Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

 

Dokladnie. Jak masz cos zgrane to wchodzisz w apke YT i tam klikasz przeslane filmy i upload.

Gdzie mogę pobrać tą "apke YT" ?

 

Czy te karty przedpłacone np 200 zł mają jakąś datę ważności ?

YT=YouTube. Wejdz na konsoli w aplikacje i wyszukaj YouTube.

 

Karty Gift Card (przedplacone) nie maja daty waznosci.

Odnośnik do komentarza

 

 

Dokladnie. Jak masz cos zgrane to wchodzisz w apke YT i tam klikasz przeslane filmy i upload.

Gdzie mogę pobrać tą "apke YT" ?

 

Czy te karty przedpłacone np 200 zł mają jakąś datę ważności ?

YT=YouTube. Wejdz na konsoli w aplikacje i wyszukaj YouTube.

 

Karty Gift Card (przedplacone) nie maja daty waznosci.

 

 

Wiem, wiem głupio zrobiłem bo zapytałem a nawet na konsoli nie byłem żeby sprawdzić.

 

Dzięki za rozjaśnienie z tymi kartami.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Coś dla Pinga ;)

 

 

Mages. and 5pb. just opened a new website for the Xbox One exclusive Psycho-Pass, inspired by the popular anime series, but this time the site includes a version in English, as you can see above.

The game’s title even includes a new translated subtitle “Mandatory Happiness.

This definitely seems to be an indication of an upcoming English localization, even if we don’t have an official announcement yet.

Psycho-Pass: Mandatory Happiness is developed by the internal team Division 8, led by Makoto Asada, and has been at the forefront of the promotion of the Xbox One in Japan.

The new site includes an overview of the game’s story and data for all the main characters, including three created for the game: Nadeshiko Kugatachi, Takuma Tsurugi and Alpha. You can check them out in the gallery below.

Mages. and 5pb. teased news coming tomorrow (actually, it’s already today in Japan) at Comiket in Tokyo, so we might hear something more specific soon.

http://psycho-pass-game.jp/en/index.html

Odnośnik do komentarza

Z ciekawostek czysto technicznych ;)

 

Techland’s upcoming zombie survival open world game, Dying Light is already confirmed to be running at 1080p and locked 30 frames per second on both the PS4 and Xbox One. So was Dying Light using the latest Xbox One SDK update to achieve this performance boost on Microsoft’s console?

 

“We were using the latest version just prior to the new release that came out on December 12th. In terms of advantages, the main thing is just how much the ESRAM control has improved,” Lead Game Designer Maciej Binkowski said to GamingBolt.

 

“The new API allows you to do a lot more with the ESRAM, things devs have always wanted to do but were not easily accessible. This together with better tools (PIX) allowed us to really improve performance and tweak ESRAM usage,” he added.

For those who are unaware, PIX i.e. Performance Investigator for Xbox is a software tool for game developers that helps them analyze and debug their code to improve performance of Direct3D applications. It’s intriguing to see that Microsoft have been making further updates to their SDK which has already helped several AAA games like Destiny and Grand Theft Auto 5 to achieve full 1080p resolution. It seems that with continuous improvements to both consoles, the performance gap is indeed narrowing down.

 

Dying Light releases next month on the PlayStation 4, Xbox One and PC. Stay tuned for more news and updates.

 

http://gamingbolt.com/xbox-one-december-sdk-update-allows-more-esram-control-new-api-improves-esram-performance#3xSVO3z1zew46BXf.99

Edytowane przez Maciomaniak
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Witam. Jak działa ten EA Access ? Jakie gry są obecnie na tym dostępne a jakie będą ? Są one dostępne dożywotnio przez cały czas trwania usługi czy nie ? Istnieje jakiś inny sposób zakupienia tej usługi niż wprowadzanie karty kredytowej do konta ? Rozumiem ,że gry wszystkie gry to pełne wersje i niczym się nie różnią od tych z marketplace czy pudelkowych ? Jak np miałem NFS Rivals w wersji pudełkowej, zdobyłem kilka achievementów, sprzedałem ale gra na dysku dalej jest zainstalowana to czy na EAA będę ją musiał ponownie pobierać ?

ps: też macie problemy z nagrywaniem klipów bo tym ataku sprzed kilku dni ? Jak się nagrywa to mi komunikat wyskakuję 2 minuty po..

Edytowane przez BuRRRza
Odnośnik do komentarza

@UP
Na ten moment jest: UFC,BF4,FIFA 14,NFS Rivals,Madden NFL 14 i Plants vs Zombies GW.
Jakie gry będą ? Nie wiadomo, ale czuję w kościach, że za jakieś kilka miechów trafi Titanfall. Gry nie są na zawsze, to działa jak usługa PS+ u. Dodajesz kartę kredytową i wybierasz na ile chciałbyś mieć te gry, za rok jest 80 zł. Moim zdaniem usługa jest opłacalna.

Edytowane przez Colin
Odnośnik do komentarza

@UP

Na ten moment jest: UFC,BF4,FIFA 14,NFS Rivals,Madden NFL 14 i Plants vs Zombies GW.

Jakie gry będą ? Nie wiadomo, ale czuję w kościach, że za jakieś kilka miechów trafi Titanfall. Gry nie są na zawsze, to działa jak usługa PS+ u. Dodajesz kartę kredytową i wybierasz na ile chciałbyś mieć te gry, za rok jest 80 zł. Moim zdaniem usługa jest opłacalna.

A Peggle 2 nie ma? Wydawało mi się, że była ta gra.
Odnośnik do komentarza

Z automatu zgrywają się sejwy na chmurę, bez konieczności mania Golda.

 

Jak by nie zapisywało save w chmurze bez GOLDa to by musieli dać (wszystkim) możliwość robienia kopi save

na inny (niż obecny w konsoli HDD) nośnik danych, a tak jak jest teraz to zmuszają do ciągłego  "mania" podpięcia

do sieci, chyba że się godzimy z możliwością utraty save w przypadku padnięcia HDD.

Innym elementem zmuszającym do bycia ONLINE jest niemożność sprawdzenia OSIĄGNIĘĆ (tak też jest na PS4).

 

Wpierw SONY udawało że walczy o dobro klienta nie sprzedając gier tylko w cyfrowej dystrybucji (tak naprawdę to nie

mogli tego zrealizować; co obrócili na swoją korzyść), do czego dostosować się musiał MICROSOFT, a teraz

obie firmy robią wszystko aby gracz musiał być podpięty do sieci  :whoops: ; to podwaliny

pod przyszłą generację gdzie będą tylko "cyfrowe" gry za 200zł, po 2 latach obniżone o 25-50% - zobaczycie,  :bomb_ie:  .

Edytowane przez Paweł Dziuba
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.