Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno jakiś błąd i zasysana jest na nowo cała gra.

 

Wydawca zaznaczył, że osoby, które kupiły wersję gry na dysku mogą "obejść" ten błąd. Wystarczy odinstalować tytuł, zainstalować go ponownie. Przy ponownym uruchomieniu gry patch zajmujący 6,7GB powinien pobrać się normalnie. Niestety takie rozwiązanie nie działa w przypadku zakupu wersji cyfrowej.

http://www.ppe.pl/news-32830-nowy_rekord_ubisoftu___przez_blad__patch__do_unity_zajmuje_40gb.html

 

 

Bez problemu, ale tylko po kablu.

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

To po nowym roku kupi się jednak czarnule i wersję pudełkową wyjdzie na to samo :)

 

 

Ja miałem tak samo. Tym bardziej, że pudełko jest świetne, a grafika na płycie to konkret - z tego co pamiętam, to wygląda jak płyta winylowa :)

 

-----------------------------------------------------------------------------

 

Ostatnio sprawdzałem streamy na Twitchu w Xone i jestem pod sporym wrażeniem jak to sprawnie działa. Dodatkowe opcje wyszukiwania dostępne na Xone też trochę ułatwiają szukanie.

 

A sam stream - gdybym miał trochę szybsze łącze, to by mi szło non stop w 720p i 60 FPS (w grach, które maja taki framerate).

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

 

1. No tak, wiem; ale 2 grup nie można stworzyć?

2. Rozumiem, ale pendrive musi mieć USB 3.0?

3. Czasem wyjdę do kuchni i rozmowę zacina/przerywa - w lini prostej to 2 metry i 1 ściana.

4. W Youtube nie ma (jak na X360):

-  przeskakiwania (pod LB i RB) co 3 filmy;

- licznika-numeracja filmów (u góry, nad filmami byl) 

- selekcji filmów na 4 rodzaje parametrów: trafność, popularność, długość, i coś tam jeszcze jest

- lepsza przewijarka jest na X360

- nie można na XOne dodać filmów  do "do obejrzenia" , czy do "FAVORITES" ; choć można do "fajne"

6. Bardzo ciężko się go odpina; gąbka na słuchawkę jest niezdejmowalna (chyba że jest?) i w X360 byla grubsza=miekksza;

mikrofonu nie można dogiąć; ściszanie-podgłaśnianie jest mniej wygodna i wolniejsze na przyciskach niż na pokrętle 

7. Ząbki "mam", z tym że minimalnie je widać i na niewielkiej części obrazu występują i tylko czasami je dostrzegam; "problem" jest marginalny

i zapewne występuje za sprawą niezaimplentowania (dość dobrego) antyalliasingu na całym obrazie (w skrócie rzecz ujmując) 

8. Sa ludzie ktorzy nie mają lub (czasowo) nie korzystają z sieci - czemu nie dadzą im możliwości robienia kopi save?

 

1. No niestety nie, na tę chwilę nic takiego nie ma :/

2. Nie musi, pendrive z którego korzystam jest z całą pewnością na USB 2.0, to stary model.

3. Hmm... no to z tym padem dziwna rzecz, może to przez ścianę? Ja mam w linii prostej do drzwi wejściowych od konsoli jakieś 10 metrów i ostatnio otwierałem komuś z rodziny - rozmowa dalej działała. Ale przez otwarte drzwi jakby ściany nie było.

4. Fajnie to rozpisałeś, teraz wszystko jasne :) To w takim razie czekamy na kolejne aktualizacje.

6. Odpina się łatwo, tylko kwestia, żeby robić to odpowiednio. Przede wszystkim nie ciągniemy na siłę, tylko lekko podnosimy przód tego adaptera, aż usłyszymy taki charakterystyczny klik. Wtedy odskoczy zabezpieczenie (mniej-więcej w środku kontrolera, przed klapką baterii). Następnie wystarczy jedynie lekko pociągnąć i schodzi idealnie - zero siłowania się :)

8. Nie jestem pewien, czy przy zgrywaniu gier na dysk zewnętrzny nie zgrywają się razem z nimi save'y. Muszę to gdzieś sprawdzić.

 

2 Jeszcze raz dziś sprawdziłem i z boku konsoli pena nie wykrywa (tak ma być???); z tyłu wykrywa, a ma on 8GB i USB 2.0 ,

z tym że do gier i savów i tak trzeba sprzętu z min. 256GB i USB 3.0 - a o to mi chodziło/chodzi z penem.

4. w Youtube  przydałaby się jeszcze lepsza wirtualna klawiatura, a nie jeden szereg.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Pewnie między innymi Battle Toads - mam przeczucie, że grę robi Twisted Pixel, pasowałoby to do nich.

 

Moja teoria wydaje się być coraz bardziej prawdopodobna:

 

twitterr5r7g.png

 

Duncan - szef Rare

Wilford - CEO Twisted Pixel

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...