszystko od EA, ale tak momentum istnieje. Sam to kuźwa odczułem bo jak inaczej można nazwać sytuacje, że biegne kolesiem na bramkę (prowadząc bodaj 1:0) pod koniec meczu a tutaj nagle on zaczyna kuleć z du.py kiedy już wychodziłem 1 na 1 z bramkarzem i obrońca mnie dogania i zabiera piłe i ch.uj kontra minuta 90 i magicznie wpadają bramki. Albo naku.rwiasz jak poje.bany cisniesz typa od początku, ale cały czas trafiasz słupki, poprzeczki, bramkarz wszystko wyciąga i już wiesz, że ten mecz skonczy maks remisem i oczywiście jedna kontra i jakiś strzał z du.py i wpada gol, potem koleś przez resztę meczu się broni i udaje ci się wcisnąć jedną bramkę jakims cudem. Tak było w 12, 13. Dalej odpusciłem granie online. Jak byłem gorszy to byłem gorszy i tyle, dostałem bramy i ch.uj, nie tłumacze porażek z lepszy przeciwnkiem, ale z jakimiś ogórami, którzy szczurem z prędkością 10km/h strzelają gola już tak. Anyway nie odnoszę się do 14 czy 15 bo nie grałem na tyle, więc jak coś to nie rejdżuj tutaj.

 

 

Zresztą Figlarz momentum istnieje czy nie?

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

To co bluber pisze to prawda, w grze z cpu widać to jeszcze bardziej, magiczne bramki w 89/90 gdy przez cały mecz 0 strzałów albo boost po straconej bramce, drużyny z 3 ligi angielskiej objeżdżają z klepy całe city/united/chelsea. Zrezygnowałem z gry w fife przez to. Docinki o tym, że ktoś nie umie grać przemilcze, grałem z kilkunastoma osobami i z 2-3 nadawały się do równorzędnej gry (wszyscy to osoby z ps3 i tylko fifa ew bfem), ale pewnie każdy kto narzeka na momentum nie umie grać i przegrywa na amatorze 5-0. 

 

Jeszcze słówko od ea (szkoda że jak się później okazało to było kłamstwo) http://forum.ea.com/uk/posts/list/1722515.page

Edytowane przez ssxx1
Odnośnik do komentarza

Pyerdolca mozna dostac przez ta fife. Wygrałem mecz, po meczu przy powrocie do menu wy(pipi)alo mnie do głównego ekranu w fife, wracam i zaliczone jako porazka. No (pipi)a zayebana ich mac, niech te tepe kur wy z EA zapyerdalaja do roboty i robia cos z ta gra bo jak po premierze wiecej wiary zavzelo grac to juz gre mozna o chuya wyrZucic bo nic nie dziala. I to bylaby pierwsza wygrana po dwoch porażkach :(((((((((((((( yebac ea

Odnośnik do komentarza

Może ktoś mi podać rozwiązanie sytuacji w, której gra się zacina (PS4) podczas rozgrywania meczy. Słyszałem, że sporo osób miało z tym problem w demie po rozegraniu automatycznego meczu City-Liverpool. Proszę o pomoc

Musisz w swoim routerze wyłączyć UPNP i będzie śmigać wzorowo.

 

Panowie, serio, nie przeszkadzają wam te tory, po których sunie piłka od zawsze w FIFIE? w challengach, ale też w meczach - zawsze ma swoj tor, podobnie jak piłkarze. Ręce opadają.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...