Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej wejdz na xbox.com i napisz/zadzwon do supportu w sprawie pada i glosnej konsoli. Bedziesz mial rzetelna odpowiedz. Powiedz ze pad od nowosci ma luzy na analogach. Ja stawiam na to ze Ci uznaja gwarancje.

 

konsola prezentuje sie milion razy lepiej na zywo niz w internecie, pad to jest mistrzostwo swiata :banderas: warto kupic akumulatorki zwlaszcza sanyo eneloop

Od jakiegos juz czasu jest to Panasonic Eneloop. Sanyo zostalo przez nich wykupione i ukazala sie nowa wersja tych akumulatorkow, ponoc ulepszona. Edytowane przez LordV
Odnośnik do komentarza

Swoją drogą znalazłem ładowarkę do bateryjek hue nie wiem jak ona się ostała (xa sprzedałem w 2008 xD), ale git że jest zawsze to $ w kieszeni (akurat na akumulatorki). Teraz sobie dopiero przypomniałem, że na xie wystarczy wymienić bateryjki i pad śmiga zamiast czekać x czasu aż się naładuje  :woot:

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

 

Tak, po staremu poświęcasz minutę raz na 40 godzin gry i zapominasz co to kable do ładowania.

Ja co 4h zmieniam pada przy wieśku na ps4 ;d Ostatnio zapomniałem naładować jednego (tj nie wpiąłem go podczas grania innym) - mina bezcenna jak podczas questa musiałem przestać grac  :/

 

Dlatego staroświeckie baterie są najlepszym rozwiązaniem. W XONE pozbyli się tej chamskiej kieszeni na paluszki jaka była w x360 i jest super. Pad doskonale leży w łapach :) Ja  gram na akumulatorkach Energizer, które wytrzymują spokojnie jakieś 30-40h grania. 

Xbox jest mało fotogeniczny. Na zdjęciach wygląda zdecydowanie gorzej niż w realu. Kiedy wypakowałem i ustawiłem swoją konsolkę, moja pierwsza myśl to - wow jak to fajnie wygląda. Konsola jest mega cicha, zewnętrzny dysk który do niej podpiąłem ( desktopowy Seagate) robi więcej hałasu niż ona sama. Dla niektórych minusem jest potężny zasilacz i to, że szybko zbiera kurz. Do jego ścierania koniecznie używaj czegoś miękkiego ;) 

Tak BTW witamy w naszej zielonej rodzince :D

Odnośnik do komentarza

a propos baterii - troszkę szkoda że zrezygnowali z kieszonki na baterię i teraz wkłada się je jak do pilota pod klapką. ogólnie rozumiem to, bo nawet jak klapka się zgubi albo się połamie to można i tak grać. poprzednio uszkodzenie/zgubienie tej kieszonki bywało problematyczne ale kurna tak fajnie się baterie zmieniało, zupełnie jak magazynek w giwerze :D guzik, odrzut, wsad nowego i jechane dalej, 2 sekundy roboty.

Odnośnik do komentarza

Hmm zamówiłem sobie wraz z konsolką też Halo MC (nie grałem nigdy w żadne choć miałem 360) i tak się zastanawiam teraz czy ta kultowa dla was giereczka mi podejdzie (ogólnie postrzelać umiem, ale Sony wychowało w nienawiści do strzelających ufoków z mieczem). 

Ogólnie pierwszym zakupem w shopie będzie chyba ori - uwielbiam platformery, a to wygląd przepięknie please.png

 

BTW na live też są takie aktualizacje shopa jak na psnie czy wszystko idzie automatycznie (tj. nie ma rzutów x gierek w danym dniu, czy też promocji)?

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

Hmm zamówiłem sobie wraz z konsolką też Halo MC (nie grałem nigdy w żadne choć miałem 360) i tak się zastanawiam teraz czy ta kultowa dla was giereczka mi podejdzie (ogólnie postrzelać umiem, ale Sony wychowało w nienawiści do strzelających ufoków z mieczem). 

Ogólnie pierwszym zakupem w shopie będzie chyba ori - uwielbiam platformery, a to wygląd przepięknie please.png

 

BTW na live też są takie aktualizacje shopa jak na psnie czy wszystko idzie automatycznie (tj. nie ma rzutów x gierek w danym dniu, czy też promocji)?

Promki w każdy wtorek+ co jakiś czas sale.  Halo 1-3 jest już niestety archaiczne, Halo 4 wymiata. Także jeśli nie podejdą ci poprzednie części warto ograć samą H4 + remake H2. 

 

 

 

Z tą kieszenią na baterie to chyba was posrało :D

Odnośnik do komentarza

Halo 1-3 jest już niestety archaiczne, Halo 4 wymiata.

 

 

Hola! Przecież H1 jest w multi tak uroczo oldschoolowe, że człowiek czuje się o dziesięć lat młodszy ;)

 

Jednak co fakt to fakt, Halo4 jest po prostu diabelnie wciągającą pozycją w multi. Sam przedłużyłem dzisiaj golda, bo zwyczajnie NIE MOGŁEM nie pograć w genialne multi w Halo.

Odnośnik do komentarza

Kieszonki w padach od 360tki zawsze mnie drażniły. Reload nigdy nie trwał 2 sekundy, tak jak obecnie ma to miejsce na padzie od XO.

Swoją drogą nie wyobrażam sobie teraz grać na innym padzie. Wibracje w spustach, kształt... idealny kontroler. Nawet do tych 'ciężkich ' R/LB można się przyzwyczaić i zupełnie to nie przeszkadza.

Gratulacje wyboru Starh. :lapka:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...