Skocz do zawartości

Gotham


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 325
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Napisze tak: "Jestem sakramencko usatysfakcjonowany". No i to jest poprawa względem pierwszego sezonu. Jerome niszczy system i

uśmiercenie takiej postaci podpada pod paragraf. Wątpię by znaleźli kogoś lepszego. Chociaż J nie pasował na gangstera biegającego w czerwonym hełmie, który miał wylądować w kwasie. Właściwie to on był już Jokerem. Miał w sobie cechy chyba wszystkich Jokerów: Romero, Nicholson, Ledger, Hamill... Nawet umarł jak Nicholson - z uśmiechem na twarzy.

 

Dobry pomysł na podzielenie sezonu na dwie części. Dzięki temu odcinki nie przymulały, a akcja trzymała tempo. Nowe postacie świetne. W ogóle dobrze rozpisani bohaterowie. Thabita :wub: dziewczyna spokojnie mogłaby mną poniewierać. Silver też niczego sobie. Dobrze, że

"wyskoczyła" z okna

bo już zaczynałem przymierzać się do tasowania do tych młodych piersi (a smarkacz ma dopiero 15 lat :obama: ). 

Ciekawą zbieżność zauważyłem. Wydaje mi się, że sporo elementów zostało zaczerpniętych z gier z serii o Batmanie. Wprawdzie ograłem tylko Arkham City ale wyłapałem motywy jakby żywcem wyjęte z gry. Riddler na początek.

 

Jego druga osobowość (ta pewna siebie i bez binokli) zmontowana jak nagrania Zagadki z gry.

Spoilery oczywiście

 

 

Jest zbieżność, c'nie?

Druga sprawa to kaseta Jeroma z posterunku. Jej montaż mocno przypomina nagrania Jokera z Arkham City.

 

 

Plus ta kiczowatość niektórych elementów jak teatrzyk Galavana na przyjęciu. Aż czuć powiew Batmana Burtona.

No połowa sezonu bardzo dobra choć jedno pozostaje bez zmian wg mnie. Młody Bruce Wayne. Wciąż drętwo gra i ogólnie nie podoba się mi jego postać. Wpierw jest (nene)owaty by zaraz walić poważne zdania z poważną miną, a następnie trzęsie się dziwnie. No ale taki problem to nie problem. Problemem jest Barbara Kane. Po tym co nawyrabiała nie wiem jak ma się spiknąć z powrotem z Gordonem.

Ale końcówka nadrabia. Brace yourself. Winter is coming.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Druga połowa sezonu zapowiada się ciekawie głównie ze względu na dwie postacie: Mr Freeze'a i Hugo Strange'a. 

Freeze śmiesznie wygląda w swoim kombinezonie 

 

 

 

No i Fish wraca (choć mam nadzieję, że tylko epizodycznie).

Edytowane przez Farmer.
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Ale dobry ten ostatni odcinek  :obama:

 

 

Zaskakujące i szybkie rozwiązanie sprawy na linii Enigma-Gordon, wygląda na to, że Barbara wraca do gry, a co najważniejsze wrócił stary, dobry Pingiwn, po(pipi)y jeszcze bardziej niż przedtem. :D

 

 

Jestem z serialem od początku i choć ma słabsze momenty, to cały czas ogląda się przyjemnie. Trochę nie rozumiem fali hejtów - okej, na początku ludzie mogli się rozczarować, bo to nie serial o Batmanie, a pierwsze skrzypce w historii gra Gordon. Bruce jest za to na ogół co najwyżej wkurzającym, przemądrzałym gimbem, ale da się go przeboleć, chyba. Damn, już Alfred jest ciekawszą postacią w tym serialu  :bad:

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kontent spory.

Tylko nie rozumiem czemu Azrael powstaje jak Talon? I trochę beka z końcówką. Tak trudno strzelić w głowę jak w korpus nic nie daje? I wszyscy ładnie stali i patrzyli jak załatwia dziewczynę. No ale wiadomo czemu Killer Croc jest ciągle wkurwiony. Tak mu załatwili mamę   :empathy3: 

 

Jeśli sezon 3 ma być co najmniej tak udany to muszą zrobić skok w latach. Głównie z powodu Bruce'a. Tego smarka już nie da się oglądać.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No i to była jedna z dwóch ważnych rzeczy. Paciuloki wreszcie wychodzą z ukrycia. Druga to

 

rezurekcja Fish i to był dramat. Czy ona może w końcu umrzeć raz, a porządnie? I ten klon Gordona... jakie to typowe.

Plus za Harvey'a w roli kapitana:

Dziennikarz -"To kto zabił Galavana?"

Bullock -"Za którym razem?" xD

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...