Skocz do zawartości

Gotham


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 325
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

w 4x03 pozytywnie zaskoczyła zmiana miejscówki - w końcu jakaś odskocznia od tego szarego, smutnego jak (pipi) Gotham. Od Gordona w pewnym momencie zaleciało nawet takim tanim Bondem. :D Niestety wygląda na to, że to jednorazowa atrakcja, a

wyciągnięcie Nygmy z lodu

 

 

kompletnie po najmniejszej linii oporu. :/

 

Póki co, o dziwo, nie ogląda się źle tego sezonu

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Niezły ten sezon póki co.

 

Nygma teraz będzie dochodził do siebie pewnie cały rok.

Lekka przemiana Barbary znowu mi się podoba, do tego jest w gangu z Ra's Al Ghulem.

Catwoman trenuje pod czujnym okiem mentorki Tabithy, też okej.

 

 

A w ostatnim odcinku nie było Proto-Batmana, więc na plus :pawel:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Im mniej Bruce'a, tym lepiej. W tym sezonie widać to chyba najbardziej. Odcinki z panem świniakiem były niezłe, te koncentrujące się na Nygmie i Grundym już trochę mniej, ale koniec końców powiedziałbym, że jak na razie mamy najlepszy sezon Gotham od czasów pierwszego.

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Dzięki Netflixowi zabrałem się za ten serial. Jedyne co mogę powiedzieć, to że wciągnąłem się niesamowicie, bardzo dobrze mi się to ogląda, uwielbiam tych bohaterów chyba co do jednego (może Bruce trochę irytujący...), na dzisiaj został mi ostatni, 1.5h odcinek 3 sezonu. Nie sądziłem, że tak mi się ten serial spodoba :banderas:

Odnośnik do komentarza

Dopiero teraz zobaczyłem Jima z wąsem. Jo (pipi)e. Ja się waham czy marnować czas (tylko 1 odcinek tego sezonu obejrzany), a do tego czytałem, że robią z finału "No Man's Land". W tym serialu było już prawie wszystko z komiksów i to jeszcze zanim Bruce założył maskę... a przynajmniej tą ze szpiczastymi uszami. Podobno serial wisi na krawędzi i może dostanie canceled w co wątpię bo Fox nie patrzy na seriale tylko na cyferki z raportów oglądalności. Jak dla mnie niech to zabijają nim złoży jaja.

Odnośnik do komentarza

Obejrzany jeden odcinek więc ja bym się tak nie rozpędzał z osądami. Mazous wkurza mnie zawsze jak się pojawia, a jeszcze nie widziałem go w M A S C E. Do tego tani Grundy, Riddler z Pingwinem na zmianę ładujący się do lodu, itd. A no i pewnie Ra's al Ghul z League of Assassins... Właduj to wszystko do jednego odcinka i patrz jak świat płonie.

Czas pokaże czy będę oglądał. Na razie mam co nadrabiać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...