Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Nagrywa do pięciu minut wstecz. Żeby zapisać fajną akcję, to musisz odpalić snapa, w snapie masz DVR, a tam wybierasz jakiej długości film chcesz nagrać. Masz pół minuty, minutę, dwie, trzy i pięć. Po wybraniu zapisuje ostatnie te kilka minut, ile tam wybrałeś.

 

Później taki film znajdujesz w Upload, a całość obrabiasz w Upload Studio (niedługo dostanie aktualizację do wersji 2.0 i będzie lepsze).

 

Niektóre gry same nagrywają fajniejsze akcje w FIFIE czy GTA np. Sunset z kolei potrafi nagrać samodzielnie do 5 minut materiału z jakiegoś odpału wewnątrz gry - to devsi akurat ustalają.

Edytowane przez Maciomaniak
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pytania:
- czy po odinstalowaniu gry z dysku tracimy także save z  tej gry i jest on wtedy tylko w chmurze, czy  jest także

na HDD, ale dostęp do niego będzie dopiero po (ponownym) zainstalowaniu gry? - bo po odinstalowaniu gry znaczek z save gry mi znikł.
- z tego co widzę to w grę nie można grać z dysku-płytki, a tylko jak (częściowo) zainstaluje się ją na HDD?

 

RADA:
JAK INSTALOWAĆ GRY ABY TO BYŁO SZYBKIE (może już to było):

Jak instalujecie grę to róbcie to nie z poziomu kafla na "Gry i aplikacje" (wtedy automatycznie instaluje grę, dodatki, patch, itp.). 

ale zróbcie to  z poziomu kafla gry (jest na dół-prawo) na "Start" i jak  zapyta o instalację aktualizacji/dodatku

to wybierzcie ją na póżniej, co pozwoli uniknąć DŁUUUUGIEGO instalowania gry.

Edytowane przez Paweł Dziuba
Odnośnik do komentarza

Gdzie można zobaczyć pobrane dodatki do gier ? Pobrałem dzisiaj 4 DLC do Ghosts w sumie około 20GB i w "Gry i aplikacje:" ich nie ma a możliwe ,że chciałbym je później usunąć.

Btw ta promocja na darmowy Season Pass do Ghosts jak ktoś miał na X360 to dalej działa na X1. Przy Season Pass mam skreślone 199.99 zł i napisane Bezpłatne. No to pobrałem. Dziwne ponieważ miało być do końca marca 2014 z tego co mi wiadomo,

Odnośnik do komentarza

Gdzie można zobaczyć pobrane dodatki do gier ? Pobrałem dzisiaj 4 DLC do Ghosts w sumie około 20GB i w "Gry i aplikacje:" ich nie ma a możliwe ,że chciałbym je później usunąć.

Btw ta promocja na darmowy Season Pass do Ghosts jak ktoś miał na X360 to dalej działa na X1. Przy Season Pass mam skreślone 199.99 zł i napisane Bezpłatne. No to pobrałem. Dziwne ponieważ miało być do końca marca 2014 z tego co mi wiadomo,

pobrane dodatki masz gdy na kafelku z gra nacisniesz przycisk menu te 3 kreseczki i dasz opcje manage games

Odnośnik do komentarza

 

Gdzie można zobaczyć pobrane dodatki do gier ? Pobrałem dzisiaj 4 DLC do Ghosts w sumie około 20GB i w "Gry i aplikacje:" ich nie ma a możliwe ,że chciałbym je później usunąć.

Btw ta promocja na darmowy Season Pass do Ghosts jak ktoś miał na X360 to dalej działa na X1. Przy Season Pass mam skreślone 199.99 zł i napisane Bezpłatne. No to pobrałem. Dziwne ponieważ miało być do końca marca 2014 z tego co mi wiadomo,

pobrane dodatki masz gdy na kafelku z gra nacisniesz przycisk menu te 3 kreseczki i dasz opcje manage games

 

 

A jakiś innym sposób ? Bo dodatki niby są ale gry jeszcze nie ma..

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

panie boze oby rare wskrzeszalo jakas swoja legandarna serie, jak to znowu trolling i sztuczne nabijanie hype przed jakims party game na kinnecta to juz tej branzy nie uratuje

 

Jedną już wskrzesili z dobrym skutkiem Killer Instinct. Druga - Battle Toads, też już jest potwierdzona. Banjo to już tylko kwestia czasu.

Odnośnik do komentarza

 

panie boze oby rare wskrzeszalo jakas swoja legandarna serie, jak to znowu trolling i sztuczne nabijanie hype przed jakims party game na kinnecta to juz tej branzy nie uratuje

 

Jedną już wskrzesili z dobrym skutkiem Killer Instinct. Druga - Battle Toads, też już jest potwierdzona. Banjo to już tylko kwestia czasu.

 

Dokładnie, jest świetne KI, będzie Battletoads a ostatnio plotki kręcą się że wróci jeszcze coś z tego > Banjo, Perfect Dark, Viva Pinata, Kameo, Conker.

 

o PD pisał sam Król Spencer ale to odległa przyszłość raczej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...