Jump to content

FarCry 4


SG1-ZIELU

Recommended Posts

Far Cry 4 PREMIERA LISTOPAD 18  PS4, Xbox One, Xbox 360, PS3 & PC.

 

"Far Cry 4 is set in Kyrat, an untamed region currently ruled by a despotic self-appointed king," reads the site, "but don't be lulled into a false sense of security by the achingly beautiful views; Kyrat is a wild land full of perils.

"Once again, players will be able to craft their own stories as they travel through this exotic open world teeming with wildlife - using their wits along with an assortment of powerful weapons and diverse vehicles."

"Following the success of Far Cry 3, we wanted to take the franchise to the next level and create a game that will surprise players and exceed fans' expectations," said Dan Hay, Executive Producer.

"Given the unique setting, we feel Far Cry 4 will stand out as a top first-person shooter and we're eager to reveal more about the game in the coming months."

Edited by marekjw2523
Link to comment
Guest Kasias

Fajnie, że posiadacze PS3 i X360 dostaną swoją wersję i kupę godzin (zapewne) dobrej zabawy, niestety rodzi to obawy o "next-genowość" wersji PS4 i XO.

Link to comment

Jak gra z 20 klatkami może być świetna? To jakiś absurd. Gry z 20 klatkami są niegrywalne. Wy(pipi)ane na ten projekt. Podstawy, mechanikę, świat, fizykę zrobili na past-genach a current-geny dostaną podbicie do FHD i lepszy framerate. Druga sprawa, czas jaki upłynął od ostatniej części. Skok na kasę się szykuje i tyle. Jeszcze ta okładka.

Link to comment

Obecność FC4 (także) na PS3/X360 będzie zapewne skutkowała nikłą złożonością lokacji (chciałbym w końcu małych,
"żywych", rozbudowanych wiosek/miasteczek), słabę inteligencją przeciwników, małą zniszczalnością

i interaktywnością otoczenia - mogliby przynajmniej zainstalować kooperację w kampani w wersjach na PS4/XOne,

bo wygląda to na to samo co było w FC3.
No i powinni odejść od fikcyjności otwartego świata jakim jest dotarcie do lokacji z misją/zadaniem

i rozgrywaniem ich w tej zamkniętej lokacji; przeciwnicy, po ich zaatakowaniu, powinni uciekać po całym świecie, kurde!

Edited by Paweł Dziuba
Link to comment

Druga sprawa, czas jaki upłynął od ostatniej części.

Co prawda jest to najkrótsza przerwa między FC jak do tej pory ale większość gierek dostaje sequel po dwóch latach , więc nie wiem o co się czepiasz w tej kwestii.

Edited by Karas
Link to comment

Też się zastanawiam dlaczego to wychodzi na PS3/X360 przecież te konsole nie dawały rady z farcry3 ? Ale widać kasa musi się zgadzać

 

Najgorsze jest to, że gra jest pewnie projektowana pod te starocie. Nie mogą szaleć w kwestii świata, fizyki gry robiący podstawy na nextgenach, bo past-geny muszą sobie z tym poradzić. Najlepsze rozwiązanie dla graczy to osobne wersje na nowe jak i stare konsole. To jest taka sama sytuacja, jaką masz na PC. Co z tego, że te gry wyglądają ładniej, ostrzej, skoro całość ma ten sam gamepaly co 8-letnie konsole. Są tak samo liniowe, zamknięte, z tępym AI, tyle że z lepszym framerate.

 

Przydładowo. Mogli zrobić silnik, który wzorem Company of Heroes 2 ma interaktywne środowisko. Znaczy się śnieg nie będący tylko teksturą, ale autentycznym pyłem, który można usunąć i może się zwiększyć. To też się tyczy fizyki topnienia lodu. Takich rzeczy już nie mogliby zrobić na starych konsolach.

Edited by Marian446
Link to comment

Cross-gen jego mać. :confused: A liczyłem, że to będzie jedna z pozycji, razem z Batmanem czy nowym AC warta kupna next-gena (z multiplatform oczywiście).

 

Jak premiera na jesień, to cudów się nie spodziewam, ot FC 3.5. Może sobie nawet sprawię na PS3 na jesień. Wrzuciliby chociaż jakieś bullshoty, bo chce zobaczyć jak generalnie tereny się prezentują (a dokładniej czy śnieg będzie przeważał czy raczej będzie obecny tylko na szczytach gór).

Edited by Kre3k
Link to comment
  • 4 weeks later...

Jeśli będziecie chcieli zagrać w produkcję Ubisoftu ze znajomym, a nie będziecie mieli gry - to wcale jej nie musicie kupować.

 

"Klucze do Kyrat" i co pozwoli nam dołączyć się do gry bez posiadania gry. Opcja będzie dostępna wyłącznie na PlayStation 4 i PlayStation 3. Obostrzenia? Dostęp wyłącznie do grupy misji skupionych na współpracy. 

Źródło: http://blog.eu.playstation.com/

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...