Skocz do zawartości

FIFA 15


Rekomendowane odpowiedzi

w 100% zgadzam sie z Voytkiem, choc sam lamie i robie sporo bledow. Teraz przynajmniej online od razu wiadomo z kim sie gra - obrona jak i atak jest strasznie trudna do opanowania i trzeba calkowicie zmienic myslenie, nie atakowac na pale, nie dusic kwadratu, czasami po prostu cofnac i probowac blokowac strzal. FIFA zrobila mega krok na przod pod wzgledem dryblingu i swobody ruchu zawodnikow, ale przy okazji za duzo przewagi dali zwinnym napastnikom. Podobno z nowym patchem ma to zostac wyrownane, ale jezeli ktos calkowicie sobie nie radzi w obronie, to chocby mu wspomaganie znowu wlaczyli i tak bedzie sie rozjezdzal! Mi gra sie zdecyodwanie lepiej niz w nudna 14tke, ktora opchnalem prawie 3 miesiace przed premiera, swoboda konstruowania ataku, ruchow zawodnikow, czy chocby nowy dryblig przypadly mi znacznie bardziej do gustu, niz sentyment do PESa.

Dobrze że się wstrzymałem z kupnem , panowie sprawdzcie sobie demo pesa , będziecie zadowoleni jak i może zachwyceni, król powrócił, oby online był bezlagowy to najbardziej miodna piłka jaka wyszła kiedykolwiek na konsole, polecam ;]

Gra nie roznic sie prawie niczym od dema, wiec niczym nie ryzykujesz, jezeli Ci sie podobalo...

A no i rozgraniczcie wypowiedzi osob grajacych na pastgenach -nextgenach, uzutkownikow takich jak Mersi, ktorzy wszystko nazywa skryptem i gliczem :teehee:  , tych ktorzy napierdalaja wylacznie w UT (tak - to wciaz 10 razy wiekszy arkejd niz Sezony) itp. Gre mozna sprawdzic bez problemu - wystarczy sciagnac demo i zagrac z kumplem, jak ktos cale zycie gral offline, stara obrona taktykyczna, ze wspomaganiem zawodnikow i nagle ma zderzenie z rzeczywistoscia grajac np. z o wiele lepszym od siebie zawodnikiem to nie dziwne, ze narzeka. No chyba, ze wy konczycie swoje mecze dwucyfrowymi wynikami, ja mam 3 sezony z 3 roznymi kumplami za soba i niemalze kazdy konczyl sie remisem, roznica bramek, mecze z reguly sa mega wyrownane, srednio padaja 2-3 gole na mecz, wiec chyba jednak da sie bronic...

Edytowane przez easye
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

 

jak ktos cale zycie gral offline, stara obrona taktykyczna, ze wspomaganiem zawodnikow i nagle ma zderzenie z rzeczywistoscia grajac np. z o wiele lepszym od siebie zawodnikiem to nie dziwne, ze narzeka.

Ja absolutnie nie narzekam. Nie na gre. Zwyczajnie bylem zaskoczony ze tak sie gra w normalnym swiecie. Gierka mi sie podoba, tylko wkurza ze serwery tak obciazone ze ciezko fut'a ogarniac.

Fifke polecam!

Oczywiscie tylko na prawilnym piecu :sorcerer:  z kuzni lorda Gabena.

Odnośnik do komentarza

Mam za sobą kolo 30 męczy online i nadal wkurza pływanie z pod jednej do drugiej bramki, gdzie statystyka na koniec meczu to 40 strzałów dla jednej drużyny. Nadal jest za szybko i zbyt gumowato. Sa achy i ochy ale sam gameplay siedzi w pastgenach od fify 08. Nie mecze i nie stekam ale wiem, ze więcej czasu jednak zabawie z Pesem w tym roku.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Mi nawet nie chodzi o to, że nie umiem się przed tym bronić. Chodzi o to, że w prawie każdym meczu zdarza się koleś, który robi to kilkanaście razy. Komicznie to wygląda i odbiera radochę z grania. Poza tym co ma wspólnego ze skillem ciągłe przełączanie się na obrońcę i pilnowanie czy napastnik się nie zechce urwać. Bez jaj, na tym nie powinna polegać gra w obronie. Jak piłka jest na środku to powinienem grać pomocnikiem żeby odebrać piłkę, a nie sterować obrońcą, trzymać linię i wciskać R1 żeby inny zawodnik wywierał pressing. To jest kurwa żałosne.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Ale widze, ze trzeba cos napisac, bo to co czytam na ostatnich stronach przechodzi pojecie i wlos sie jezy na glowie.

