Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie rozumiem tez jednej rzeczy. Dlaczego mam włączone uruchamianie to (zapomniałem nazwy) co szybko wybudza konsole, a czasami jak włączę to się długo uruchamia tak jak przy oszczędzaniu energii. I nich mi ktoś wytłumaczy jak nagrać dłuższe filmiki z rozgrywki, cały czas mi nagrywa tylko 2/3minuty. Jak to się nagrywa? Na PS4 zawsze mi nagrywa ostatnie 15 min tu tego kompletnie nie czaję.

Odnośnik do komentarza

1.instant on - patrz post wyżej

2.jak dajesz guide button i X to nagra tylko te 2-3 min, jak chesz dłużej to w snapie wstawiasz apkę dvr

O to chodzi tak?

 K89BtYN.jpg

 

Czy podczas nagrywania moge to ukryć?

I jeszcze zapytam fachowców, czy można jakoś wyłączyć to żeby po wciśnięciu B nie wracał do ostatniej uruchomionej apki, gry ?

Można zwariować jak się za szybko wciśnie parę razy cofanie i uruchamia mi grę.

Odnośnik do komentarza

Ja nie rozumiem tez jednej rzeczy. Dlaczego mam włączone uruchamianie to (zapomniałem nazwy) co szybko wybudza konsole, a czasami jak włączę to się długo uruchamia tak jak przy oszczędzaniu energii. I nich mi ktoś wytłumaczy jak nagrać dłuższe filmiki z rozgrywki, cały czas mi nagrywa tylko 2/3minuty. Jak to się nagrywa? Na PS4 zawsze mi nagrywa ostatnie 15 min tu tego kompletnie nie czaję.

Nagrywanie:

- 2x Guide + X - zapisujesz ostatnie 30 sekund;

- jak chcesz dłużej, to musisz otworzyć GameDVR w Snapie, dać zakończ klip i wybrać odpowiednią długość (maks. ostatnie 5 minut). Po komunikacie o zapisaniu zamykasz Snapa.

Edytowane przez wrog
Odnośnik do komentarza

Deals With Gold Xbox One 5/19 - 5/25

Dragon Age Inquisition Deluxe Edition - $35.00 (50% off)
Dragon Age Inquisition - $30.00 (50% off)
Dragonball Xenoverse - $40.19 (33% off)
Metal Gear Solid V: Ground Zeroes - $10.00 (50% off)
Unmechanical - $5.99 (40% off)
Jet Car Stunts - $2.99 (50% off)
Ultratron - $8.49 (15% off)
Toro - $15.99 (20% off)
Slice Zombies for Kinect - $7.99 (20% off)

Odnośnik do komentarza

u mnie też to czasem jest, czasem sam potrafi mnie wylogować (przy uruchamianiu konsoli), daje info o tym że gra jest gotowa do uruchomienia (zainstalowana pół roku temu he he) nie zapisuje screenów, nie loguje się do sieci (w ustawieniach pokazuje że sieć jest)

Z wylogowaniem przy uruchamianiu się nie spotkałem. Info ,że gra jest gotowa do uruchomienia - ten problem też mnie spotyka ale bardzo rzadko a jak już się pojawi to jest to Plants vs Zombies. Oczywiście gra zainstalowana z 4 miesiące temu. Też mam czasami problem bo info z Upload wyskakuje ze strasznym opóźnieniem (też tak macie ?) a czasami jest tak jak mówisz w ogóle ich nie zapisuje. Z logowaniem do sieci problemów nie mam bo lecę po kablu i wszystko ładnie śmiga. Czasami też interfejs działa w spowolnionym tempie po zminimalizowaniu gry co mnie zdziwiło bo kiedyś tego problemu nie było i interfejs co najwyżej złapał laga ale jakoś tam śmigało. Mam wrażenie ,że z każdym patchem coraz to inne kwiatki odnajduję a poprawy prawie niezauważalne

Odnośnik do komentarza

jak coś nagrasz to przy zapisywaniu masz opcję zapisania na onedrive - możesz to później pobrać lub udostępnić

na yt wrzucisz z poziomu aplikacji youtube

dłuższe nagrania robisz przez aplikację dvr 

 

nagrałem i nie ma takiej opcji, nie wiem o co kaman ;/ obczajałem onedrive na konsoli i w przeglądarce i lipa, nie wiem jak tam przenieści pliki

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...