Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko może mu chodzi o to że ja mam świeże konto, tzn miałem już konto MS na Skype i na nie się wpisałem się na kosoli, ale nigdy wcześniej nie posiadałem X360 i nie miałem nigdy Golda, dopiero jak kupowałem EA ACCESS podawałem dane do rozliczeń.

 

Mniejsza z tym, napisałem już reklamację do keye.pl zobaczymy jak oni się ustosunkują, dopiero po tym będę pisał lub dzwonił do supportu.

 

Tak jak pisałem wcześniej, po wpisaniu kodu wyskakuje mi, że kod jest na 3 miesięczną subskrypcję Live Gold, dopiero jak chcę zatwierdzić to wyskakuje że "coś poszło nie tak, spróbuj później"

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

screenshot2015-06-05aw3sta.png

 

W zestawie z Halo: MCC:

 

 

There's only one place to play the best exclusives and biggest blockbusters this year, like Halo 5: Guardians, Rise of the Tomb Raider, and Forza Motorsport 6. Experience the most advanced multiplayer on Xbox Live, powered by hundreds of thousands of servers that maximize performance while reducing lag and cheating. And quickly switch back-and-forth between games, live TV, and apps. Now includes a 1TB hard drive for storing games and media, a controller with a 3.5mm headset jack, and Halo: The Master Chief Collection, the definitive Halo experience on Xbox One. Play through The Master Chief's entire story with Halo Combat Evolved: Anniversary, newly remastered Halo 2: Anniversary, Halo 3, and Halo 4.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Po uj Ci dysk 2tb? xd

Kupiles XO kilka dni temu z jedna gra i madry :P Ja mam XO prawie od premiery i jakis czas temu musialem kupic HDD 2TB bo brakowalo miejsca.

 

#gamesgamesgames

 

Dopiero? Ja po trzech miesiącach już miałem full :D  Pamiętajcie o tym, że z czasem gry będą ważyć coraz więcej, także te standardowe "500" GB  to na samo Games with Gold będzie :P

Odnośnik do komentarza

Ogolnie zewnetrzny dysk jest bardzo wygodny bo nawet jak w przyszlosci kupisz inny model konsoli to tylko podpinasz HDD pod usb i masz wszystkie swoje gry na nowej konsoli ;)

Tak wiem, ale chciałbym mieć wszystko w jednym miejscu, a nie jakies zbędne kabelki wystające z tyłka konsoli ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...