 

Po pierwsze, gra w obronie, na ktora spada tutaj tak duzy hejt. Czy z wami jest wszystko dobrze? (.....)Blablabla, (pipi)a jak baby. Mnie gra zmusila do tego, zeby sie szkolic, doskonalic, a nie plakac, ze wczesniej bylo latwiej i lepiej. Potem tacy ludzie oceniaja modele jazdy w Forzie i GT ze wszystkimi asystami wlaczonymi.

 

A co do gry z komputerem to mimo iz na Legendarnym gra sie ciezej niz na pastgenie to sporo rzeczy zaczyna mnie irytowac. Fajnie, ze AI gra madrzej, rozgrywa pilke i szuka bledu. Bezlitoscie wykorzystuje bledy jak stoperem minie sie napastnika, blednie interweniujac, ale do diaska zaczelo mi naprawde przeszkadzac, ze w polu karnym ciagnie za koszulke jak poje.bany. 

 

Co do gry w obronie i tego, że ludzie oceniają modele jazdy na asystach. To samo ma się fify i granie na asystach podań i strzałów. Nie mówiąc już o osobnikach, którym wystarczą tak na prawde dwa lub trzy przyciski. Momentum, srentum, skrypty - (pipi) prawda jeśli grają dwie osoby na sterowaniu ręcznym. 

Komputer oszukuje. To prawda. Ale da się coś z tym zrobić. Ostatnio zacząłem bawić się suwakami dotyczącymi GAMEPLAY zarówno USERA jak i CPU. Powiększyłem stopień pomyłek konsoli i gra się zbilansowała. Polecam takie rozwiązanie :) KAriera jest przyjemniejsza i nie czuje się oszukiwany przez konsole. 

 

Da sie rozpoczac kariere menadzera, w ktorej pierwsze okienko transferowe jest zamkniete dla wszystkich?

 

Tak jest tam taka opcja - "Czy wyłączyć pierwsze okno transferowe"

 

Czy ja trafię w końcu na jakiś mecz w którym przeciwnik nie będzie grał w kółko L1+ :Triangle18x18: ?

 

Najgorsze! GRam cały mecz z przewagą (ja na ręcznych - przeciwnik na pełnej asyscie). Stwarzam okazje, nawet strzelam bramke - prowadzę 1-0. A mój przeciwnik tylko ze swojej połowy L1+/\ i tak strzela mi dwie bramki. Na ręcznym sterowaniu tak łatwo by mu nie wyszło takie zagranie. 

Dlatego piszę po raz kolejny - JEŚLI NARZEKACIE NA COŚ TAKIEGO TO PRZESTAŃCIE GRAĆ W ARCADE I PRZERZUĆIE SIĘ NA SYMULACJE I STEROWANIE RĘCZNE!

 

Pozdrawiam i jeśli ktoś tutaj gra na ręcznym to proszę o kontakt. Chętnie zagram fajne mecze :)

Odnośnik do komentarza

 

Da sie rozpoczac kariere menadzera, w ktorej pierwsze okienko transferowe jest zamkniete dla wszystkich?

 

 

Tak jest tam taka opcja - "Czy wyłączyć pierwsze okno transferowe"

Wlasnie na tym polega problem. Rozpoczalem kariere i na to pytanie odpowiedz ustawilem na tak. Na poczatku wszystko ok, ale po 2och kolejkach patrze a Higuain przechodzi za 50 mln do PSG. Gram z City a tam zamiast Aguero - Cavani. Gram z Arsenalem, w napadzie za Wellbecka gra Dzeko. Dafuq.
Odnośnik do komentarza

 

Czy ja trafię w końcu na jakiś mecz w którym przeciwnik nie będzie grał w kółko L1+ :Triangle18x18: ?

a nie umiesz biegnac obronca do tylu jak widzisz ze zamierza takie podanie zrobic?

