Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Parę pytań o nagrywanie wideo z grania.

 

Upload zapisuje tylko te 30sek. wstecz czy da się nagrać dłuższe wideo?

 

Żeby podzielić się nagraniem z ludźmi trzeba zainstalować upload studio? Albo jak wrzucić te nagranie na youtube czy inny serwis?

 

Jak chcesz nagrać więcej niż 30 sekund, to otwierasz w Snapie aplikację Game DVR. Masz wtedy do wyboru kilka wariantów (maksymalnie 5 minut wstecz). Wszystkie nagrania i screenshoty z automatu lądują w chmurze i są dostępne dla każdego - na konsoli w kanale aktywności, w Upload, na stronkach typu xboxdvr.com itd. Jak chcesz sobie obrobić wideo, to wchodzisz w Upload Studio, gdzie skrócisz klip, połączysz kilka, dodasz efekty, napisy itd. Na YouTube'a możesz wrzucić bezpośrednio z aplikacji YouTube.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Ludki jak to jest, mam w przypiętych aplikacjach np. tę od aczików, ale jak to zrobić, żeby zrobić snapa z niej? 

Wiecie, żeby oprócz okienka z grą obok był pasek z tą apką. 

Nie ogarniam tego. :/

Odnośnik do komentarza

Górną części odbudowy mojej konsoli dotyka tylko ściereczka z microfibry dwa razy w tygodniu = brak rys. :reggie:

 

Ja podobnie traktuję PS4 (każdy sprzęt zresztą), początkowo w obawie przed zarysowaniami nie przecierałem jej 2,5 tygodnia, jednak poziom kurzu zdecydował że trzeba było się zmusić. Również na pierwszy rzut oka wszytko wyglądało pięknie i ładnie, jednak z ciekawości podświeciłem mocną latarką telefonu na błyszczącą część obudowy i ku mojemu zaskoczeniu przywitała mnie jedna "piękna" szrama na 4 cm oraz tona mikrorys. Do czyszczenia używam oczywiście miękkich ściereczek z mikrofibry dodawanych do okularów TV, a konsola wygląda jakbym nożem myśliwskim ją "wyczyścił". Podobnie prezentuje się mój odtwarzacz BD, ramka laptopa i wszystkie sprzętu które użwyają tego tandetnego materiału. 

 

Ktoś rzuci przelotnie okiem = brak rys, ktoś spojrzy pod światło = chęć puszczenia pawia. 

Odnośnik do komentarza

Ktoś rzuci przelotnie okiem = brak rys, ktoś spojrzy pod światło = chęć puszczenia pawia. 

Nie da się uniknąć mikrozarysowań w przypadku black gloss. Każde urządzenie wykończone w ten sposób będzie zbierać ryski, niezależnie od tego jakim pedantem jest jego właściciel.

 

Ja zwykle przykrywam nieużywaną konsolę i co jakiś czas ścieram kurz Swifferem (Duster). Oczywiście on też na pewno robi drobne ryski, ale wolę to niż mazanie po konsoli ściereczkami.

Odnośnik do komentarza

Witam,

 

nadrabiam intensywnie backloga którego jeszcze wyrobiłem sobie na X360, ale zbliżam się powoli do Xbone'a.

Mam pytanie do paru gier, czy mogę je odpalić je jeszcze na wysłużonej 360tce, czy lepiej poczekać do przeskoku na nowy sprzęt?

 

Chodzi mi bardziej o dropy frameratu/znaczne "obcinki" zawartości względem nowej generacji. Nie potrzebuje PC Master Race grafy ;)

Komfortowe granie styknie.

 

Chodzi mi o:

 

- Far Cry 4

- Alien: Isolation

- Shadow of Mordor

Edytowane przez Zimol
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...