Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Każda gra (cyfra, płyta) może działać w tle i czekać aż do niej wrócimy - nawet po uśpieniu konsoli i jej wybudzeniu. W danym momencie możemy mieć jednak aktywny w ten sposób tylko jeden tytuł. Włączenie kolejnego po prostu zamknie poprzedni. Apek może być kilka jednocześnie (chyba 6, ale nie jestem teraz pewny) i między nimi da się przełączać szybko, bez konieczności ponownego otwierania od zera.

Edytowane przez wrog
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

chce dodać ze w tym temacie od 3 czerwca do dzis jest nabite 13 stron a cały temat ma 16 :D już pisałem kilkukrotnie co sądzę o ps4 vs xbone. miałem ps4 od premiery, ograłem te 2 gry którymi sie jarałem a potem nic, konsola sie kurzyła, był okres że chyba od grudnia do premiery infamuse ss konsola była wyłączona w stand by. exy na ps4 na tą chwile mnie nie jarają w planie wydawniczym, a excluzywne dlc czy bety\alfy to sobie wsadźcie. no to w maju tak patrze na termin wydawniczy xboxa i kupa exów wartych ogrania. klocek smiga aktualnie po 12h dziennie, podbiłem swój gamescore juz o 1000pkt. (niecałe 3 tyg konsoli w domu) jak na niedzielniaka i tak spoko.  Na tą chwile XBOX>ps4 dla mnie pod względem exów i uslug sieciowych+ kinect i tvtvtvttvtv. jak bede chciał ograć multiplatformy warte uwagi to odpale na pc, bo mam warunki. napewno jeszcze zawita u mnie ps4 w przyszłosci, ale napewno nie kupie go "pełną kwote" tylko wezme z doskoku zamaist telefonu w sieci komórkowej jako bonus.

ogólnie tez stawiam równanie x360>>>> ps3.

Odnośnik do komentarza

Ja chce kupić xboxa na premierę halo 5 ale ma pytanko do kolegów co siedzą w temacie. Z exow co wyszły i wyjdą interesuje się forza 5 i horizon 2, sunset overdrive (tu czekam na recki), quantum break i halo 5. Tutaj moja lista się kończy co jest troszkę smutne. Zakładając że halo 5 wyjdzie w październiku 2015 to halo i quantum break to jedyne ciekawe gry ex na xboxa w 2015?

 

Dead rising 3 ogram na pc, titanfall też na pc a multiplatformy to nie powód zakupu konsoli jak się ma ps4, mocny pc ( wiesiek full hd) i wii u.

 

Co jeszcze jest zapowiedziane na przyszły rok. Co mógłbym ograć aby xbox one mi się zwrócił.

 

W przypadku 360 kupiłem na premierę gears of war i wtedy ms sypał grami z moim ulubionym pgr 3 na czele. Pod koniec życia konsoli ostatnie 3 lata niestety exow było jak na lekarstwo. Ostatnie dobre exy to gears of war 3, forza 4 i halo 4. Poza tym ps 3 pod koniec generacji wygrywało. Boje się że teraz od początku jest posucha w temacie exow. To że ps4 wolno się rozkręca to wiem bo tak bylo w przypadku ps3. Mam wrażenie że ta generacja multiplatformami stoi a mnie multiplatformy nie interesują przy zakupoe xboxa.

 

P.s. crackdown 3 nikogo odkąd się od 2 odbiłem

Odnośnik do komentarza

To znaczy tak - gram w FIFE, nagle mowię "Xbox, go to Titanfall" i odpala mi grę w moment, ale FIFE musze pozniej odpalac raz jeszcze. Natomiast jakos ostatnio wyłączyłem konsole, jak byłem na pauzie w Dead Rising 3, odpalam konsole następnego dnia, włączam Dead Rising i gra rusza z tej pauzy, w momencie w którym skończyłem :) a mam go pudełkowego ;)

 

Ale jakos nie zwracałem na to uwagi, sprawdze w wolnej chwili jak to dokładnie wyglada.

Mnie tylko zastanawia, ile konsola żre prądu jak nie jest do końca wyłączona?
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

no teoretycznie scalbound to coś dziwne al'a monster hunter, indyki (cup head) fable legends, ta bijatyka z trailera na e3. pewnie wyjdzie jeszcze gier na 2015, pokazali sporo na ten rok wiec na 2015 zostawili sobie pewnie na e3 2015, no i jeszcze crapdown 3 halo 5 i quantum break.

