Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

taka drobna sugestia zawczasu żeby później nie było wyciągania konsekwencji - droga zaczyna lekko prowadzić w stronę CW. skupcie się więc na temacie i jego przeznaczeniu.

 

Masz rację.

 

TYLKO XBOX!!!

 

;)

Odnośnik do komentarza

Jutro jadę odebrać XBOXA. Jakie gry polecacie? Biorę z Kinectem, 2 pady i Forza 5 ale co jeszcze? :D Hehe

 

To jest jakiś kiepski żart? Mój post, który oczekiwał na moderację miał z 5 linijek długości, a moderator wszystko wymazał i wstawił to co u góry przekreśliłem. Co to ma być?

Edytowane przez FlyJackie
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Spencer o family sharing - cały czas chcą to wprowadzić zarówno dla gier cyfrowych jak i pudełkowych:

 

http://www.psxextreme.info/topic/103224-xbox-one-news-bez-komentarzy/?p=3122356

 

Jeśli to zrobią, to Xone będzie miał system bliski doskonałości :)

 

Muszą tylko obejść brak DRM żeby nie było nadużyć przez cebularzy *tfu*.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Jutro jadę odebrać XBOXA. Jakie gry polecacie? Biorę z Kinectem, 2 pady i Forza 5 ale co jeszcze? :D Hehe

 

Jak dwa pady, to chyba można polecić Killer Instinct (cyfrowa dystrybucja) - wersję z jedną postacią można ściągnąć za darmo, to sobie sprawdzisz.

Odnośnik do komentarza

Dzięki za rady chłopaki, ale mój post brzmiał zupełnie inaczej moderacja go edytowała i napisała po swojemu. Akurat to jakie gry chcę kupić to wiem. Zastanawiam się czy po raz drugi kupować CODA, bo nie mam żadnej strzelanki na wakacje heh (BF to nie moje klimaty, wolę bez pojazdów i map wielkości Rosji).

Edytowane przez FlyJackie
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Niestety nie mogę Ci doradzić z pierwszej ręki, ale z tego co czytałem w necie, to Plantsy zbierają zadziwiająco dobre opinie. Oczywiście ludzie chwalą też TF, ale gra jest zoptymalizowana jak odpad z Kaszanka Zone.

Odnośnik do komentarza

@hav3n

 

No właśnie chyba to będzie dobra opcja, tym bardziej że gra jest tania, więc nic nie szkodzi wypróbować.

A jak tam z multi jest? Kulturka na czacie? Cisza na czacie? Czy gimby szalejo?

I ogólnie dużo map?

Bo postaci jest po 4 czy tam 5 w każdej ze stron i mają stałe 'bronie' tak?

 

@wrog

 

grałem w bętę na PC i było spoko, potem grałem u kolegi sporo na PC w pełną i już średnio,

ale chyba dlatego, że ja wolę fpsy na padzie. Tylko problem jest taki, że spodziewałem się większej ilości broni,skinów i oczywiście mechów i ich konfiguracji w pełnej wersji, a ogólnie wyszło niewiele więcej od bety ostro uogólniając.

 

ciężki orzech do zgryzienia

Edytowane przez FlyJackie
Odnośnik do komentarza

Niestety Plantsy nie sa zbytnio rozbudowane. Nie znam dokladnej liczby map ale jest ich raczej malo. Kazda ze stron ma po 5 ze stala bronia i trzema roznymi perkami. Ogolnie gra nie jest jakas ogromna ale gra sie miodnie :) Na czacie nie slyszalem zadnej wiochy a gram tylko z randomami.

Edytowane przez hav3n
Odnośnik do komentarza

Dzięki za rady chłopaki, ale mój post brzmiał zupełnie inaczej moderacja go edytowała i napisała po swojemu. Akurat to jakie gry chcę kupić to wiem. Zastanawiam się czy po raz drugi kupować CODA, bo nie mam żadnej strzelanki na wakacje heh (BF to nie moje klimaty, wolę bez pojazdów i map wielkości Rosji).

W BF jest też TDM.

 

Odnośnik do komentarza

 

Dzięki za rady chłopaki, ale mój post brzmiał zupełnie inaczej moderacja go edytowała i napisała po swojemu. Akurat to jakie gry chcę kupić to wiem. Zastanawiam się czy po raz drugi kupować CODA, bo nie mam żadnej strzelanki na wakacje heh (BF to nie moje klimaty, wolę bez pojazdów i map wielkości Rosji).

W BF jest też TDM.

 

Wiem, ale BF3 i BF4 grałem na innych platformach i mi nie podchodzi ogólnie. Co innego Hardline (grałem w betę na PS4) , ale i tu nie jestem pewien zakupu.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

titanfall można za mały hajs kupić teraz, a po premierze obstawiam ze ilość graczy wystrzeli w górę. imo tf>cod ghost a swego czasu coda grałem sporo.

no i jest jedna zaleta TF, nie ma tam kamperstwa jak w codzie i bf-ie ta gra wymaga byc w ruchu nawet z snajpą w ręku.

no żeby nie mówić jaki ten titanfall cudowny to gra wygląda jak na x360 i potrafi chrupnąć, ale zabawa świetna, miałem przedwczoraj epicką akcje ale w euforii nie nagrałem wydarzenia :< 3 tytany rozwaliłem+2 grupki gruntów i 2 pilotów w 15 sekund. fak jeee

Odnośnik do komentarza

Panowie jaki region i kraj macie ustawiony ? dałem Anglię lepiej to czy USA i czy u was kinect czasami zamula chodzi o gesty w sensie działać działają dobrze ale jak na coś klikam dłonią zapala się na zielono  nie przechodzi dalej menu to samo w kinect sport rivals, głupie skip musiałem wciskać na padzie no chyba, że robiło się tak bo w tle konsola ściągała grę ? Komendy głosowe kox, samo sterowanie i granie w Rivals miodzio mam ochotę na całą wersję, a RYSE wygląda kosmicznie i to w 900p lepszej grafy nie było dane mi oglądać jeszcze! 

Edytowane przez Soul
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...