Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam te 'headset' z zestawu z konsolą i teraz pytanie czy da się albo gdzie włączyć opcję tak żeby dźwięk w tv wyłączyć i grać tylko na tej słuchawce? Potrzebuję coś takiego do grania w nocy co by nie przeszkadzać nikomu. ;x

do tego nadaje się oficjalny HS Microsoftu. Jeśli zadowolisz się dzwiękiem stereo to w tych śmiesznych pieniądzach nie znajdziesz nic lepszego. 

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

Happy Wars developer Toylogic is set to announce a new game at E3, according to their site.

The company has specifically detailed that the untitled game will be shown at the show, at the Microsoft booth. This suggests that it's likely going to be an Xbox One title, of course.

Currently, the team are hiring staff to work on a "big" RPG, as well as a current-gen "multiplayer action game." Beyond that, details are scarce, but we'll most definitely see more about Toylogic's next move at E3.

 

http://www.purexbox.com/news/2015/06/e3_2015_happy_wars_developer_toylogic_to_announce_new_game_at_e3

 

Japoński developer, więc może jRPG.

Odnośnik do komentarza

Nie mogę wykorzystać kody na 3 miechy golda, czy to z poziomu konsoli czy bezpośrednio przez stronę, cały czas wyskakuje że coś poszło nie tak proszę spróbować później :/ jest jeszcze jakaś opcja?

Przez xbox.com wejdz w dane bilingowe i je uzupelnij. Kod powinien wtedy dzialac bez problemu. Jesli to nie pomoze to pisz lub dzwon do supportu.

Odnośnik do komentarza

 

Nie mogę wykorzystać kody na 3 miechy golda, czy to z poziomu konsoli czy bezpośrednio przez stronę, cały czas wyskakuje że coś poszło nie tak proszę spróbować później :/ jest jeszcze jakaś opcja?

Przez xbox.com wejdz w dane bilingowe i je uzupelnij. Kod powinien wtedy dzialac bez problemu. Jesli to nie pomoze to pisz lub dzwon do supportu.

 

Dane bilingowe mam uzupełnione, z dodaną kartą du.pa, z usuniętą kartą też du.pa. 14 dniowy trial poszedł bez problemu, na 3 miechy już nie :unknown:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...