Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie, ale testujcie chłopaki tam dobrze żebyśmy elegancką aktualizację dostali.

 

 

ehhh ciężkie życie gracza w zielonym obozie, Forza i Girsy w podobnym czasie, skąd na to czas i pieniądze  :smutas: trzeba było kupić playstation jak pan jezus powiedział. 

 

Jeszcze Mafia i gdzieś na jesieni dodatki do DKS3, a jeść trzeba 

Edytowane przez D.B. Cooper
Odnośnik do komentarza

Korzystanie ze sklepiku na PS4 może jest wygodne, ale po co tam wchodzić? Chyba tylko po to by gierki z Plusa ściągnąć, bo promocje tam to jest śmiech na sali jak porównamy to z Marketplace.

 

No chyba na odwrót. Z plusa gów.no, a promocje właśnie mają całkiem fajne w ostatnim czasie. Bloodborne GOTY za 120zł zaraz po premierze był, Sony trochę pchnęło do przodu swoją ofertę gier w wersjach cyfrowych i na prawdę warto czasami zerknąć na ich promocje.

Odnośnik do komentarza

Korzystanie ze sklepiku na PS4 może jest wygodne, ale po co tam wchodzić? Chyba tylko po to by gierki z Plusa ściągnąć, bo promocje tam to jest śmiech na sali jak porównamy to z Marketplace.

Promocje tu i tu to jedno wielkie (pipi) jeśli porównamy z PC, czasami coś fajnego wpadnie i tyle, dzisiaj wbijam zobaczyć co nowego przecenionego na ten tydzień i 50ty raz znowu gry EA czyli stary BF, Fifa i NBA  :bad:

Odnośnik do komentarza

Sam sie nad tym niedawno zastanawialem i wyszlo mi ze cenowo roznica praktycznie znikoma przy zestawie z Battlefieldem na muve. Niby konsola prawie 1500 ale po odliczeniu abonamentu xboxlive na pol roku i BFa wychodzi troche ponad 1000. To juz wole zaczekac troche i brac Ske. Co zrobilem. Niby inne zestawy beda dostepne szybciej ale jakos mam dziwna ochote na cos w klimatach I WW.

Edytowane przez decoyed
Odnośnik do komentarza

S-ka prezenuje się bardzo fajnie i z chęcią bym wymienił, ale mało gram na xboxie, a i uwielbiam jego kulturę pracy :)

 

Szkoda jedynie, że Microsoft nie dodał np. przycisku Share do pada, kombinacje aby zrobić screena czy film są mało wygodne.

Edytowane przez Moldar
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Sam sie nad tym niedawno zastanawialem i wyszlo mi ze cenowo roznica praktycznie znikoma przy zestawie z Battlefieldem na muve. Niby konsola prawie 1500 ale po odliczeniu abonamentu xboxlive na pol roku i BFa wychodzi troche ponad 1000. To juz wole zaczekac troche i brac Ske. Co zrobilem. Niby inne zestawy beda dostepne szybciej ale jakos mam dziwna ochote na cos w klimatach I WW.

Live i tak trzeba bedzie przeciez sobie zostawic, a nawet jakby ktos chcial kupic multiplayerowa konsole wylacznie do singla to wszystkiego za wiecej niz 250 zl nie sprzeda. 

Gdybym mial brac One teraz 1 TB, badz 2 TB, to chyba bym na Ske mimo wszystko poczekal (choc biala w ogole mi nie pasowala).

Stare konsole jeszcze spadna - za swoja odswiezana dalem niecale 850 zl, cena ich zakupu jest wyjatkowo niska, wiec mozliwe, ze beda jeszcze tansze.

Dla mnie wybor jest prosty - albo po taniosci stara wersja dla paru gier, albo jak ktos chce wiekszy dysk i nie ma cisnienia niech czeka na promocje z Ska.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...