 

w tym roku sunset forza i halo'sy z najwazniejszych tytułów

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

To znaczy tak - gram w FIFE, nagle mowię "Xbox, go to Titanfall" i odpala mi grę w moment, ale FIFE musze pozniej odpalac raz jeszcze. Natomiast jakos ostatnio wyłączyłem konsole, jak byłem na pauzie w Dead Rising 3, odpalam konsole następnego dnia, włączam Dead Rising i gra rusza z tej pauzy, w momencie w którym skończyłem :) a mam go pudełkowego ;)

 

Ale jakos nie zwracałem na to uwagi, sprawdze w wolnej chwili jak to dokładnie wyglada.

Mnie tylko zastanawia, ile konsola żre prądu jak nie jest do końca wyłączona?

 

 

Kiedyś policzyłem - cały miesiąc na czuwaniu = kilkanaście zł miesięcznie. 

Odnośnik do komentarza

Ja chce kupić xboxa na premierę halo 5 ale ma pytanko do kolegów co siedzą w temacie. Z exow co wyszły i wyjdą interesuje się forza 5 i horizon 2, sunset overdrive (tu czekam na recki), quantum break i halo 5. Tutaj moja lista się kończy co jest troszkę smutne. Zakładając że halo 5 wyjdzie w październiku 2015 to halo i quantum break to jedyne ciekawe gry ex na xboxa w 2015?

 

Dead rising 3 ogram na pc, titanfall też na pc a multiplatformy to nie powód zakupu konsoli jak się ma ps4, mocny pc ( wiesiek full hd) i wii u.

 

Co jeszcze jest zapowiedziane na przyszły rok. Co mógłbym ograć aby xbox one mi się zwrócił.

Pewniaki na 2015 to na razie Fable Legends, Quantum Break i Halo 5: Guardians. Możliwe to Phantom Dust i Scalebound. MS raczej zawsze koncentruje się na danym roku, więc na konkrety trzeba będzie poczekać.

Edytowane przez wrog
Odnośnik do komentarza

Panowie mam serio pytanie xbockiego nooba, bo opinie są sprzeczne w necie, neogaf sam też chyba nie wie, zależy kto skąd pisze. 

 

Wiemy, że wywalenie Kinecta dało więcej mocy X-owi i teraz będą dwie wersje: z Kinecktem i bez niego. 

 

Pytanie: Czy to oznacza, że wersja z Kinectem jest słabsza i będzie mieć słabsze możliwości i lepiej kupować wersję bez niego, czy to pitolenie sonoklapków na forumkach?

Odnośnik do komentarza

Pitolenie. To chodzilo o uwolmienie mocy gpu dla devow. Mattric chcial aby kazda gra miala jakies Kinectowe ficzery dlatego zablokowali 10% mocy. Teraz jest wybor - Wiesiek 3 nie bedzie korzystal z Kinecta wiec cala para idzie w gre. Komendy jak "snap" czy "recorde that" sa systemowe I beda dzialac zawsze.

Edytowane przez hav3n
Odnośnik do komentarza

to czy kupisz taką wersję czy taką nic nie zmienia

 

masz konsolę z kinectem ale dev pisze grę bez jego bajerów to gpu konsoli dodatkowo ma +10% mocy dla deva.

 

 

najlepsze były pytania "czy jak odłączę kinecta konsola będzie chodzić szybciej?" xD

 

Edytowane przez kermit
Odnośnik do komentarza

Panowie mam serio pytanie xbockiego nooba, bo opinie są sprzeczne w necie, neogaf sam też chyba nie wie, zależy kto skąd pisze. 

 

Wiemy, że wywalenie Kinecta dało więcej mocy X-owi i teraz będą dwie wersje: z Kinecktem i bez niego. 

 

Pytanie: Czy to oznacza, że wersja z Kinectem jest słabsza i będzie mieć słabsze możliwości i lepiej kupować wersję bez niego, czy to pitolenie sonoklapków na forumkach?

To tak nie działa. Tutaj masz wszystko opisane: http://news.xbox.com/2014/06/xbox-one-xdk-qa

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No właśnie mi się zdaje, że komendy głosowe i skype to fajna sprawa. Ciekawie będzie sobie zrobić konfę z ludźmi z którymi gram i zobaczyć jak wyglądają na żywo hehe ;p Gry na kinecta mnie osobiście średnio jarają, ale dla rodziny to fajna sprawa, a jak przyjdą znajomi to też można pyknąć w jakieś dance central czy inne kinect sports.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...