Skocz do zawartości

FIFA 15


Rekomendowane odpowiedzi

Uwielbiam tą część za tonę smaczków, które wrzucili do środka. Zawsze PES brylował w tym aspekcie, ale FIFA mocno odstawia w tym roku. Bramkarz obroni mocny strzał, ktoś podbiega gratuluje, ktoś się przewrócił, znowu kolega przebiega i pomaga wstać, piłka leci na trenera, a ten odskakuje, aby nie dostać piłką. Bramkarze mocno na plus, podoba mi em to jak bronią. Oba te aspekty są jeszcze do naprawy, ale już to wygląda mega i jestem z takich rzeczy bardzo zadowolony :)

Odnośnik do komentarza

Pyerdolca mozna dostac przez ta fife. Wygrałem mecz, po meczu przy powrocie do menu wy(pipi)alo mnie do głównego ekranu w fife, wracam i zaliczone jako porazka. No (pipi)a zayebana ich mac, niech te tepe kur wy z EA zapyerdalaja do roboty i robia cos z ta gra bo jak po premierze wiecej wiary zavzelo grac to juz gre mozna o chuya wyrZucic bo nic nie dziala. I to bylaby pierwsza wygrana po dwoch porażkach :(((((((((((((( yebac ea

Znowu to samo............ Az zal ze infolinia EA juz nie dziala dzisiaj bo chetnie bym zadzwonil zyebac ich wszystkimi wylgaryzmami jakie znam

Odnośnik do komentarza

 

Pyerdolca mozna dostac przez ta fife. Wygrałem mecz, po meczu przy powrocie do menu wy(pipi)alo mnie do głównego ekranu w fife, wracam i zaliczone jako porazka. No (pipi)a zayebana ich mac, niech te tepe kur wy z EA zapyerdalaja do roboty i robia cos z ta gra bo jak po premierze wiecej wiary zavzelo grac to juz gre mozna o chuya wyrZucic bo nic nie dziala. I to bylaby pierwsza wygrana po dwoch porażkach :(((((((((((((( yebac ea

Znowu to samo............ Az zal ze infolinia EA juz nie dziala dzisiaj bo chetnie bym zadzwonil zyebac ich wszystkimi wylgaryzmami jakie znam

 

ja tak miałem w 14, grałem ostatni mecz w 1 div - jeżeli wygram to wygrywam 1 div. Wygrałem ale po meczu mnie wyebało z serwerów xD kochane EA.

 

teraz to w ogóle to ledwo wszystko chodzi, aukcje na UT to zapomnij

Odnośnik do komentarza

 

Może ktoś mi podać rozwiązanie sytuacji w, której gra się zacina (PS4) podczas rozgrywania meczy. Słyszałem, że sporo osób miało z tym problem w demie po rozegraniu automatycznego meczu City-Liverpool. Proszę o pomoc

Musisz w swoim routerze wyłączyć UPNP i będzie śmigać wzorowo.

 

wyłączyłem niestety nic to nie dało dalej tnie ;/. Router netiaspot.

Odnośnik do komentarza

E no dobra. Gdzie znajde jakies porady jak sie bronic? Tego tactical defending nie czaje za grosz. Co daje wcisniecie L2? Ktos tu pisal zeby tym niby odbierac pilke, ale jak sie w ogole zblizyc do atakujacego? No musi byc jakis sposob, bo mi akurat jakos wszyscy spokojnie zabieraja.

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

Mam za sobą tysiące godzin spędzonych w ostatnich FIFACH i uwielbiam tę serię, ale 15 ktoś solidnie spieprzył. Szereg błędów i bugów jakie tu występują jest nie do opisania. Problemy z komentarzem występowały zawsze, ale uznano mi dzisiaj gola, gdzie piłka NIE przekroczyła linii bramkowej całym obwodem, albo w pewnym momencie straciłem kontrolę nad piłkarzami, lub piłka przeleciała przez nich.

 

Problemem są nijakie podania, problemem są totalnie nijakie strzały, drażnią mnie te wszystkie poboczne wstawki które ukazują emocje - w ferworze walki to tylko wzmaga wnerwienie. Generalnie SŁABO. Dużo lepiej i przyjemniej grało się w FIFE 14, tutaj po jednym meczu mam ochotę to wyłączyć i zakopać, tam mogłem siedzieć przed konsolą cały dzień. Ktoś popełnił katastrofalne błędy projektując fizykę piłki, czy detekcję kolizji.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Randomowi bramkarze, nie da się przewidzieć ich interwencji, raz obroni petardę a raz wybiję główkę z przed pola karnego. Teraz zagrałem pod rząd 4 mecze w sezonach i nie widzę różnicy w gameplayu czy gram Realem czy gram NY Red Bulls :) gra wygląda tak samo, jakby wszyscy zawodnicy w grze mieli identyczne statystyki... W ogóle asysty są jakieś dziwne, gram na tych defaultowych (tak samo było w 14) i jest tak, że podania są mega dokładne, czasami lepsze niż sam chciałem za to strzały są fatalne i nie mogę trafić w bramkę...

 

Najśmieszniejsze jest doliczne 5 minut do każdego meczu hahaha. 

 

Nie mam ochoty w to grać, dobrze, że przycebuliłem bo bym sobie pluł w brodę.

 

Na dodatek jeszcze brak przejść między animacjami przy stałych fragmentach hahahaha jak na PS2.

 

Chyba se kupie NBA.

 

PARODIA.

Edytowane przez Szejdj
Odnośnik do komentarza

O właśnie, tu się zgodzę. Każdą drużyną gra się niemal identycznie, nie odczuwam tych różnic pomiędzy nimi. Podania potrafią być szalenie mocne i dokładne, w dodatku przyjęcia perfekcyjne, a strzały tak fatalne, że można strzelić sobie w głowę. Niektórzy, Ci najlepsi piłkarze na świecie (Di Maria, Ronaldo, Messi, Iniesta, Ibra) mają tak przegięte parametry, że można nimi ojechać całe boisko i okiwać każdego, a stojąc 10 metrów od bramki w ogóle w nią nie trafią. KPINA!

Odnośnik do komentarza

Też jestem trochę rozczarowany, wszystko co tu piszecie to prawda niestety :/ 5 minut doliczone to już klasyk, często nawet do pierwszej połowy xD karne z kapelusza już były, ale tutaj to jest przeginka! O albo B na padzie to w polu karnym w ogóle nie można używać ale coraz częsćiej zawodnik wpada na drugiego gdzie nie mamy nad nim kontroli i jest karny.

Odnośnik do komentarza

No a tak pojanuszować w menedżerze da się z uśmiechem na twarzy, czy też chu,jnia? W piłki na multi gram tylko na kanapie, bo na online nie mam nerwów, już raz pada rozwaliłem. Chodzi mi o to, że przecież w demo przyjemnie się pykało i aż ciężko mi uwierzyć, że aż tak mogli zepsuć grę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...