Skocz do zawartości

The Flash - 2014 - The CW


Kalel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 914
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jak dla mnie jedyny głupi motyw to wyjaśnienie

klona Jay'a aka Huntera. Teraz będą tak tłumaczyć każdego sobowtóra, który nie będzie pochodził z innej Ziemi. Nie kupiłem tego motywu przy Reverse'sie i nie kupuję teraz. I czemu akurat Wally? Boję się, że ma to związek z gościem w żelaznej masce. Jeśli to murzyn to na bank Wally z Earth-2 czyli Kid Flash. Jeśli nie to chciałbym Jay'a Garricka w postaci Wesley Shippa. Miałoby to sens. Zamknął go by przejąć jego tożsamość. A prawilijny Jay to też bohater wojenny jak ojciec Huntera (stąd motyw z hełmem). I troszkę beka, że nikt na Ziemi-2 nie zorientował się, że Jay to Hunter Zolomon. Jak sam Wells wspomniał sam Hunter był wyjątkiem z powodu braku przestępczości. Był w każdych mediach. I co? Wystarczyło, że ściął włosy i już nikt go nie kojarzy? Ale to bzdura na miarę okularów Clarka Kenta więc się nie czepiam. A, i jak Hunter przesłał Wally'ego do celi z gościem w żelaznej masce? Był przecież na Ziemi-2? A Hunter chyba nie potrafi otwierać wyłomów. Od tego miał Reverba. Gdy zamknięto wyłomy czekał aż Cisco otworzy kolejny. No chyba, że raz otwarty wyłom pozostaje otwarty także te jedno przejście między Ziemiami wciąż pozostaje otwarte.

 

Odnośnik do komentarza

Może i trochę familly drama ale...  :ohboy:  :ohboy:  :ohboy: 

 

ta scena w chatce. Tylko ja słyszałem co powiedział Henry? Teraz już nie mam wątpliwości, że "man in iron mask" to Jay Garrick z Ziemi-2. Hunter ukradł mu moc, strój i tożsamość i dlatego trzyma go w zamknięciu. A połączenie nazwiska Garrick z rodziną Allenów świadczy o jednym: Wesley Shipp będzie popylał po raz kolejny jako Flash  :banderas: Nie może być innej opcji.

No i te ostatnie minuty. Obstawiam, że wyebao Barry'ego do Speed Force albo w czasie. A i narodziny młodych speedsterów. Trzeba się pogodzić z czarnym Wallym bo nawet w szykowanym w komiksach "Rebirth", Wally będzie czarny i o zgrozo będzie w oryginalnych ciuchach Kid Flasha  :/. Tak przynajmniej to wygląda z wycieków. Żadnej świętości dla pamięci rudego Westa.

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No sam Barry raczej nie ogarnie tego co nadchodzi. Może będzie team up z drużyną Arrowa?

Co do odcinka to średnio. Trochę dużo teen drama, a spodziewałem się więcej po Kevinie w jego reżyserskim debiucie we Flashu. Chociaż humor dobry zwłaszcza pod koniec. No i chyba cameo

Jay'a z Clerksów. Na pewno nie ostatnie bo Mewes ma się pojawić w roli złoczyńcy.

I mam dziwne wrażenie, że Henry Allen wkrótce dołączy do Nory na tzw. "six feet under".

 

Odnośnik do komentarza

Serio?

https://en.wikipedia.org/wiki/Mirror_Master

W trzecim sezonie niech wprowadzają Mirror Mastera, a Snart i Rory wracają z czasowych wojaży i cały sezon poświęcić The Rogues vs Flash, a później kto wie... może Rogue War.

 

Edit:

Black Siren

 

67463574dc8e8fd442466ba1c87dd863.jpg

 

plus promo

https://youtu.be/eAcIj85h5Ys

na pewno pojawią się Hawkman i Hawkgirl z Earth-2.

 

 

Edytowane przez Farmer.
Odnośnik do komentarza

Hmm... Lekki wtf po tym odcinku. Jeśli chodzi o akcję to wiele jej nie ma, jest kilka fajnych scen, ale

cała akcja z ubiciem wszystkich meta jakimś urządzeniem słaba. Końcówka trochę zaskoczyła, myślałem że będzie jakieś love story między doktorkiem a doktorową a tu go ubili. A z promo wynika, że w ramach zemsty Barry będzie się z Zoomem ścigał... Nigga plz. Jedyne fajne momenty odcinka to to te z Cisco.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...