Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem na ebayu. teraz odsyłanie itp mi nie pasuje za bardzo. jest teraz w londku 31 stopni, a jutro ma byc 35 może to to. Chciałbym mieć chociaż nadzieje że konsola nie jest z..bana

Konsola powinna działać normalnie nawet w upały, szczególnie jak jest nowa, bez kurzu w środku, itp.

 

Nie w takie upały grywałem po parę godzin na X360 i potem na XOne i konsole nigdy się same nie wyłączały.

Odnośnik do komentarza

Pojawiły się już gry GwG i można już bez problemu ściągać grę z x360 nie posiadając tej konsoli (nie ma już informacji, że to pierwszy zakup itd)

http://marketplace.xbox.com/pl-PL/Product/Plants-vs-Zombies/66acd000-77fe-1000-9115-d802584109ff?noSplash=1

 

wychodzi na to, że z Thiefem były jakieś problemy.

Edytowane przez grykom
Odnośnik do komentarza

Ostatecznie tego Thiefa nie udało mi się przycebulić. Po odpaleniu Mass Effect w ramach wstecznej kompatybilności na Xbox One (co ciekawe, już teraz jest dostępny po polsku) system odebrał to jako zalogowanie do Xbox 360 i dzięki temu zmienił mi się komunikat przy próbie zakupu Thiefa. Niestety wyskoczył inny błąd - gra nie była dostępna w regionie. Dzisiaj udało mi się jednak bezproblemowo nabyć PvZ. Mam nadzieję, że z GoW 3 będzie podobnie ;)

Edytowane przez Vexilium
Odnośnik do komentarza

Kupiłem na ebayu. teraz odsyłanie itp mi nie pasuje za bardzo. jest teraz w londku 31 stopni, a jutro ma byc 35 może to to. Chciałbym mieć chociaż nadzieje że konsola nie jest z..bana

 

Na bank nie jest to wina pogody bo moja konsola śmiga elegancko,

 

Najlepiej brać konsole z amazonu lub ze stacjonarnego skelpu zeby właśnie nie było problemów ze zwrotem

Odnośnik do komentarza

Pojawiły się już gry GwG i można już bez problemu ściągać grę z x360 nie posiadając tej konsoli (nie ma już informacji, że to pierwszy zakup itd)

http://marketplace.xbox.com/pl-PL/Product/Plants-vs-Zombies/66acd000-77fe-1000-9115-d802584109ff?noSplash=1

 

wychodzi na to, że z Thiefem były jakieś problemy.

Żeby dodać ta grę do biblioteki na Xbox One za darmo trzeba kliknąć kup czy wypróbuj?

Odnośnik do komentarza

Panowie mam pytanie otóż chcę kupić X360 i mam ofertę z mojego miasta i gość ma wgrane gry na dysk. Pytam jego czy profil daje bo skoro kupił gry przez marketplace to ma je przypisane do profilu i będzie on wymagany do ich odpalenia. Ten na to ,że wcale nie bo gry są przypisane nie do profilu a do dysku i na byle jakim profilu będę je mógł odpalić na tej konsoli. To ja się nie znam czy sobie jakieś jaja robi ? Pytam tutaj bo nie wiem czy dział Xbox 360 ktoś jeszcze przegląda.

 

Jak mogę pobrać Gears of War 3 żeby działało we wstecznej kompatybilności na X1 mimo ,że nie posiadam X360 ?

Czy split screen w grach takich jak np Halo działa we wstecznej kompatybilności ?

Jak myślicie jest szansa na te 20 najbardziej pożądanych tytułów we wstecznej kompatybilności ? (https://xbox.uservoice.com/forums/298503-backwards-compatibility)

Edytowane przez BuRRRza
Odnośnik do komentarza

A ja nadal nie mogę dodać Plants vs Zombies, wyskakuje mi "You have no valid payment options on file." (chociaż jest za darmo). Jak chcę wprowadzić moją kartę to mogę tylko na amerykańskiej stronie z adresem z USA. Jak to u Was wygląda?

Z tego co widziałem musisz mieć jakąś opcję płatności podłączoną pod konto. Pyta o adres USA bo pewnie masz takie konto. Spróbuj dodać paypala bez karty w środku.

Odnośnik do komentarza

Panowie mam pytanie otóż chcę kupić X360 i mam ofertę z mojego miasta i gość ma wgrane gry na dysk. Pytam jego czy profil daje bo skoro kupił gry przez marketplace to ma je przypisane do profilu i będzie on wymagany do ich odpalenia. Ten na to ,że wcale nie bo gry są przypisane nie do profilu a do dysku i na byle jakim profilu będę je mógł odpalić na tej konsoli. To ja się nie znam czy sobie jakieś jaja robi ? Pytam tutaj bo nie wiem czy dział Xbox 360 ktoś jeszcze przegląda.

 

Jak mogę pobrać Gears of War 3 żeby działało we wstecznej kompatybilności na X1 mimo ,że nie posiadam X360 ?

Czy split screen w grach takich jak np Halo działa we wstecznej kompatybilności ?

Jak myślicie jest szansa na te 20 najbardziej pożądanych tytułów we wstecznej kompatybilności ? (https://xbox.uservoice.com/forums/298503-backwards-compatibility)

Sprzedający ma rację. Sprzedawałem tu X360 swego czasu i już po fakcie jak sformatowałem na życzenie sprzedającego dysk i wysłałem okazało się, że jednak gry by działały bez mojego profilu. Póki ich nie skasujesz będą działać.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Panowie mam pytanie otóż chcę kupić X360 i mam ofertę z mojego miasta i gość ma wgrane gry na dysk. Pytam jego czy profil daje bo skoro kupił gry przez marketplace to ma je przypisane do profilu i będzie on wymagany do ich odpalenia. Ten na to ,że wcale nie bo gry są przypisane nie do profilu a do dysku i na byle jakim profilu będę je mógł odpalić na tej konsoli. To ja się nie znam czy sobie jakieś jaja robi ? Pytam tutaj bo nie wiem czy dział Xbox 360 ktoś jeszcze przegląda.

 

Jak mogę pobrać Gears of War 3 żeby działało we wstecznej kompatybilności na X1 mimo ,że nie posiadam X360 ?

Czy split screen w grach takich jak np Halo działa we wstecznej kompatybilności ?

Jak myślicie jest szansa na te 20 najbardziej pożądanych tytułów we wstecznej kompatybilności ? (https://xbox.uservoice.com/forums/298503-backwards-compatibility)

Sprzedający ma rację. Sprzedawałem tu X360 swego czasu i już po fakcie jak sformatowałem na życzenie sprzedającego dysk i wysłałem okazało się, że jednak gry by działały bez mojego profilu. Póki ich nie skasujesz będą działać.

 

Ok dzięki za odpowiedź. Tego szczerze nie wiedziałem

Odnośnik do komentarza

Wszystko wróciuło do normy, powyłączałem streamingi, auto wyłączania, podpiąłem konsole bezpośrednio do kontaktu, a nie do listwy, wyjąłem kable podłączyłem jeszcze raz i wszystko gra. Kamień z serca. :) . Ale mnie rozwalają te silniczki w trigerach przy forzie i gta, coś pięknego. Jeszcze pytanie, czy jest odpowiednik Themes w Ps4 na xonie, motywy, czy nie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...