Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Sprawa jest prosta.

 

Wiesz na ile MS wycenił osobnego Kinecta 2.0? Pewnie nie :)

 

Na 200$

 

Teraz sobie pomyśl - kupujesz konsolę z Kinectem za 200 zł więcej, stwierdzisz, że Ci nie jest potrzebny i sprzedajesz luzem za co najmniej 300 zł.

 

Nie można na tym stracić.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

No właśnie mi się zdaje, że komendy głosowe i skype to fajna sprawa. Ciekawie będzie sobie zrobić konfę z ludźmi z którymi gram i zobaczyć jak wyglądają na żywo hehe ;p Gry na kinecta mnie osobiście średnio jarają, ale dla rodziny to fajna sprawa, a jak przyjdą znajomi to też można pyknąć w jakieś dance central czy inne kinect sports.

 

Kinect Sports pod znajomych to ogromne pokłady fajnej zabawy. Bawimy się przy tym rewelacyjnie, bo na bok odchodzi wszystko inne, liczy się tylko rywalizacja. Wkręca to nieziemsko.

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Kinect Sports Rivals to mus na imprezy - SingStar już się powoli przejada, a właściwie to nie wszyscy chcą śpiewać :P, a pozytywne opinie o zabawie z Kinectem to słyszę nawet przypadkiem na imprezach od ludzi co żadnych konsol nie mają tylko gdzieś u kogoś na popijawie grali.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

dla aktywnych (żon, dziewczyn, także kolesi) warta polecenia jest aplikacja fitness - zrobiona jakby projektowało ją NASA - każdy ruch badany jest czy został prawidłowo wykonany, liczona jest intensywność ćwiczeń, napięcie każdego z mięśni, porównianie naszych wynikow do innych w naszym wieku, badanie tętna po kolorze skóry

 

i to wszystko w cenie wykupionego golda - od jogi, przez fitness, po ćwiczenia rąk i pleców.

Odnośnik do komentarza

No właśnie mi się zdaje, że komendy głosowe i skype to fajna sprawa. Ciekawie będzie sobie zrobić konfę z ludźmi z którymi gram i zobaczyć jak wyglądają na żywo hehe ;p Gry na kinecta mnie osobiście średnio jarają, ale dla rodziny to fajna sprawa, a jak przyjdą znajomi to też można pyknąć w jakieś dance central czy inne kinect sports.

Bierz z kinectem, super sprawa obsługa konsoli, zawsze będziesz mogł powiedziec xbox record that jak wyjdzie ci jakas kozacka akcja i nie ma co obawiać sie szpiega. Warto dodać że video konferencje działają do 4 osob i smiga to naprawdę rewelacyjnie, jakiś czas temu gadałem tak z zeratulem, wrogiem i bar7hem hehe

 

Serio szkoda pozbywać sie fajnych funkcji tym bardziej że nie ma zbyt dużej różnicy w cenie... Praktycznie każdy z nas co już ma xbox one był mega negatywnie nastawiony do kinecta, a po chwili obcowania z kamerka wszystko przemija i jestem przekonany że nikt nie myśli o sprzedaniu kamerki

Odnośnik do komentarza

Ja chce kupić xboxa na premierę halo 5 ale ma pytanko do kolegów co siedzą w temacie. Z exow co wyszły i wyjdą interesuje się forza 5 i horizon 2, sunset overdrive (tu czekam na recki), quantum break i halo 5. Tutaj moja lista się kończy co jest troszkę smutne. Zakładając że halo 5 wyjdzie w październiku 2015 to halo i quantum break to jedyne ciekawe gry ex na xboxa w 2015?

 

Dead rising 3 ogram na pc, titanfall też na pc a multiplatformy to nie powód zakupu konsoli jak się ma ps4, mocny pc ( wiesiek full hd) i wii u.

 

Co jeszcze jest zapowiedziane na przyszły rok. Co mógłbym ograć aby xbox one mi się zwrócił.

 

W przypadku 360 kupiłem na premierę gears of war i wtedy ms sypał grami z moim ulubionym pgr 3 na czele. Pod koniec życia konsoli ostatnie 3 lata niestety exow było jak na lekarstwo. Ostatnie dobre exy to gears of war 3, forza 4 i halo 4. Poza tym ps 3 pod koniec generacji wygrywało. Boje się że teraz od początku jest posucha w temacie exow. To że ps4 wolno się rozkręca to wiem bo tak bylo w przypadku ps3. Mam wrażenie że ta generacja multiplatformami stoi a mnie multiplatformy nie interesują przy zakupoe xboxa.

 

P.s. crackdown 3 nikogo odkąd się od 2 odbiłem

Halo5, quantum break pierwsza połowa 2015, fable legends lato, forza 6, phantom dust, inside, może gra od platinium czy crackdown. Pamiętaj że MS często zapowiada też gry krótko przed premierą, FH2 czy H:MCC zapowiedzieli 3-4mc przed, więc może jeszcze coś dojdzie.

 

co do crackdown to robią go kolesie od jedynki, dwójka była robiona przez 1,5roku przez jakiś no nameów.

Odnośnik do komentarza

Każdy kto się wacha czy kupić teraz xbona czy ps4 , zdecydowanie polecam xbona. Line up na ten rok o niebo lepszy , trzeba być ślepym żeby tego nie widzieć . W 2015 r to już trochę inna sprawa bo wyjdą tez mocne tytuły na sonke. Jednak na obecny czas powiem tyle - tylko xbox !

.Ja się pytam gdzie jest ten Line up o niebo lepszy ? Jest minimalnie lepszy jedynie dzięki SO taka prawda.

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza

 

 

Każdy kto się wacha czy kupić teraz xbona czy ps4 , zdecydowanie polecam xbona. Line up na ten rok o niebo lepszy , trzeba być ślepym żeby tego nie widzieć . W 2015 r to już trochę inna sprawa bo wyjdą tez mocne tytuły na sonke. Jednak na obecny czas powiem tyle - tylko xbox !

.Ja się pytam gdzie jest ten Line up o niebo lepszy ? Jest minimalnie lepszy jedynie dzięki SO taka prawda.

Sunset, FH2, Halo Collection na Xbona, na Ps4 Driveclub to jest 3-1 no to chyba wyraźnie widać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...