 

przecież obrona przed tym jest prosta jak drut. Zmieńcie podejście do obrony względem poprzednich części, a zacznie się wszystko kleić. Tylko te biedne dzieci polujące na strzały z daleka, ale i na nich jest sposób

Odnośnik do komentarza

 

 

Da sie rozpoczac kariere menadzera, w ktorej pierwsze okienko transferowe jest zamkniete dla wszystkich?

 

Tak jest tam taka opcja - "Czy wyłączyć pierwsze okno transferowe"

Wlasnie na tym polega problem. Rozpoczalem kariere i na to pytanie odpowiedz ustawilem na tak. Na poczatku wszystko ok, ale po 2och kolejkach patrze a Higuain przechodzi za 50 mln do PSG. Gram z City a tam zamiast Aguero - Cavani. Gram z Arsenalem, w napadzie za Wellbecka gra Dzeko. Dafuq.

 

 

To jestem prawie pewien, że wpierw wyłączyłęś a potem zacząłeś ustawiać puchary europejskie a jak skończyłeś je ustawiać to nie zwróciłęś uwagi, żę okno będzie włączone. Miałem tak pare razy. Najlepiej zmienić to okno na ostatnim miejscu zanim dasz DALEJ. 

Odnośnik do komentarza

Hej ma ktoś problem z rezerwowymi w sezonach? Sytuacja wygląda następująco: Przed meczem wybieram składy i ławkę rezerwowych - wszystko jest tak jak chcę. Jednak jeśli w trakcie meczu chcę dokonać zmiany okazuje się że 2 zawodników jest z głębokich rezerw a nie ma tych podstawowych zmienników. Gram Realem Madryt - przed meczem w rezerwach jest Isco, Arbeloa, Illaramendi, Varane, Navas, Coentrao. W trakcie meczu brakuje Isco i Arbeloi a jest 2 innych zmienników z głębokich rezerw. 

Ktoś miał podobne zdarzenie? 

Odnośnik do komentarza

Hej ma ktoś problem z rezerwowymi w sezonach? Sytuacja wygląda następująco: Przed meczem wybieram składy i ławkę rezerwowych - wszystko jest tak jak chcę. Jednak jeśli w trakcie meczu chcę dokonać zmiany okazuje się że 2 zawodników jest z głębokich rezerw a nie ma tych podstawowych zmienników. Gram Realem Madryt - przed meczem w rezerwach jest Isco, Arbeloa, Illaramendi, Varane, Navas, Coentrao. W trakcie meczu brakuje Isco i Arbeloi a jest 2 innych zmienników z głębokich rezerw. 

Ktoś miał podobne zdarzenie? 

Tak, moj znajomy skarżył się na to samo. Nic z tym nie zrobisz, czekaj na patch.

Odnośnik do komentarza

DLa wszystkich, którzy grają w ten arcade'owy tryb FUT oraz dla tych, którzy chcą mieć trochę wiecej informacji o zawodnikach w trybie menadżerwskim (a co za tym idzie lepsze transfery) podsyłam dwie stronki z zawodnikami z fify 15:

http://www.futhead.com/15/career-mode/players/all/under_26/all/all/all/all/all/all/all/attr1/table/?sort_direction=desc

http://www.fifafanatic.com/

 

enjoy!

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

PROSZĘ O POMOC i odpowiedź na moje pytanie. Mam nadzieje, że jest ktoś na tym forum kto mi wytłumaczy dlaczego ludzie grają w tę grę jak ostatnie vaginy i ustawiają się w piątkę czasem w szóstkę (defensywny pomocnik) w obronie mając na szpicy szybkiego napastnika, mając na koniec meczu 30% posiadania piłki, celność podań 31%, robiąc akcję, w których największa liczba podań to trzy a mimo to wygrywają mecze?!

Jak można tak grać ja się pytam!?

Krew mnie jasna zalewa!

Edytowane przez MacGyver_PL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...