Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Moldar napisał:

Mój kox od zakupu w listopadzie  działa tragicznie w menusach. Niech lepiej zmienią dasha bo nie ma on nic pozytywnego w sobie.

 

Sprawdz ustawienia routera. Na moje wyglada bardziej cos z netem.

Odnośnik do komentarza

Mam grubasa i koksa podpięte pod powolnego neta (żaden światłowód) i działają oba OK. W zasadzie żadnych zacięć, wszystko płynnie - jedynie gdy coś ściągam potrafi zamulić bo np. klocki z grami na pulpicie są online (a mam ich 5 zestawów). Przy czym nie muszę akurat ściągać na XBoxie - ostatnio gdy szalała PS4 i zapychała łącze klocek również nieco haczył w menu.

 

Więc jak dla mnie to problem z netem.

 

PS

Sony i MS to dwie różne szkoły menu. PS4 menu ładuje się bardzo szybko jednak wejście w dodatkowe poboczności (trofiki, społeczności) mocno spowalniają. XBOX startuje znacznie wolniej za to większość rzeczy pokazuje od razu. Od razu powiem że oba menu mi się podobają - Sony ma w sobie taką "magię" i gdybym nie miał klocka to bym go pewnie bronił jako ideał, natomiast menu klocka wymaga oswojenia jednak daje duże możliwości konfiguracyjne dzięki czemu można je po prostu zrobić pod siebie.

Edytowane przez friedrich
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, II KoBik II napisał:

 

No ja no bo ty widzisz Bartuś u mnie jak to wygląda.

 

Ale jeszcze pokminie z innymi kablami. 

Ale ja zreagowałem na to bo u mnie wszystko się łąduje po parę sekund, mogę nagrać filmik jak przejscie z widoku głownego do zakładki z apkami czasem zawiesza sie w nieskonczoność, trofea synchronizują się kupę czasu, wejscie w liste znajomych też, odpisywanie na wiadomosci jest wygodniejsze już na telefonie niż w dashu. Po prostu oba systemy mają bolączki, ps4 przemawia za spójniejszym designem, braku zagmawtania, braku totalnego syfu w zakładkach, jakichś ku,rwa kafli z reklamami itp to przyznam ale samo chodzenie po nim wcale nie jest takie idealne jak sie maluje.

Odnośnik do komentarza

Dash na X0 jest do dupy i nie wiadomo o co mu chodzi. PS4 jest szybsze jeśli chodzi o skakanie po menusach. Synchronizacje listy znajomych czy listy trofeów to jedno, ale podstawowe funkcjonalności w porównaniu do tego, co miałem na XOS i mam na XOX po prostu zapyerdalały.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja to mam wrażenie ze oba systemy zamulają przy dużej ilości zainstalowanych gier i dużej listy znajomych. Oba są spier/dolone na swój sposób. Co do xboxa to uważam podobnie jak kermit, os na one jest fundamentalnie zamulony przez pierwotny pomysł z kinectem i trylion latek i aktualizacji.

 

mam spore nadzieje co do Scarlett w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza

Ekhm za nim zaczniecie wieszać psy 

 

Gears%205%20i%20cos%20nowego.jpg

6 minut temu, Figaro napisał:

O ku,rwa, jak byk widać, że to z 2011. Ten portal jest niesamowity.

Znaczy nie bardzo bo, tam na screenie jest, że koleś pracuje od 2011 do teraz czyli te 7 lat 9 miesiecy w Coalition czyli defacto to jest screen z 2018 roku z września

 

 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Figaro napisał:

No ale to idzie wg kolejności, czyli nowe IP było przed wszystkim innym.

A to przepraszam pana. To faktycznie by się zgadzało bo zanim MS nabył prawa do marki GoW Coalition znane wtedy jako Black Tusk mialo robić nowe IP. Pamiętam też, że na poczatku zeszłego roku padły jakieś newsy że mają robić nowe IP z kimś tam w wspołpracy ale MS zaprzeczył tym plotkom 

 

https://gameranx.com/updates/id/134531/article/the-coalition-isnt-working-on-a-new-ip-other-than-gears-of-war/

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...