Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Jest już najnowszy update dla preview. Większość najważniejszych nowych opcji już działa.

Dodana sekcja osiągnięć w bocznym panelu guide póki co nie ma jeszcze obrazka, ale działa świetnie. :fsg: Tego mi brakowało.

 

Również znakomicie działa bezpośrednie oglądanie filmów z zakładki Społeczność, przechodzenie do fullscreena, wszystko mega płynne.

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Mam takie pytanie na temat przycisków w padzie, denerwuję mnie to, że każde naciśnięcie wydaję taki odgłos jakby wciskanego przycisku, w x360 nie było słychać jak wciska się przycisk. Najgorzej jest z d-pasem. Nurtuje mnie to bo wieczorami jak dziewczyna śpi to strasznie narzeka na te dzwieki:) W każdej edycji pada tak jest?elite to samo?

Odnośnik do komentarza

Xbox live znowu padł ?

 

Mam takie pytanie na temat przycisków w padzie, denerwuję mnie to, że każde naciśnięcie wydaję taki odgłos jakby wciskanego przycisku, w x360 nie było słychać jak wciska się przycisk. Najgorzej jest z d-pasem. Nurtuje mnie to bo wieczorami jak dziewczyna śpi to strasznie narzeka na te dzwieki:) W każdej edycji pada tak jest?elite to samo?

iektóe limitki oraz elite mają ponoć cichsze bumpery. Co do reszty klawiszy to trzebaby poczytać recenzje.

Edytowane przez Kriss_Hietala
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo
 

 

Jedynie PressPlay szkoda.  :dog:

 

Szkoda PP bo Max i Kalimba to dobre gierki.

 

Same here. Max'a tylko liznąłem, ale KALIMBĘ wciągnąłem bez popity :/ 

 

Śledziłem ich profil na fajsie i niestety widziałem, że zainteresowanie ich pracą ze strony graczy było zerowe. Dosłownie.

Odnośnik do komentarza

max byl zayebisty, kalimby nawet nie lizalem bo wyglada jak guwno

 

zabicie studia ktore wyplulo maxa przypomina mi te odwiedziny tsudo kunody czy jak mu tam, mial jezdzic po studiach i kontrolowac ich prace, po kazdej wizycie kwiczał na twicie z zachwytu  - amazing job, great games, cant wait

 

a wyszlo jak wyszlo xD po prostu kur.wa żart

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Panowie co lepiej wziąść? Ten zestaw: http://www.euro.com.pl/konsole-xbox-one/xbox-one-1tb-gears-of-war-ultimate-edition-halo-5-guardians.bhtml?link=recViewed i dokupić joypad elite

czy ten: http://www.euro.com.pl/konsole-xbox-one/xbox-one-1tb-zestaw-elite.bhtml

Ten dysk w edycji elite poprawia działanie gier?

Edytowane przez Tomek P.
Odnośnik do komentarza

Jeśli koniecznie chcesz pada Elite, to ten drugi, zakładając cenę samego pada na poziomie 600 zł. W necie mało testów konkretnie konsoli Elite, ale zewnętrzne dyski SSHD przekładały się na skrócenie czasu ładowania gier, więc można założyć podobny efekt i dodatkowo prawdopodobnie nawet skrócenie ładowania menu konsoli (przynajmniej tak wynika z tego filmiku). 

 

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2016-should-you-upgrade-your-xbox-one-with-an-ssd

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...