Skocz do zawartości

FIFA 15


Rekomendowane odpowiedzi

czy tylko mnie wkurza zawsze w fife nienaturalne oddziaływanie siatki po strzelonym golu? przecież ta piłka zawsze wygląda jakby przyklejała sie do niej i odklejała w momencie kiedy ma z niej wypaść, co idealnie widać na powyższym filmiku, podobno da sie w 15 regulować naprężenie siatki? niby taki szczegół ale zawsze mnie raził w oczy

Odnośnik do komentarza

brązowy koleżka z UT zaskoczył mnie wczoraj skillem 

 

 

BTW nie wiem czy zauważyliście ale stamina schodzi jak szalona teraz, koło 70minuty grając niespecjalnie ostrym pressem mam wszystkich wypompowanych a czasem łapią kontuzje pod koniec meczu - co jest SUPER - w końcu high pressure cały mecz będzie karalne, mozna takich kolesi wyczekać wiedząc że pod koniec sobie nie pobiegają

Odnośnik do komentarza

OK, dobra, rozegralem jakeis 10 meczow i zauwazylem, ze o ile grajac w poprzednie fify z cpu na poziomie legendarnym najczesciej wygrywalem, o tyle z randomami mam problemy kosmiczne. Już pominę kwestię odbioru piłki, bo musze się przestawić z trybu starego na taktyczny, ale jakim cudem są w stanie zrobić sprint przez pół boiska zakończony dośrodkowaniem, kiedy ja nawet na 2 długości ciała ich nie mogę dogonić,   w dodatku BEZ piłki?Bug, czy jestem lamą? Kolejny problem to żwawość zawodników. Przeciwnik sobie hasa, jest w stanie zmieniać kierunki jak chce, kiedy chce bez problemu, natomiast moi zawodnicy są ocieżali (Juventus i Arsenal), zwinni jak świnia w korycie,nie wychodzą do piłki, a podania są słabe, mimo tego, że mam ustawiony pasek uderzenia na 100 (default 50). WTF? 

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj pograłem kilka godzin w nową odsłonę Fify na PS4. Spostrzeżenia są takie, że jednak troszeczkę jest zmiana względem poprzedniej części. Piłka wydaje się być jakby cięższa, finezyjne strzały rzadziej wychodzą. W sezonach online gram jak zawsze rok w rok Arsenalem i aktualnie jestem w 8 lidze, ale mam więcej meczy przegranych niż wygranych. Nigdy nie byłem jakimś kozakiem w fifie, bo zazwyczaj na 3 lidze się zatrzymywałem (nie ma tyle czasu, żeby ciągle ćwiczyć skilla), ale tutaj przynajmniej na początku trudniej jest mi wygrac mecz. Być może trzeba poczekać na lepsze wyniki, aż najlepsi wywindują na wyższe ligi i wszystko się ustabilizuje. Dwie rzeczy nie dają mi spokoju. Zauważyłem w kilku meczach dziwną akcję, w momencie jak kryję obrońcą na radar i już prawie odbieram piłkę to przeciwnik jak magnes jest teleportowany w przód i już nie mam szans nic zrobić. Druga sprawa jak to możliwe, że takiego Walcotta na sprincie doganiają postawni obrońcy ? WTF ? Zmieniłem sprint z R2 na R1, ale to chyba miało by znaczenie w przypadku ustawienia analogowego sprintu ? w innym przypadku chyba nie ma znaczenia ?

Edytowane przez Krolik85
Odnośnik do komentarza

OK, dobra, rozegralem jakeis 10 meczow i zauwazylem, ze o ile grajac w poprzednie fify z cpu na poziomie legendarnym najczesciej wygrywalem, o tyle z randomami mam problemy kosmiczne. Już pominę kwestię odbioru piłki, bo musze się przestawić z trybu starego na taktyczny, ale jakim cudem są w stanie zrobić sprint przez pół boiska zakończony dośrodkowaniem, kiedy ja nawet na 2 długości ciała ich nie mogę dogonić,   w dodatku BEZ piłki?Bug, czy jestem lamą? Kolejny problem to żwawość zawodników. Przeciwnik sobie hasa, jest w stanie zmieniać kierunki jak chce, kiedy chce bez problemu, natomiast moi zawodnicy są ocieżali (Juventus i Arsenal), zwinni jak świnia w korycie,nie wychodzą do piłki, a podania są słabe, mimo tego, że mam ustawiony pasek uderzenia na 100 (default 50). WTF? 

 

sprawdź sobie jaki Pace mają obrońcy Juve i Arsenalu może to ci wiele powie na temat ich szybkości i zwinności

Odnośnik do komentarza

Zachowanie obrońców jest totalnie dziwne.

Wychodzi na to ze zawodnik z pilka jest kilka razy zwrotniejszy od tego bez piłki...

Szybka zmiana kierunku obrońca skutkuje tym ze zawodnik sunie po boisku przez jakiś czas. Jest w tedy bezwładności.

Natomiast szybka zmiana kierunku zawodnika z półka odbywa się od razu.

 

Niestety znowu są "szczęśliwe minuty. "

Z pozytywnych rzeczy to po różnych wejdzie raz na jakiś czas a nie 5 na 10 jak w 14

Odnośnik do komentarza

grałem dzisiaj tylko UT i gameplay jaki tam jest mnie rozśmieszył :), heh jeśli UT zawsze było arcade'owe to wersja z '15 to jakieś ultra arcade, serio rozglądałem się po ekranie za napisem insert coin 

 

ubawiłem się do rozpuku hokejowymi wynikami 7-3, 4-0, 7-2 itd to jest norma teraz, tempo tak kosmiczne, że czasem ciężko nadążyć za własnymi akcjami lolz - czysta zręcznościówka, czasem są momenty że piłkę wygrywa ten kto ma szybsze palce ;) a jak jest mecz na wymianę ciosów akcja za akcję to robi się chaos i jest sieka totalna...ale fun był. bo wygrywałem heh

 

taki przykład : pierwszy mecz 5-3, Balotelli hattrick głowa, noga i wolny - wpadał każdy strzał), typ mi odpowiada wypożyczonym z edycji UT Messim x3 - każdy strzał gol)...ciężko takie coś brać na poważnie xD

 

matchmakowało mi co chwilę Polaków albo Niemców, co jest fajne

 

EA zrobiło małego psikusa i wyłączyło defaultowo jedną asystę jeśli chodzi o interwencje obrońców (save assistance jest na semi a zawsze było auto, można to przełączyć i jest spokój w obronie), nie ma takiego trackowania gracza z piłką i trzeba bardzo dobrze wycelowac każdy odbiór - ale ludzie to słabo ogarniają i można teraz wpadać w pole karne jak w masło, rajdy są jeszcze prostsze niż kiedykolwiek ;

 

także jeśli macie ochotę na bekę to Ultimate Team jest idealny  :sweat:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...