Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś działało to tak, że druga osoba po prostu rejestrowała konsolę w systemie serwisowym na swoim koncie i wtedy automatycznie znikała z poprzedniego. Nie wiem jednak jak jest obecnie. Poza tym możesz usunąć konsolę w tym miejscu, co pokazałeś na screenie i potem sprawdzić, czy nadal ma Home u Ciebie na koncie (chyba że nie masz już do niej dostępu).

Odnośnik do komentarza

Kiedyś działało to tak, że druga osoba po prostu rejestrowała konsolę w systemie serwisowym na swoim koncie i wtedy automatycznie znikała z poprzedniego. Nie wiem jednak jak jest obecnie. Poza tym możesz usunąć konsolę w tym miejscu, co pokazałeś na screenie i potem sprawdzić, czy nadal ma Home u Ciebie na koncie (chyba że nie masz już do niej dostępu).

Jeszcze z miesiąc temu na stronie serwisu była opcja wyrejestrowania konsoli. Teraz już jej nie ma. Co ciekawe, na tej samej stronie mam jeszcze zarejestrowaną drugą konsolę Xbox One S, tą która została w serwisie. Konsoli niestety już nie mam i nie mam jak sprawdzić czy po kliknięciu remove, konsola zostanie w systemie jako domowa. Pozostaje chyba liczyć, że przy zgłoszeniu do serwisu przerejestrują mu ją konsultanci, z resztą, Slimka wygląda na bardzo solidną i raczej nic tam się nie zepsuje :)

Odnośnik do komentarza

Możesz sobie podsumowanie znaleźć nie oficjalne na trueachievements. Ja sobie z ciekawości przejrzałem swoje. W 80 gier grałem tylko 13 ukończyłem (znaczy scalakowałem) . Zdobyłem 33, 370 gs .  Najrzadsze acziki to Tortoise Toppler z FFXV i Circle of Life z Dishonored 2.  Czyli casual pełną gębą. Szkoda tylko że brakuje godzin w tym zestawieniu :)  

Odnośnik do komentarza

Masz parę tysi przez gry tt, hope i jakieś indory na kilka h, tak więc nie jest tak źle. Ja żeby nie 160h w halo, 150h w wieśka i ostani miesiąc spędzony w bloodborne to pewnie też bym miał więcej punkcików :P Ciekawe ile godzin ogólnie spędziliśmy w grach ;)

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

Coraz trudniej być dobrym konsolomaniakiem  :reggie:

Gdzie te czasy że 12+1 miesięcy brało się po 89,90 zł :(

 

 

Nom. Na szczęście zrzucam się po połowie z kumplem, który korzysta z mojego "szera". Czeba sobie jakoś radzić, heh.

Odnośnik do komentarza
O matko, ładnie poszło w górę. Można powiedzieć, że ostatni argument zielonych padł, nawet live jest droższy ;)
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...