Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Analogi w padzie od łana są wytrzymałe? Pytam się bo na DS4 musiałem kupić nakładki aby guma nie poszła

 

Takie rzeczy tylko na plejstejszyn ;)

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Są w chuj wytrzymałe, nie ma już takiej gumy co w padzie na X360, że schodziła po używaniu. 

 

Po dwóch latach intensywnego używania pada od X360 na lewym analogu nie miałem gumy tylko plastik. ;)

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Są w chuj wytrzymałe, nie ma już takiej gumy co w padzie na X360, że schodziła po używaniu. 

Akumlatorki trzymają te 10-12h? Jak to wygląda z ładowaniem - tak samo jak przy padzie od 360? 

 

Ile przy podłączeniu konsoli trzeba czekać aż cały update się pobierze? Lepiej wybrać polski czy eng dash (tj. to samo jak na ps4 - polski=polski język w exach? jeżeli tak, to podziękuję za ten polski).

 

Jak wygląda sprawa live'a - wykupiony na jednym acc działa na wszystkich? 

 

Czy jeżeli nigdy nie grałem w Halo, to remaster jest dobrym sposobem na spróbowanie, czy lepiej to sobie odpuścić?

 

Ekipa z forum gra coś razem, czy każdy jest raczej wolnym strzelcem (pytam się, bo xa ma tak mało chłopa).

 

I ostatnie, czy to pudło naprawdę się tak źle prezentuje pod TV? 

 

Zadaje te pytania, bo moja plejka jak wiadomo ostatnio była reanimowana i nie wiem czy padnie za miecha, rok czy będzie działać i działać. Wole się zabezpieczyć i mieć jakąś opcje zapasową (a nóż mi się spodoba, to sobie na xa przejdę w całości). 

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Nie wiem ile trzymają aktumulatorki, mi baterie dołączone do zestawu pozwoliły na 45-50h grania. 

 

Jak podłączałem konsolę czekałem ok. 5-10 minut, nie pamiętam dokładnie na pobranie updatu, instalację oraz restart konsoli. To chyba waży ok. 300mb.

 

Co do dasha to tak, polski=chyba tylko pl dubbing. Niestety.

 

Co do grania to mieliśmy grać w plantsy ale jakoś ludki nie mogą się zgrać, w Horizon też mamy podobno grać. :reggie:

No, ale Wiedźmin..... :P

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

Są w chuj wytrzymałe, nie ma już takiej gumy co w padzie na X360, że schodziła po używaniu. 

Akumlatorki trzymają te 10-12h? Jak to wygląda z ładowaniem - tak samo jak przy padzie od 360? 

 

Ile przy podłączeniu konsoli trzeba czekać aż cały update się pobierze? Lepiej wybrać polski czy eng dash (tj. to samo jak na ps4 - polski=polski język w exach? jeżeli tak, to podziękuję za ten polski).

 

Jak wygląda sprawa live'a - wykupiony na jednym acc działa na wszystkich? 

 

Czy jeżeli nigdy nie grałem w Halo, to remaster jest dobrym sposobem na spróbowanie, czy lepiej to sobie odpuścić?

 

Ekipa z forum gra coś razem, czy każdy jest raczej wolnym strzelcem (pytam się, bo xa ma tak mało chłopa).

 

I ostatnie, czy to pudło naprawdę się tak źle prezentuje pod TV? 

 

 

Na tanich akumulatorach GP 2500/2700 pad trzyma 30-40h.

 

Język = zmiana regionu = zmiana regionu Marketplace / można zmieniać co chwilę.

 

Xone ściąga update'y pełną prędkością łącza.

 

Halo: MCC to najlepszy stosunek zawartości do ceny jaki w życiu widziałem, więc raczej warto ;)

 

Wcale mało nie gra, mam praktycznie samych ludzi z foruma od czasów X360 (chyba 106 osób) i co najmniej 40 ma Xone. Wieczorami mam zawsze po kilkanaście osób aktywnych. Jak będziesz chciał grać z innymi to nie ma problemu, Xone jest bardzo społecznościowy.

 

Konsola wygląda świetnie. Nie wiem kto Ci nagadał, że wygląda źle :) Wysoka jakość wykonania bije od tego pudła :)

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

1) pad dziala na eneloopach ze 40h

 

2) nie wiem, ale serwery smigaja szybko, z jezykami jest tak jak piszesz

 

3) dziala na wszystkich

 

4) bardzo dobrym, tez nie gralem i zremasterowana 1ka mi sie bardzo podobala

 

5) gra, malo nas ale przez to wszyscy sie znaja :P

 

6) prezentuje sie super, konsola jest swietnie wykonana

Odnośnik do komentarza

Dzięki Panowie za informacje :lapka:

 

Jak to jest ze słuchawkami wiecie może czy można do xo podłączyć DAC'a (usb port)? Spotkałem się z informacją, że można i działa świetnie, ale wolałbym usłyszeć to tu na forumku. Inna sprawa, która mnie nurtuje to E3, konsole bym kupił już teraz (hajs leży), ale cykam się trochę że M$ jednak wypuści z kapelusza slimke, a taką bym wziął z otwartymi rękoma, bo miejsca pod TV nie mam tak dużo (aktualnie stoi tam PS4/3 - lekka beka że na 3 grałem więcej od premiery 4 nie licząc czasu od 19 maja, bo wiedźmin  :sorcerer:).

 

Następne pytania:

- Czy mogę wymienić dysk na większy lub podpiąć pod usb np. 500gb (pod ps4 nie działa)

- Czy Sunset/Forza H2 (to taki DC tylko z otwartym światem ta?) i opłaca się zakupić w aktualnej cenie (nie mam PC więc Ryse'a w sumie też bym ograł, bo od zawsze jarałem się klimatami Starożytnego Rzymu). Od razu mówię, że Forza 5 mnie nie jara - nie lubię symulatorów. 

- Zdrapki na allegro z livem są czyste (ceny są różne)? Nie chcę kupować tego z jakiegoś kradzionego źródła, bo Sony na ps4 za to karało więc m$ pewnie też to robi.  

 

Down

Chyba właśnie tak zrobię i poczekam do konfy M$.

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

wymienić nie ale podpiąć jak najbardziej.

nie wiem po ile teraz chodzą ale o SO same pozytywy czytam a FH2 to czysty fun i brak ograniczeń.

 

poczekaj te parę dni, chyba nie umrzesz od tego. zobaczysz co na E3 powiedzą, czy slimka czy coś tam to zdecydujesz czy brać teraz czy za jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Dzięki Panowie za informacje :lapka:

 

Jak to jest ze słuchawkami wiecie może czy można do xo podłączyć DAC'a (usb port)? Spotkałem się z informacją, że można i działa świetnie, ale wolałbym usłyszeć to tu na forumku. Inna sprawa, która mnie nurtuje to E3, konsole bym kupił już teraz (hajs leży), ale cykam się trochę że M$ jednak wypuści z kapelusza slimke, a taką bym wziął z otwartymi rękoma, bo miejsca pod TV nie mam tak dużo (aktualnie stoi tam PS4/3 - lekka beka że na 3 grałem więcej od premiery 4 nie licząc czasu od 19 maja, bo wiedźmin  :sorcerer:).

 

Następne pytania:

- Czy mogę wymienić dysk na większy lub podpiąć pod usb np. 500gb (pod ps4 nie działa)

- Czy Sunset/Forza H2 (to taki DC tylko z otwartym światem ta?) i opłaca się zakupić w aktualnej cenie (nie mam PC więc Ryse'a w sumie też bym ograł, bo od zawsze jarałem się klimatami Starożytnego Rzymu). Od razu mówię, że Forza 5 mnie nie jara - nie lubię symulatorów. 

- Zdrapki na allegro z livem są czyste (ceny są różne)? Nie chcę kupować tego z jakiegoś kradzionego źródła, bo Sony na ps4 za to karało więc m$ pewnie też to robi.  

 

Nie będzie Slimki, będzie zwykła z dyskiem 1Tb, nowym padem, który ma wejście na minijack i Halo: MCC w zestawie za 400$.

 

Możesz pod USB podłączyć HDD do 16 Tb, działa tak samo jak wewnętrzny (gry itp.).

 

Sunset i Horizon 2 to topowe gry. Ryse bym brał na końcu jak już wszystko ograsz. W Forza 5 można ustawiać asysty jak się chce i dopasować poziom trudności opanowania uta do swoich upodobań.

 

Kody na Live najlepiej brać z keye.pl. 12 miesięcy jest chyba teraz za 135 zł.

Odnośnik do komentarza

Aktualnie konsola jest mało awaryjna i cicha, więc nie wiem czy daliby radę osiągnąć to samo w mniejszej obudowie już teraz. O ile w przypadku PS4 na pewno można sporo poprawić, to XOne wypada dobrze.

 

Też polecam aku paluszki.

 

Co do wyglądu, to konsola jest duża, ale ładnie wykończona. Najlepiej wygląda włączona, kiedy na biało świeci się logo Xbox, fajny detal.

Odnośnik do komentarza

Dobra Pany zamówione, we wtorek może dojdzie (zrobię foty jak dojdzie, żeby Lem nie pitolił że mam wyimaginowany sprzęt jak on). 

 

Dzięki za te wszystkie szybko podane informacje, w necie bym tego szukał i szukał, a tu pomogliście w miły sposób - także wasze zdrowie.

 

giphy.gif

 

Czuję moją banicje w dziale ps4.

Edytowane przez Starh
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dobra Pany zamówione, we wtorek może dojdzie (zrobię foty jak dojdzie, żeby Lem nie pitolił że mam wyimaginowany sprzęt jak on). 

 

Dzięki za te wszystkie szybko podane informacje, w necie bym tego szukał i szukał, a tu pomogliście w miły sposób - także wasze zdrowie.

 

giphy.gif

 

Czuję moją banicje w dziale ps4.

:hi:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...